Realny czas oczekiwania na Proceed

forum użytkowników modelu ProCeed
Martin81
Posty: 6
Rejestracja: 07 maja 2023, 20:58
model samochodu: Proceed

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: Martin81 »

Zmieniam zamówienie ,ale nr ten sam i data odbioru ta sama.
ProCee_d56
Posty: 468
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: ProCee_d56 »

Ciekawy jestem czy KIA lub diler dotrzyma tego terminu.
Czy ktoś słyszał, że KIA anuluje zamówienia z roku 2023, lub zmienia ich specyfikację albo przedłuża termin realizacji.
Największym wrogiem postępu nie jest błąd, ale lenistwo. :)
lukpad
Posty: 13
Rejestracja: 30 lis 2022, 21:17

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: lukpad »

GT-Line Lunar TEC+PRE zamówiony 03.03.23r i auto nadal nie w produkcji. Wysłałem zapytanie do dealera czy wróciły jakieś opóźnienia, dostałem odpowiedź że nic im o tym nie wiadomo i nadal w zamówieniach wpisują termin do 120dni.
nrg
Posty: 53
Rejestracja: 03 kwie 2023, 13:20
model samochodu: Kia ProCeed GTLine 1.5T-GDI

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: nrg »

ProCee_d56 pisze: 22 maja 2023, 14:36 Ciekawy jestem czy KIA lub diler dotrzyma tego terminu.
Czy ktoś słyszał, że KIA anuluje zamówienia z roku 2023, lub zmienia ich specyfikację albo przedłuża termin realizacji.
Jedyne co gdzieś tu (albo na fejsie) widziałem, to info że kolor Orange Fusion przestaje być oferowany i że pojawiają się anulowania zamówień (dotyczy rynku GB).
nrg
Posty: 53
Rejestracja: 03 kwie 2023, 13:20
model samochodu: Kia ProCeed GTLine 1.5T-GDI

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: nrg »

lukpad pisze: 22 maja 2023, 14:59 GT-Line Lunar TEC+PRE zamówiony 03.03.23r i auto nadal nie w produkcji. Wysłałem zapytanie do dealera czy wróciły jakieś opóźnienia, dostałem odpowiedź że nic im o tym nie wiadomo i nadal w zamówieniach wpisują termin do 120dni.
Ja już swojego przestałem męczyć pytaniami o termin. Grzecznie czekam, przeglądając codziennie otomoto czy nie pojawiła się jakaś sztuka którą mógłbym wziąć od razu :P
Martin81
Posty: 6
Rejestracja: 07 maja 2023, 20:58
model samochodu: Proceed

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: Martin81 »

Dzisiaj pytałem o kolor orange fusion bo taki zamówiłem, przyjeli zamówienie a w przypadku wycofania koloru podobno jest możliwość wybrania nowego koloru z palety bez utraty z kolejki,
lethaljelly
Posty: 167
Rejestracja: 05 paź 2020, 19:46
model samochodu: Proceed GT MY24 AEB+PRE+Orange Fusion

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: lethaljelly »

Martin81 pisze: 22 maja 2023, 16:10 Dzisiaj pytałem o kolor orange fusion bo taki zamówiłem, przyjeli zamówienie a w przypadku wycofania koloru podobno jest możliwość wybrania nowego koloru z palety bez utraty z kolejki,
Ale orange fusion do GT jest za darmo a inne z dopłatą (oprócz bieli). Powiedzieli że dają gratis inny kolor? Ja czekam na Orange Fusion i ten kolor za ta cene to była główna karta przetargowa. Chyba bym zrezygnowal jakbym miał wybrać jakis Penta Metal za +2.5k

W ogóle skąd info że wycofują Orange? I czemu
Martin81
Posty: 6
Rejestracja: 07 maja 2023, 20:58
model samochodu: Proceed

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: Martin81 »

Mam nadzieje że to plotki i Orange Fusion się wyprodukuje. Mi osobiście ten kolor się podoba a że jest za darmo to jest na plus.
lukpad
Posty: 13
Rejestracja: 30 lis 2022, 21:17

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: lukpad »

Mam wrażenie że szybciej produkują się samochody z pełnym wyposażeniem TEC + PRE + AEB i w popularnych kolorach Biały / czarny. Ja zamówiłem Lunar TEC + PRE na początku marca i do teraz cisza.
nrg
Posty: 53
Rejestracja: 03 kwie 2023, 13:20
model samochodu: Kia ProCeed GTLine 1.5T-GDI

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: nrg »

nrg pisze: 09 maja 2023, 07:56 20.03 z kolejki produkcyjnej, dalej czekamy
GT-Line 7DCT + TEC + Dark Penta Metal
Dostałem info z centrali że moje auto nie trafiło jeszcze na linie produkcyjną, nie ma też podanej przybliżonej daty produkcji. Mam nadzieję że to się zmieni na dniach, bo wyjdzie na to że dałem się naciągnąć na dodatkowo płatny kolor na próżno :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”