Videorejestrator

forum użytkowników modelu Kia XCeed
Asti
Posty: 37
Rejestracja: 05 maja 2022, 21:35
model samochodu: Xceed

Videorejestrator

Post autor: Asti »

Dzień dobry.
Jaki videorejestrator do xceed polecacie? Chodzi zarówno o jakość, jak i o rozmiar, aby za bardzo nie przysłaniał szyby.
Podobno, zeny nie stracić gwaranacji montaż musi być taki,aby nie obciążał akumulatora, domyślam się zatem,ze w grę wchodzi wówczas zasilanie z powerbanka?
Polecicie jakieś miejsce w Warszawie do montażu?
amilmar
Posty: 81
Rejestracja: 12 gru 2022, 10:01
model samochodu: Kia Xceed 1.6 T-GDI 7DCT Prestige Line MY22

Re: Videorejestrator

Post autor: amilmar »

Co do gwarancji to jeśli zasilacz z zapalniczki to jest ok, jak z instalacji (bo chcesz z trybu parkingowego korzystać) to musi być w książkę serwisowa wpisane wiec montaż tylko w ASO albo musisz demontować przed każda wizyta w serwisie autoryzowanym.

Przy podłączeniu pod instalacje warto mieć ten myk co odłączy kamerę przy zbyt niskim napięciu na akumulatorze aby ci się całkiem nie rozładował.

A kamerka jaka najlepsza to już sam sobie odpowiedz bo w każdym budżecie i konfiguracji przód, tył, wnętrze to będzie coś innego.
Sid
Posty: 371
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Re: Videorejestrator

Post autor: Sid »

Ja ostatnio zakupiłem 70mai a800s 4k + rc06. Montaż w ASO Patecki w Krakowie 118 złotych wyniósł.
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
Marino
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2023, 15:02
model samochodu: XCeed

Re: Videorejestrator

Post autor: Marino »

Sid pisze: 26 mar 2023, 18:54 Ja ostatnio zakupiłem 70mai a800s 4k + rc06. Montaż w ASO Patecki w Krakowie 118 złotych wyniósł.
Podpinałeś do zapalniczki czy pod akumulator ?
Sid
Posty: 371
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Re: Videorejestrator

Post autor: Sid »

Akumulator. Tylko trzeba dokupić moduł parkingowy za ok. 80 zł.
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
Lunar GT
Posty: 1136
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Videorejestrator

Post autor: Lunar GT »

Marino pisze: 27 mar 2023, 06:42 czy pod akumulator ?
Dokładniej to pod bezpieczniki przy pomocy tego typu przejściówek/adapterów
https://allegro.pl/oferta/bezpiecznik-d ... 2082923202
Sid
Posty: 371
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Re: Videorejestrator

Post autor: Sid »

A nie takie coś przypadkiem potrzebne :?:
Załączniki
Adapter-zasilania-70mai-Midrive-UP02.jpeg
Adapter-zasilania-70mai-Midrive-UP02.jpeg (20.34 KiB) Przejrzano 2024 razy
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
Lunar GT
Posty: 1136
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Videorejestrator

Post autor: Lunar GT »

Sid pisze: 27 mar 2023, 08:19 A nie takie coś przypadkiem potrzebne
O rzeczach oczywistych nie wspominam, gdy ktoś cos chce użytkować to myślę że podstawową wiedzę posiada.
Niko123
Posty: 518
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Re: Videorejestrator

Post autor: Niko123 »

Ja mam garmina can mini 2 , fajna kamerka bez wyswietlacza wielkosci zapalniczki.
Dobra jakosc video ale brak wyswietlacza , czyli jak chcemy zobaczyc video to trzeba wyjac karde pamieci albo auto a raczej telefon i kamera musi miec zasieg wifi kolo domu , to wtedy da sie ogladac video na oplikacji w telefonie bez wyciągania karty
Lunar GT
Posty: 1136
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Videorejestrator

Post autor: Lunar GT »

Niko123 pisze: 29 mar 2023, 14:42 albo auto a raczej telefon i kamera musi miec zasieg wifi kolo domu , to wtedy da sie ogladac video na oplikacji w telefonie bez wyciągania karty
Przecież telefon łączy się z siecią wifi kamery do przeglądania czy konfiguracji (tak mają wszystkie jakie znam), nie potrzeba żadnej domowej sieci wifi, to byłoby bez sensu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”