Oświetlenie LED - NIRO

forum użytkowników Kia Niro
Sinario
Posty: 27
Rejestracja: 14 kwie 2023, 21:54
model samochodu: Kia NIRO

Oświetlenie LED - NIRO

Post autor: Sinario »

Dobry wieczór,

zastanawiam się nad dokupieniem akcesoryjnego oświetlenia nowej Niro wraz z montażem - pierwszy i drugi rząd, pod drzwi oraz bagażnik z rejestracją. Wychodzi to dość drogo, bo ok. 3000 za całość zabawy. Robił to ktoś u siebie i pochwaliłby się zdjęciami, czy warto?
Awatar użytkownika
Legal
Posty: 220
Rejestracja: 23 kwie 2023, 20:28
model samochodu: Kia Niro II 1.6 GDI 141 KM DCT HEV MY 23' wersja L+BCW KLG (Steel Grey)

Re: Oświetlenie LED - NIRO

Post autor: Legal »

Gdzie to jest zaprezentowane ? Można zapoznać się z opisem ?
Niro II HEV 2023 L+BCW KLG (Steel Grey)
nagdob
Posty: 1120
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Oświetlenie LED - NIRO

Post autor: nagdob »

3000 zł :?: To chyba upadli na mózg. Kup sobie żarówki na allegro i sam powymieniaj. Wyjdzie stówka.
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
Sinario
Posty: 27
Rejestracja: 14 kwie 2023, 21:54
model samochodu: Kia NIRO

Re: Oświetlenie LED - NIRO

Post autor: Sinario »

Wyjdzie stówka i nie wiem czy aby nie utrata gwarancji.

Swoją drogą to właśnie chciałem się dowiedzieć, czy to jest tylko wymiana żarówki ze zwykłej na ledową, czy oni tam coś domontowywują i
Legal pisze: 09 maja 2023, 21:41 Gdzie to jest zaprezentowane ? Można zapoznać się z opisem ?
stotnego...

https://sklep.szic.pl/diodowe-oswietlen ... geNumber=1 <-- tutaj ten i inne produkty podobne
Awatar użytkownika
Legal
Posty: 220
Rejestracja: 23 kwie 2023, 20:28
model samochodu: Kia Niro II 1.6 GDI 141 KM DCT HEV MY 23' wersja L+BCW KLG (Steel Grey)

Re: Oświetlenie LED - NIRO

Post autor: Legal »

Dzięki - teraz rozumiem o co chodzi, że nie chodzi o zwykłą wymianę żarówek w kabinie, bagażniku i tablicy.

Takie inwestycje to nie mój zakres potrzeb, ale gdyby to było seryjnie montowane, to czemu nie :D
Niro II HEV 2023 L+BCW KLG (Steel Grey)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Niro”