Realny czas oczekiwania na Proceed

forum użytkowników modelu ProCeed
Miro71
Posty: 14
Rejestracja: 11 lut 2018, 10:40
model samochodu: Sportage

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: Miro71 »

ProCee_d56 pisze: 22 sty 2024, 16:54 Kupiłeś z konfiguracją i w kolorze jakich poszukiwałeś?
Dokładnie kupiłem,to co chciałem, choć z początku myślałem o innym kolorze,ale generalnie biały jest ok.
ProCee_d56
Posty: 524
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: ProCee_d56 »

Miro71 pisze: 22 sty 2024, 16:59
ProCee_d56 pisze: 22 sty 2024, 16:54 Kupiłeś z konfiguracją i w kolorze jakich poszukiwałeś?
Dokładnie kupiłem,to co chciałem, choć z początku myślałem o innym kolorze,ale generalnie biały jest ok.
To tak jak ja - chciałem określony kolor i bez dachu panoramicznego, a mam w innym kolorze i z dachem panoramicznym.
I co ciekawe, tak w jednym przypadku jak i w drugim, jestem zadowolony, ponieważ panorama w pełni mi odpowiada (pomimo obaw przy zamawianiu), tak jak i kolor, ponieważ ten, który chciałem zamówić, w dziennym świetle wyglądał mało atrakcyjnie.
Dlaczego to coś jest białe, przecież powinno być czarne..., ale lepsze by było szare. :)
Farvater
Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2023, 14:55

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: Farvater »

Wyprodukowano 30.12.2023
Wczoraj odebrano w Warszawie
Farvater pisze: 02 gru 2023, 22:30 No to będzie mój pierwszy post :)

Zamówiony 10.11.2023 gt-line full ale na 17' (TEC+PRE+PNS+AEB) cassa white
Dealer w Warszawie zapewnił, że do końca roku wyprodukują. To raczej mało prawdopodobnie ale czekam.
baxter2222
Posty: 47
Rejestracja: 23 paź 2023, 18:01
model samochodu: kia proceed 2023

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: baxter2222 »

Tymczasem..ceny juz podskoczyly na stronie Kia..jak pamietam nawet dwa razy..wiec nie trzeba czekac na nowe do kwietnia..bo pewnie jeszcze cyferki podskocza i w kwietniu..brak ,towaru' powoduje takie szalenstwo..ale najgorsze w tym wszystkim jest to ze klient nie ma informacji kiedy łaskawie auta dotra do salonu..a to juz jest mocno nie wporzadku..
Pandorf
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2024, 13:53
model samochodu: kia proceed 1.5 T-GDI 6MT 160kM

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: Pandorf »

zamówienie w KIA Marvel w Łodzi złożone 12.01.2024 i o ile na początku kontakt był tak teraz nie odbiera sprzedawca nawet telefonu i nie oddzwania, a obiecał że sam zadzwoni 2 tygodnie temu. Trochę śmieszne ale i straszne dlatego że na potwierdzeniu zamówienia nie mam daty Terminu Realizacji. Były jednak płomienne obietnice, że będzie w terminie marzec - kwiecień lub na początku kwietnia. Zaliczka poszła więc jeśli nie będzie odzewu bardzo się zdenerwuję tym bardziej jak poczytałem na forum jakie mieliście doświadczenia. To chore żeby czekać 8-10 miesięcy (kurna rocznik się może zmienić...) No nic, tylko pisze o mojej sytuacji wciąż daje im szansę ale ten brak kontaktu mimo obietnic to brak szacunku.
tomaszko
Posty: 115
Rejestracja: 05 cze 2023, 22:40
model samochodu: 159

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: tomaszko »

Zamówienie z 12.01.2024 to nie przeginajmy może, 3 miesiacce to minimum na auto do produkcji.

Prawdę powiedziawszy po covidowych akcjach z anulowaniem zamówień dziwię się trochę, że podpisujecie te umowy bez terminu, z zaliczką, a nie z zadatkiem itp. Może jeszcze jakby to była jakaś promocja, że warto podjąć ryzyko i czekać. Natomiast zaliczka ma też swoje plusy, prosicie o zwrot bo wam się zmieniło i można poszukać czegoś innego. Salony ida w zaliczkę bo to bezpieczna opcja, klient jak czeka pół roku to przecież poczeka jeszcze z 2 miesiace albo kolejne 6, no ostatecznie się anuluje.
artur19811
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2023, 16:50

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: artur19811 »

Zamówiony i zaliczkowany 12.11.2023 kolor penta metal, automat, pakiet: technologiczny i bezpieczeństwa, felga 18 i do dziś nie ma informacji na kiedy będzie. Mało tego prawdopodobnie jeszcze produkcja nie ruszyła- sprzedawca w trakcie wypisywania zamówienia mówił coś że będzie do maja 2024 :)
Stanev_24
Posty: 3
Rejestracja: 17 sty 2024, 10:26
model samochodu: Proceed

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: Stanev_24 »

Ja zamówiłem w październiku, w lutym dwa razy dzwoniłem do handlowca i słyszałem że za chwilę sprawdzi i oddzwoni. Do tej pory nie oddzwonił. Rozumiem że ma mnie w poważaniu....skoro on ma takie podejście to Aso później ma takie tym bardziej.
Lambert
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2024, 15:46
model samochodu: Kia Proceed Gt

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: Lambert »

Zamówiony 12.01.2024r salon Auto Complex Nowy Sącz, kolor experience green, wersja GT. Samochód zamówiony w stoku dostępny od ręki, czas oczekiwania 3-4 miesięcy (marzec - kwiecień). Przedstawiciel wspominał że mogą wrócić do katalogu dopiero w kwietniu ale już z czarnymi skrzynkami.
Pandorf
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2024, 13:53
model samochodu: kia proceed 1.5 T-GDI 6MT 160kM

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: Pandorf »

Pandorf pisze: 19 lut 2024, 23:55 zamówienie w KIA Marvel w Łodzi złożone 12.01.2024 i o ile na początku kontakt był tak teraz nie odbiera sprzedawca nawet telefonu i nie oddzwania, a obiecał że sam zadzwoni 2 tygodnie temu. Trochę śmieszne ale i straszne dlatego że na potwierdzeniu zamówienia nie mam daty Terminu Realizacji. Były jednak płomienne obietnice, że będzie w terminie marzec - kwiecień lub na początku kwietnia. Zaliczka poszła więc jeśli nie będzie odzewu bardzo się zdenerwuję tym bardziej jak poczytałem na forum jakie mieliście doświadczenia. To chore żeby czekać 8-10 miesięcy (kurna rocznik się może zmienić...) No nic, tylko pisze o mojej sytuacji wciąż daje im szansę ale ten brak kontaktu mimo obietnic to brak szacunku.
odpowiadam sam sobie bo to kontynuacja. Marvel nie wywiązał się z obietnic. Te prostackie chwyty jakie stosują sprzedawcy są poniżej krytyki. Koniec końców nawet na czerwiec nie mógł obiecać. Żałosne kłamstwa, żałośni ludzie. Kia kupiona w Ostrowie Wielkopolskim na ul. Krotoszyńskiego 18 ale używana. Super obsługa i szybko załatwiony temat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”