Dziwny dźwięk podczas jazdy

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
Krych86
Posty: 78
Rejestracja: 12 cze 2022, 09:48
model samochodu: KIA Sportage V HEV BL AWD

Re: Dziwny dźwięk podczas jazdy

Post autor: Krych86 »

Pulcpio pisze: 30 maja 2023, 14:45 dzisiaj już samochód zaczął wysyłać ostrzeżenia do aplikacji o nie zamkniętych drzwiach.
Zastanawia mnie czy nie ma jakiegoś trybu serwisowego który mogliby włączyć by auto nie wysyłało notyfikacji? U mnie też zawsze dostaje jedno za drugim...
Pulcpio
Posty: 79
Rejestracja: 29 mar 2023, 21:23
model samochodu: Kia Sportage 2023 benzyna manual

Re: Dziwny dźwięk podczas jazdy

Post autor: Pulcpio »

No i przejechałem 40 km do przodu i było OK, Niestety musiałem też cofnąć i pojawił się kolejny problem. Wydech udaje dzięcioła. Zaczyna stukać po cofaniu, milknie, gdy podeprę np. katalizator od dołu. Nie stuka w czasie jazdy do przodu, wręcz jazda do przodu kasuje stukanie. Do posłuchania: https://youtube.com/shorts/yX0hjiWQ3iI . Będzie kolejna wizyta w serwisie, ale już "na szczęście" mam przejechane całe 1000 km. Może coś tam nie tak poskładali.
MARCO46
Posty: 284
Rejestracja: 17 cze 2022, 16:15
model samochodu: KIA SPORTAGE V, L, MHEV, 150 KM, 2023, Blue Flame

Re: Dziwny dźwięk podczas jazdy

Post autor: MARCO46 »

gdyby nie fakt, że napisałeś jakim autem i od kiedy się poruszasz.............. to obstawiał bym , iż to kilkunastoletnie auto

to widzę, że moja usterka, z którą przez rok nie dali sobie dary to faktycznie był pikuś
Pulcpio
Posty: 79
Rejestracja: 29 mar 2023, 21:23
model samochodu: Kia Sportage 2023 benzyna manual

Re: Dziwny dźwięk podczas jazdy

Post autor: Pulcpio »

Nie dokręcili osłony termicznej i to ona stukała. Już zrobili i teraz i na wstecznym jest OK. Uff.
piotrek69
Posty: 10
Rejestracja: 10 mar 2023, 20:43

Re: Dziwny dźwięk podczas jazdy

Post autor: piotrek69 »

co to za servis ze nie dokrecili osłony a gdyby kola nie dokrecili to co wtedy ?? :o
Pulcpio
Posty: 79
Rejestracja: 29 mar 2023, 21:23
model samochodu: Kia Sportage 2023 benzyna manual

Re: Dziwny dźwięk podczas jazdy

Post autor: Pulcpio »

Pompka zmieniona na gwarancji - spryskiwacz się leje na tylną szybę przy spryskiwaniu przednie. Dodatkowo przy okazji wgrane oprogramowanie GPF.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”