Realny czas oczekiwania na Proceed

forum użytkowników modelu ProCeed
Skywalker
Posty: 8
Rejestracja: 15 lis 2023, 16:21

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: Skywalker »

Skywalker pisze: 13 gru 2023, 17:10 Mój Cassa White GT line w automacie z pakietem technologicznym już w drodze do salonu 😁 zamówienie z 10 lipca 2023
Auto już w salonie, odbiór do końca roku na 100%
baxter2222
Posty: 47
Rejestracja: 23 paź 2023, 18:01
model samochodu: kia proceed 2023

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: baxter2222 »

18 pazdziernik zamowiony GT Line,czerwony..pełna wersja,bez szklanego dachu..nadal czekam..czas oczekiwania do 120 dni :lol:
Stanev_24
Posty: 3
Rejestracja: 17 sty 2024, 10:26
model samochodu: Proceed

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: Stanev_24 »

Również zamówiony 18 pazdziernika GT Line Dct, tylko że Penta metal..pełna wersja,bez szklanego dachu..info z centrali-obecnie nie ma go w planie produkcyjnym. Handlowiec mówi że produkcja rusza podobno w lutym. Średnio to widzę....
Marek3003
Posty: 608
Rejestracja: 06 paź 2020, 10:52
model samochodu: ProCeed GT 1.6 T-GDI 6MT 2020
Lokalizacja: POMORSKIE

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: Marek3003 »

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/k ... FzcTz.html

a takie ogłoszenia, że niby dostępne od ręki to to tylko fake news? Rozumiem "Superauto" ale ogłaszają się też autoryzowane salony,
Żałosny, rozpaczający i niedouczony krytykant Proceeda :lol:
Bardzotrudny
Posty: 25
Rejestracja: 28 lis 2023, 12:43

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: Bardzotrudny »

Takie info od mojego dilera:
Na obecną chwilę nie mam możliwości zamawiania Proceed’a, cennik na Proceed’a pojawi się najprawdopodobniej w kwietniu tego roku wraz z podwyżką ze względu na zmiany w homologacjach (czarne skrzynki), nieoficjalnie mówią o podwyżkach rzędu 5 tys zł, dodatkowo auta nie będą miały 160KM a 140KM.
Najprawdopodobniej będzie Pan ostatnim Klientem, który odbierze z naszego salonu auto przed tymi wszelkimi zamianami.
ProCee_d56
Posty: 525
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: ProCee_d56 »

Unia zgodnie ze swoimi upośledzonymi przekonaniami ,,wykastruje" z osiągów benzynowe silniki zmniejszając ich pojemność, wielkość i moc, dokładając silniczki elektryczne i bateryjki.
Downsizing to już porażka dla przeciążonych, małych silników spalinowych. Zaraz nakażą nam płacić od pojemności, od spalin i wagi.
Amerykanie i wiele innych normalnych krajów w tę głupotę nie brną. Dają ludziom wybór czy chcą małe pojemności czy duże, czy małe samochody czy duże, szybkie czy powolne. Normalny wybór.
Dlaczego to coś jest białe, przecież powinno być czarne..., ale lepsze by było szare. :)
krgorny
Posty: 154
Rejestracja: 24 sie 2021, 19:34
model samochodu: Kia Ceed

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: krgorny »

ProCee_d56 pisze: 22 sty 2024, 12:43 Unia zgodnie ze swoimi upośledzonymi przekonaniami ,,wykastruje" z osiągów benzynowe silniki zmniejszając ich pojemność, wielkość i moc, dokładając silniczki elektryczne i bateryjki.
Downsizing to już porażka dla przeciążonych, małych silników spalinowych. Zaraz nakażą nam płacić od pojemności, od spalin i wagi.
Amerykanie i wiele innych normalnych krajów w tę głupotę nie brną. Dają ludziom wybór czy chcą małe pojemności czy duże, czy małe samochody czy duże, szybkie czy powolne. Normalny wybór.
https://www.bankier.pl/moto/rewolucja-w ... lin-13212/

Może proponuje zweryfikować swoją wiedzę przed publikowaniem niektórych swoich komentarzy...
ProCee_d56
Posty: 525
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: ProCee_d56 »

krgorny pisze: 22 sty 2024, 12:46
ProCee_d56 pisze: 22 sty 2024, 12:43 Unia zgodnie ze swoimi upośledzonymi przekonaniami ,,wykastruje" z osiągów benzynowe silniki zmniejszając ich pojemność, wielkość i moc, dokładając silniczki elektryczne i bateryjki.
Downsizing to już porażka dla przeciążonych, małych silników spalinowych. Zaraz nakażą nam płacić od pojemności, od spalin i wagi.
Amerykanie i wiele innych normalnych krajów w tę głupotę nie brną. Dają ludziom wybór czy chcą małe pojemności czy duże, czy małe samochody czy duże, szybkie czy powolne. Normalny wybór.
https://www.bankier.pl/moto/rewolucja-w ... lin-13212/

Może proponuje zweryfikować swoją wiedzę przed publikowaniem niektórych swoich komentarzy...
Przeczytałem ten artykuł ze zrozumieniem i również proponuję tak zrobić, czyli przeczytać ze zrozumieniem.
Artykuł ma tytuł ze znakiem zapytania, a do tego z wyrazem ,,rewolucja''. Co ten wyraz oznacza to raczej wszyscy wiedzą.

W artykule tym wspomniane jest, że Agencja Ochrony Środowiska (EPA) ogłosiła, co będzie rewolucją, projekt zaostrzenia standardów emisji spalin samochodów i ciężarówek do 2032 r.
New York Times napisał, że jeśli propozycja EPA zostanie przyjęta, oznaczać to będzie ni mniej rewolucję dla amerykańskiego przemysłu samochodowego.
Jak można zauważyć, to tylko propozycja, która wcale nie musi być przyjęta lub nie musi być przyjęta w zaproponowanych założeniach.
Tymczasem unia europejska od kilku już lat podejmuje działania, które ograniczają parametry silników spalinowych, ich pojemność itd. I nie idzie to w parze z potrzebami różnych użytkowników samochodów.
Nie chcę tego tematu rozwijać, ponieważ nie ma to sensu.
Jaki jest koń, każdy widzi.
Dlaczego to coś jest białe, przecież powinno być czarne..., ale lepsze by było szare. :)
Miro71
Posty: 14
Rejestracja: 11 lut 2018, 10:40
model samochodu: Sportage

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: Miro71 »

Marek3003 pisze: 19 sty 2024, 19:36 https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/k ... FzcTz.html

a takie ogłoszenia, że niby dostępne od ręki to to tylko fake news? Rozumiem "Superauto" ale ogłaszają się też autoryzowane salony,
Cześć. Ja kupiłem z ogłoszenia na OLX od autoryzowanego salonu KIA Środula w Sosnowcu. Znalazłem tam i kupiłem Proceda Gt. Jest kilka takich ogłoszeń z różnych salonów.
ProCee_d56
Posty: 525
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: ProCee_d56 »

Kupiłeś z konfiguracją i w kolorze jakich poszukiwałeś?
Dlaczego to coś jest białe, przecież powinno być czarne..., ale lepsze by było szare. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”