Folia bezbarwna i listwy zabezpieczające na Stonica

forum użytkowników Kia Stonic
krositinka
Posty: 10
Rejestracja: 03 maja 2023, 13:09

Folia bezbarwna i listwy zabezpieczające na Stonica

Post autor: krositinka »

Cześć :) Czy ktoś z Was zdecydował się na obklejenie w całości lub częściowo Stonica folią bezbarwną? Czy robiliście to w salonie przy zakupie, czy w innym miejscu? Pojawiły się jakieś problemy z folią? Jaki był koszt całościowo?

Druga kwestia, czy ktoś zdecydował się na montaż listew bocznych zabezpieczających, listew na progach i przy bagażniku dostępnych przy konfiguracji samochodu, pojawiały się jakieś problemy, warto? :)
emilek
Posty: 84
Rejestracja: 09 paź 2021, 19:46
model samochodu: Ceed GT-Line 1.5 MT Orange Fusion

Re: Folia bezbarwna i listwy zabezpieczające na Stonica

Post autor: emilek »

Koszt oklejania całego auta to pewnie 10-12 tys. zł netto a to już pewnie 15% wartości całego samochodu. Sam musisz zdecydować, ja bym odpuścił to nie jest jakieś Porsche za 400 tys. W swoim Ceedzie zrobiłem full front + wnęki klamek + ceramika i zapłaciłem połowę z tego co i tak trochę za dużo.

Oklej lampy + wnęki i do tego ceramika.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2023, 23:08 przez emilek, łącznie zmieniany 1 raz.
adamo64
Posty: 159
Rejestracja: 13 cze 2021, 08:29
model samochodu: Kia Stonic 1.2 84KM

Re: Folia bezbarwna i listwy zabezpieczające na Stonica

Post autor: adamo64 »

Od razu na wstępie przepraszam za trochę brutalną szczerość i zaznaczam że nie zamierzam nikogo urazić.....
to nie jest jakieś Porsche za 400 tys.
W końcu jakiś rozsądny głos w sprawie tych naszych aut, to auto za 80tys i takie różne zabiegi które niektórzy wykonują przyprawia mnie o wesołość....
Kup sobie niedrogą (ok 400-500zł) ceramikę. sam ją połóż (nie jest to trudne) i śpij spokojnie bo i tak to auto za 6-7 lat zacznie rdzewieć i szkoda tych nakładów finansowych....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”