Wymiana oleju

forum użytkowników modelu Kia XCeed
melonme
Posty: 76
Rejestracja: 20 mar 2023, 21:08
model samochodu: Kia x ceed 1,5 GDI Buisiness plus DCT
Lokalizacja: Siedlce

Wymiana oleju

Post autor: melonme »

Miałem tę przyjemność skorzystania z wymiany oleju i filtra po przebiegu 1500 km. W salonie Lublin KIA Auto Marketing otrzymałem dodatkową wymianę po tym przebiegu. Dodam ,że za darmo ponieważ sprzedawca mi to zaproponował. Jestem ciekawy ,czy ktoś to stosował w swoim aucie. Podobno ma to pozytywny wpływ na dalszą eksploatację. Serwis postarał się wykonać to szybko i bez zastrzeżeń.
A tak przy okazji bardzo chwalę ten Salon sprzedaży i serdecznie polecam. Mimo odległości 120 kilometrów będę tam serwisował swój nabytek KIA X Ceed 1,5 7 DCT BL Plus. Sprzedawca Pan Przemysław Zoruk powinien być sprzedawcą roku.
Dziękuję>
7,22
Awatar użytkownika
Tolinek
Posty: 603
Rejestracja: 04 sie 2022, 14:54
model samochodu: Fiat 500, Xceed PHEV

Re: Wymiana oleju

Post autor: Tolinek »

Czyli coś naprawili i nie byli pewni że będzie działać więc zwabili cię dodatkową wymianą oleju? :D
Chyba było jakieś "safety issue" bo za "customer satysfaction" rzeczony customer płaci sam ;)
melonme
Posty: 76
Rejestracja: 20 mar 2023, 21:08
model samochodu: Kia x ceed 1,5 GDI Buisiness plus DCT
Lokalizacja: Siedlce

Re: Wymiana oleju

Post autor: melonme »

Tak by rzecz ujć można było. Kupiłem rocznik 2022 w marcu 2023. Wybawiłem ich z kłopotu bo towar przeterminowany. Ale z mojego punktu widzenia to moja korzyść polegała na tym, że kupiłem auto z piątku na sobotę i takie jakie akceptowałem. Chyba czas oczekiwania ok 4 miesięcy. Ja sprzedałem swoje w sobotę a poniedziałek już miałem nowe.
7,22
Awatar użytkownika
Tolinek
Posty: 603
Rejestracja: 04 sie 2022, 14:54
model samochodu: Fiat 500, Xceed PHEV

Re: Wymiana oleju

Post autor: Tolinek »

Żartowałem. Dobry Deal w dzisiejszych czasach.
melonme
Posty: 76
Rejestracja: 20 mar 2023, 21:08
model samochodu: Kia x ceed 1,5 GDI Buisiness plus DCT
Lokalizacja: Siedlce

Re: Wymiana oleju

Post autor: melonme »

Spoko ja nie po złości. Każdy orze jak może, ale nie czekałem na auto jak za czasów jakich nie pamiętam.
7,22
dam9an
Posty: 360
Rejestracja: 08 mar 2022, 19:07

Re: Wymiana oleju

Post autor: dam9an »

Nadal leja Total Ineo Xtra EC 5 czy moze EC6 lub jakis inny?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”