Android Auto

forum użytkowników modelu Sorento
raku
Posty: 232
Rejestracja: 16 lip 2021, 12:40
model samochodu: KIA Sorento HEV 2WD XL (2022)

Re: Android Auto

Post autor: raku »

Też mam ten tel i wszystko śmiga jak trzeba :)
inquis
Posty: 1252
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Android Auto

Post autor: inquis »

Zainstalowałem aktualizację marcową i bardzo fajnie śmiga - duży plus w porównaniu z poprzednią. Minus to nadal podział ekranu przy AA, ale może to dlatego, że wywaliłem z telefonu Kia Connect.
Soplus
Posty: 326
Rejestracja: 06 sie 2021, 13:45

Re: Android Auto

Post autor: Soplus »

inquis pisze: 05 kwie 2023, 22:11 Zainstalowałem aktualizację marcową i bardzo fajnie śmiga - duży plus w porównaniu z poprzednią. Minus to nadal podział ekranu przy AA, ale może to dlatego, że wywaliłem z telefonu Kia Connect.
A co takiego na plus? Jedyną zmianą, jakż zauważyłe jet to, że jak zmieniasz tryb eco/sport/smart i AWD to na centralnym wyświetlaczu też info wyświetla. Poza tym nie zapamiętuje ostatniego źródła (poprednia wersja to samo) i za każdym razem po podłączeniu Iphona muszę włączać carplay.

A RPM w HEV jak nie było, tak nie ma. A i od którejś aktualizacji dźwięk BOSE można tylko w radio włączać/wyłączać.
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2023, 22:39 przez Soplus, łącznie zmieniany 2 razy.
inquis
Posty: 1252
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Android Auto

Post autor: inquis »

Soplus pisze: 05 kwie 2023, 22:30
inquis pisze: 05 kwie 2023, 22:11 Zainstalowałem aktualizację marcową i bardzo fajnie śmiga - duży plus w porównaniu z poprzednią. Minus to nadal podział ekranu przy AA, ale może to dlatego, że wywaliłem z telefonu Kia Connect.
A co takiego na plus? Jedyną zmianą, jakż zauważyłe jet to, że jak zmieniasz tryb eco/sport/smart i AWD to na centralnym wyświetlaczu też info wyświetla. Poza tym nie zapamiętuje ostatniego źródła (poprednia wersja to samo) i za każdym razem po podłączeniu Iphona muszę włączać carplay.
Na plus szybkość - reaguje niemal natychmiast, kiedy poprzednia trochę zamulała. Co do reszty, to muszę się pobawić, bo zainstalowałem kilka godzin temu. Z doświadczenia - cudów i fajerwerków nie ma co się spodziewać.
iwo
Posty: 11
Rejestracja: 07 lip 2021, 19:04
model samochodu: Kia Sorento HEV L MY23

Re: Android Auto

Post autor: iwo »

Ja przeinstalowałem w telefonie jak w tym linku i teraz ładnie na całym ekranie śmiga.
adasko
Posty: 77
Rejestracja: 15 lis 2021, 00:36
model samochodu: Sorento

Re: Android Auto

Post autor: adasko »

Zmiany to przede wszystkim inne dźwięki natury. Moim zdaniem gorsze. Coś tam w radiu zmienili i ikona bateria jest na niebiesko. Wszystkie zmiany w linku poniżej
https://update.kia.com/EU/PL/updateNoticeView/1044
Lunar GT
Posty: 1135
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Android Auto

Post autor: Lunar GT »

Ten link mówi o zmianach aktualizacji z grudnia.
inquis
Posty: 1252
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Android Auto

Post autor: inquis »

Naprawdę macie media AA na całym ekranie? Mi nie udalo się uzyskać tego efektu. Car stream śmiga elegancko, ale na 2/3 wyświetlacza... Jak schować tę 1/3?
Załączniki
20230406_094703.jpg
raku
Posty: 232
Rejestracja: 16 lip 2021, 12:40
model samochodu: KIA Sorento HEV 2WD XL (2022)

Re: Android Auto

Post autor: raku »

W ustawieniach samochodu -> ustawienia projekcji telefonu -> ustawienia Android Auto.
Gdzieś tam jest opcja, aby boczny panel się nie wyświetlał.
raku
Posty: 232
Rejestracja: 16 lip 2021, 12:40
model samochodu: KIA Sorento HEV 2WD XL (2022)

Re: Android Auto

Post autor: raku »

Zerknij od 50 sekundy w tym filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=DzxEfsD4P8A
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”