Stopnie boczne Sorento iv

forum użytkowników modelu Sorento
inquis
Posty: 1223
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Stopnie boczne Sorento iv

Post autor: inquis »

Niepotrzebna kawa, by podnieść ciśnienie, kiedy się czyta taki "komentarz" jak S...a22. Sugeruję gościu, żebyś wrócił na swoje forum i ew. tam obrażał ludzi, jak ci pozwolą, bo tutaj twój chamski bełkot jest niemile widziany.
saron22
Posty: 600
Rejestracja: 04 paź 2022, 13:34
model samochodu: Proceed GT, Sportage V BL.

Re: Stopnie boczne Sorento iv

Post autor: saron22 »

inquis pisze: 20 kwie 2023, 07:51 Niepotrzebna kawa, by podnieść ciśnienie, kiedy się czyta taki "komentarz" jak S...a22. Sugeruję gościu, żebyś wrócił na swoje forum i ew. tam obrażał ludzi, jak ci pozwolą, bo tutaj twój chamski bełkot jest niemile widziany.
Zastanawiam się skąd w polskim internecie taka aprobata dla analfabetów :?:
raku
Posty: 230
Rejestracja: 16 lip 2021, 12:40
model samochodu: KIA Sorento HEV 2WD XL (2022)

Re: Stopnie boczne Sorento iv

Post autor: raku »

To nie forum dla ekspertów od języka polskiego.
Wytykanie błędów językowych nie za bardzo ma sens, a tym bardziej używanie mocno obraźliwych słów.

Wszyscy tu obecni jesteśmy w różnym wieku i posiadamy różne wykształcenie/specjalizacje.
Ponadto, raczej nie znam osoby, która nie popełnia błędów językowych. Wątpię, czy ktokolwiek zna :)

Wiele osób, które poszukują wiedzy na temat KIA Sorento, będzie musiało tracić czas na czytanie bezsensowych wypowiedzi, które nie wprowadzają dla nich żadnej wartości merytorycznej.

Poza tym, proponuję zacząć od przejrzenia swoich wcześniejszych postów i poprawienia własnych błędów, np. interpunkcyjnych.
saron22
Posty: 600
Rejestracja: 04 paź 2022, 13:34
model samochodu: Proceed GT, Sportage V BL.

Re: Stopnie boczne Sorento iv

Post autor: saron22 »

raku pisze: 20 kwie 2023, 11:42 To nie forum dla ekspertów od języka polskiego.
Aaaaa, rozumiem. Tylko na forum specjalistów od matematyki 2+2 musi się równać 4. Na innych forach nie ma to znaczenia. No przyznam, że ciekawa logika.

raku pisze: 20 kwie 2023, 11:42 Wszyscy tu obecni jesteśmy w różnym wieku i posiadamy różne wykształcenie/specjalizacje.
Jakie to ma znaczenie? Język Polski jest jeden dla wszystkich i wszystkich obowiązują te same zasady. Wszyscy uczyliśmy się w szkole tego samego języka - co ma do tego wykształcenie i specjalizacja?
raku pisze: 20 kwie 2023, 11:42 Ponadto, raczej nie znam osoby, która nie popełnia błędów językowych. Wątpię, czy ktokolwiek zna :)
Podkreślenie na czerwono podczas pisania posta i możliwość edycji wraz z podpowiedziami jak napisać dane słowo. Mówi ci to coś?
Dla mnie pisanie takim językiem (z takimi błędami) jest takim samym lekceważeniem drugiego człowieka, jak to co ja napisałem kilka postów wyżej.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2023, 15:26 przez saron22, łącznie zmieniany 2 razy.
galloper
Posty: 398
Rejestracja: 04 mar 2021, 14:21
model samochodu: Sorento PHEV 2021

Re: Stopnie boczne Sorento iv

Post autor: galloper »

Szanowny kolego saron22,
Ktoś kiedyś powiedział: "niech rzuci kamieniem ten, kto jest bez winy".
No i nie musiałem długo czekać.
Za język "Polski" (polski pisany duża literą) dostaje się mocno po uszach już w 3 klasie szkoły podstawowej (mam tamże syna więc wiem coś o tym - żeby nie być gołosłownym).
Nie za bardzo też wiem, co autor miał na myśli pisząc: "Dla mnie pianie takim językiem..." Ale proszę nie tłumacz - jako polski debil i tak nie zrozumiem.
To tyle w tym temacie z mojej strony.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2023, 15:32 przez galloper, łącznie zmieniany 1 raz.
saron22
Posty: 600
Rejestracja: 04 paź 2022, 13:34
model samochodu: Proceed GT, Sportage V BL.

Re: Stopnie boczne Sorento iv

Post autor: saron22 »

galloper pisze: 20 kwie 2023, 12:15 Szanowny kolego saron22,
Ktoś kiedyś powiedział: "niech rzuci kamieniem ten, kto jest bez winy".
No i nie musiałem długo czekać.
Za język "Polski" (polski pisany duża literą) dostaje się mocno po uszach już w 3 klasie szkoły podstawowej (mam tamże syna więc wiem coś o tym - żeby nie być gołosłownym).
Nie za bardzo też wiem, co autor miał na myśli piszą: "Dla mnie pianie takim językiem..." Ale proszę nie tłumacz - jako polski debil i tak nie zrozumiem.
To tyle w tym temacie z mojej strony.
Już poprawiłem - w przeciwieństwie do ciebie. A miałeś okazję.
blocked
Posty: 14
Rejestracja: 23 kwie 2023, 09:38
model samochodu: KIA Sorento Hev PN

Re: Stopnie boczne Sorento iv

Post autor: blocked »

rozważając stopnie, myślałem, że łatwiej będzie dzieciom wchodzić do auta, z tego co czytam to jednak jest wręcz przeciwnie?
kniazio
Posty: 23
Rejestracja: 13 kwie 2023, 07:00
model samochodu: Kia Sportage 2.0 GDI 2014

Re: Stopnie boczne Sorento iv

Post autor: kniazio »

Czy ktoś posiada takie parapeciki? Jak się sprawują?
https://allegro.pl/oferta/kia-sportage- ... b7ab10ef8d
Sorento05/09/2021
Posty: 83
Rejestracja: 26 lip 2022, 14:15
model samochodu: Sorento

Re: Stopnie boczne Sorento iv

Post autor: Sorento05/09/2021 »

saron22 pisze: 20 kwie 2023, 11:55
raku pisze: 20 kwie 2023, 11:42 To nie forum dla ekspertów od języka polskiego.
Aaaaa, rozumiem. Tylko na forum specjalistów od matematyki 2+2 musi się równać 4. Na innych forach nie ma to znaczenia. No przyznam, że ciekawa logika.

raku pisze: 20 kwie 2023, 11:42 Wszyscy tu obecni jesteśmy w różnym wieku i posiadamy różne wykształcenie/specjalizacje.
Jakie to ma znaczenie? Język Polski jest jeden dla wszystkich i wszystkich obowiązują te same zasady. Wszyscy uczyliśmy się w szkole tego samego języka - co ma do tego wykształcenie i specjalizacja?
raku pisze: 20 kwie 2023, 11:42 Ponadto, raczej nie znam osoby, która nie popełnia błędów językowych. Wątpię, czy ktokolwiek zna :)
Podkreślenie na czerwono podczas pisania posta i możliwość edycji wraz z podpowiedziami jak napisać dane słowo. Mówi ci to coś?
Dla mnie pisanie takim językiem (z takimi błędami) jest takim samym lekceważeniem drugiego człowieka, jak to co ja napisałem kilka postów wyżej.
Jacy wkurwiajacy są tacy najmądrzejsi we wsi pseudo inteligenci co zaśmiecają fora swoimi chujowymi uwagami…
saron22
Posty: 600
Rejestracja: 04 paź 2022, 13:34
model samochodu: Proceed GT, Sportage V BL.

Re: Stopnie boczne Sorento iv

Post autor: saron22 »

Sorento05/09/2021 pisze: 11 cze 2023, 14:26 Jacy wkurwiajacy
Nie pisze się „wkurwiajacy” tylko wkurwiający cymbale bez szkoły.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”