Panorama dach

forum użytkowników Kia Carens
Stanek94
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2023, 10:56
model samochodu: Kia carens 1.7 crdi

Panorama dach

Post autor: Stanek94 »

Witam wszystkich serdecznie, jestem tu nowy, nabyłem auto Kia carens 4 które posiada dość bogate wyposażenie, głównie chodzi mi że mam problem z panorama dachem, problem polega na tym że kiedy go chce automatycznie zamknąć to się zamyka i zarazem otwiera do wczoraj dach się otwierał jeszcze cały a teraz aby z jakieś 7 cm, uchylenie niby się otwiera ale idzie też taki zgrzyt jakby coś blokowało, haczylo taki sam zgrzyt jest przy uchylnym otwieraniu, samaru widać że jest na tych prowadnicach , no i roleta to wg nie działa zero reakcji, miał ktoś podobny przypadek ?
gck01
Posty: 37
Rejestracja: 12 mar 2023, 16:53
model samochodu: CARENS IV 1,6 135 KM
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Panorama dach

Post autor: gck01 »

to pewnie nie pomoże ale pamiętam że w tymi dachami to były problemy od samego początku. potrafiły przeciekać, właśnie nie domykać się. tłumaczenia ze to wyposażenie dodatkowe nic nie załatwiało problem pozostawiał. problemem były prowadnice i złe ich smarowanie co występuje również np. w audi Q7
Wojtek1977
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2024, 20:28
model samochodu: Kia ceed

Re: Panorama dach

Post autor: Wojtek1977 »

Mam pytanie kupiłem kie ceed i mam problem z panorama dach, chodzi o zamykanie dachu.otwiera się prawidłowo ale ma problem z zamkniẹciem
Wojtek1977
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2024, 20:28
model samochodu: Kia ceed

Re: Panorama dach

Post autor: Wojtek1977 »

Wojtek1977 pisze: 24 lut 2024, 20:45 Mam pytanie kupiłem kie ceed i mam problem z panorama dach, chodzi o zamykanie dachu.otwiera się prawidłowo ale ma problem z zamkniẹciem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Carens”