Wersje Sorento IV

forum użytkowników modelu Sorento
kejdzej
Posty: 13
Rejestracja: 14 gru 2022, 22:31
model samochodu: Kia Sorento

Re: Wersje Sorento IV

Post autor: kejdzej »

Co do tego lusterka wstecznego. Ja też miałem ten problem ale zwróciłem uwagę na to że dlatego tak się działo gdyż dawałem na maxa do góry. Ale zdaje się że ono się reguluje w dwóch miejscach. Więc jak podnioslem w tym drugim (bliżej szyby a nie samego lusterka) to to przy samym lusterku już nie musiało być na maxa w górze i już nie opada.
BrzydkiWacek
Posty: 223
Rejestracja: 29 paź 2021, 14:13
model samochodu: Kia Sorento HEV XL, PL AWD 2022

Re: Wersje Sorento IV

Post autor: BrzydkiWacek »

Sprawdzę jutro to lusterko - oby pomogło:)

A dzisiaj zauważyłem ze nie działa wyświetlanie martwego pola na wyswietlaczu podczas włączania kierunkowskazów… Myślałem ze wyłączyłem te opcje ale jest aktywna i nie działa. Uruchamiałem kilka razy auto, włączałem i wyłączałem różne inne opcje jak i tę, jak nie działało tak nie działa…
Czyli jak zwykle pomysł dobry, wykonanie takie se no i ergonomia do dupy… bo przestało działać…
Artus
Posty: 7
Rejestracja: 11 wrz 2023, 07:42
model samochodu: Sorento IV 2,2

Re: Wersje Sorento IV

Post autor: Artus »

BrzydkiWacek pisze: 07 kwie 2023, 00:47
- regulacji długości siedziska - ale może to moja fanaberia?;
U mnie jest taka regulacja.
inquis
Posty: 1223
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Wersje Sorento IV

Post autor: inquis »

Przewińcie na filmik, to zobaczycie czym jeździ izraelska policja:
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica ... bacz_takze
rafaza
Posty: 26
Rejestracja: 28 mar 2023, 11:10
model samochodu: KIA Sorento PHEV Prestige Line AWD White Pearl (bez panoramy)

Re: Wersje Sorento IV

Post autor: rafaza »

Hej.
Czy ktoś w wersji Prestige Lin New ma na podsufitce nad trzecim rzędem siedzeń panel z trzema okrągłymi mini-ledami? I nie chodzi mi o oświetlenie bagażnika. Te ledy są między oświetleniem II rzędu a oświetleniem bagażnika, ustawione w stronę przodu samochodu - środkowa idealnie w przód, a dwie po bokach po skosie w przód.
A jeśli ktoś je ma to czy świecą i kiedy? Bo ja próbowałem z rozłożonymi siedzeniami w III rzędzie, z ambientem i w różnych konfiguracjach lampek podsufitki - i nic. Nie chce wyjść na bałwana w salonie, bo może po prostu nie wiem jak je włączyć?
A swoją drogą, to powinny się palić z automatu, bez konieczności doszukiwania się jak je włączyć.

Pozdrawiam
nagdob
Posty: 1119
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Wersje Sorento IV

Post autor: nagdob »

rafaza pisze: 25 wrz 2023, 07:44 Hej.
Czy ktoś w wersji Prestige Lin New ma na podsufitce nad trzecim rzędem siedzeń panel z trzema okrągłymi mini-ledami? I nie chodzi mi o oświetlenie bagażnika. Te ledy są między oświetleniem II rzędu a oświetleniem bagażnika, ustawione w stronę przodu samochodu - środkowa idealnie w przód, a dwie po bokach po skosie w przód.
A jeśli ktoś je ma to czy świecą i kiedy? Bo ja próbowałem z rozłożonymi siedzeniami w III rzędzie, z ambientem i w różnych konfiguracjach lampek podsufitki - i nic. Nie chce wyjść na bałwana w salonie, bo może po prostu nie wiem jak je włączyć?
A swoją drogą, to powinny się palić z automatu, bez konieczności doszukiwania się jak je włączyć.

Pozdrawiam
Może wystarczy dotknąć lampki palcem?
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
rafaza
Posty: 26
Rejestracja: 28 mar 2023, 11:10
model samochodu: KIA Sorento PHEV Prestige Line AWD White Pearl (bez panoramy)

Re: Wersje Sorento IV

Post autor: rafaza »

No właśnie nie są dotykowe tak jak te nad głową kierowcy. Ich średnica to ok. 5mm i są zagłębione na ok. 1,5 cm w tym panelu z tyłu.
Załączniki
1695646350062.jpg
1695646350062.jpg (34.54 KiB) Przejrzano 341 razy
1695646350054.jpg
1695646350054.jpg (73.04 KiB) Przejrzano 341 razy
PiterW
Posty: 159
Rejestracja: 19 kwie 2018, 13:26
model samochodu: Kia Sorento IV PHEV Prestige Line + dach (2022)
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wersje Sorento IV

Post autor: PiterW »

Moim zdaniem to czujniki ruchu wykrywające osoby w 2 i 3 rzędzie siedzeń. Po zamknięciu samochodu z osobą w środku gdy ta się poruszy włącza się alarm (klaksonem) + odpowiednie powiadomienie przychodzi do apki kia connect.
Kia Sorento IV PHEV Prestige Line + dach, 2022
była: Kia Optima 2.0 DOHC + automat, L + NAV, snow white pearl, 2018
radzique
Posty: 208
Rejestracja: 14 maja 2021, 12:06
model samochodu: Sorento HEV AWD XL, Prestige Line + Panorama, MY22

Re: Wersje Sorento IV

Post autor: radzique »

rafaza pisze: 25 wrz 2023, 14:58 No właśnie nie są dotykowe tak jak te nad głową kierowcy. Ich średnica to ok. 5mm i są zagłębione na ok. 1,5 cm w tym panelu z tyłu.
Przecież to nie są lampki :D
rafaza
Posty: 26
Rejestracja: 28 mar 2023, 11:10
model samochodu: KIA Sorento PHEV Prestige Line AWD White Pearl (bez panoramy)

Re: Wersje Sorento IV

Post autor: rafaza »

Człowiek uczy się całe życie, a i tak głupi umiera.
Dzięki za podpowiedź.
:lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”