Ekstremalne oczekiwanie na NIRO EV

forum użytkowników Kia Niro
Patrykurs
Posty: 6
Rejestracja: 05 mar 2023, 13:43
model samochodu: Kia Niro Ev

Ekstremalne oczekiwanie na NIRO EV

Post autor: Patrykurs »

Witam forumowiczów i przyszłych niedoszłych użytkowników niro ev . Czy są wśród nas osoby które zamówiły niro i czekają 10 miesięcy na samochod ? Bo ja właśnie tyle czekam i dalej vinu brak .
Jeśli chce dowiedzieć się czegoś więcej Kia za pośrednictwem swojego formularza bądź maila salls odpowiada z automatu wiadomości na zasadzie kopiuj wklej zupełnie nie odnoszące się do poruszanych konkretnych wątków i zapytań . Odpowiadają: "vinu nie ma , proszę czekać " . Powiem tylko - że trochę słabo... Dodatkowo bulwersujące jest ze zamawiałam Kie od warszawskiego dilera . A auta które zamawiali ludzie dużo dużo czasu po mnie odbierają z małych miejscowości rozsianych po Polsce i czasem po paru miesiącach .Trochę wstyd i zupełny brak logiki . Ciekawa jestem ile jeszcze poczekam i co robić dalej ? Atakować fizycznie centrale ? :)
Ostatnio zmieniony 05 mar 2023, 15:44 przez Patrykurs, łącznie zmieniany 2 razy.
radier
Posty: 117
Rejestracja: 08 gru 2022, 15:43
model samochodu: Niro MY23 HEV L

Re: Ekstremalne oczekiwanie na NIRO EV

Post autor: radier »

Nie no jak warszafka to należy się specjalne traktowanie.
Jutrzejszy
Posty: 273
Rejestracja: 05 gru 2021, 14:35
model samochodu: YB G4LF

Re: Ekstremalne oczekiwanie na NIRO EV

Post autor: Jutrzejszy »

Patrykurs pisze: 05 mar 2023, 13:48 Dodatkowo bulwersujące jest ze zamawiałem Kie od warszawskiego dilera . A auta które zamawiali ludzie dużo dużo czasu po mnie odbierają z małych miejscowości rozsianych po Polsce i czasem po paru kiesiącach .Trochę wstyd i zupełny brak logiki .
To jest gotowy tekst do wykorzystania w kabarecie :D
marcinos
Posty: 175
Rejestracja: 19 lis 2022, 17:49
model samochodu: KIA Niro II 2023 HEV Business Line

Re: Ekstremalne oczekiwanie na NIRO EV

Post autor: marcinos »

Kolega z forum Astry na elektryka czekał chyba 11 miesięcy, robili go w wała za każdym razem i ignorowali. Miał rezygnować ale wytrzymał uparcie. Ja w swoje 6 miesięcy na hybrydę nie wierzę i możliwe, że pójdę w innym kierunku.
the Niro driver
Posty: 17
Rejestracja: 01 maja 2021, 16:48
model samochodu: Niro HEV L

Re: Ekstremalne oczekiwanie na NIRO EV

Post autor: the Niro driver »

Patrykurs pisze: 05 mar 2023, 13:48 Dodatkowo bulwersujące jest ze zamawiałem Kie od warszawskiego dilera . A auta które zamawiali ludzie dużo dużo czasu po mnie odbierają z małych miejscowości rozsianych po Polsce i czasem po paru kiesiącach .Trochę wstyd i zupełny brak logiki .
Ależ oni działają dla Twojego dobra. W Warszawie jeżdżenie z logo KIA to obciach. Im później, tym mniej wstydu...
Patrykurs pisze: 05 mar 2023, 13:48 i co robić dalej ? Atakować fizycznie centrale ?
Pamiętaj - na to są specjalne paragrafy.
marcinos
Posty: 175
Rejestracja: 19 lis 2022, 17:49
model samochodu: KIA Niro II 2023 HEV Business Line

Re: Ekstremalne oczekiwanie na NIRO EV

Post autor: marcinos »

Bo w Warszawie to tylko bełemwu się liczy i łałdi.
Awatar użytkownika
colins
Posty: 221
Rejestracja: 25 wrz 2022, 14:38
model samochodu: KIA Niro II HEV Business Line 2023 Mineral Blue
Lokalizacja: Słubice

Re: Ekstremalne oczekiwanie na NIRO EV

Post autor: colins »

Mnie sprzedawca nie ściemniał i powiedział wprost, że czas oczekiwania na Niro, to od 6 do 10 miesięcy.
Przy czym po ostatnich informacjach, w których bąkał, że produkcja Niro kiepsko idzie i są duże opóźnienia, nie zdziwię się jeśli będzie to później.
Przy czym jak koledzy wcześniej, również jestem rozbawiony, bo dlaczego niby ktoś miałby otrzymać samochód wcześniej, tylko dlatego, że zamawiał w Warszawie? :mrgreen:
Patrykurs
Posty: 6
Rejestracja: 05 mar 2023, 13:43
model samochodu: Kia Niro Ev

Re: Ekstremalne oczekiwanie na NIRO EV

Post autor: Patrykurs »

Sama jestem z małej miejscowości i specjalnie wybrałam Warszawę ponieważ uważam że powinna być w takich punktach większa sprzedaż , przez co czas oczekiwania na samochód może ulec skróceniu ... już nie bądźcie tacy zawistni 🤣 nie wiem o co chodzi z tymi żarcikami w stronę warszawy 🫢- niestety, ostatecznie i tak się przejechałam a mogłam zamówić auto w Pcimiu i było by szybciej ;) :lol: :oops: :P . Może i jest to tekst na kabaret , nie mniej kabaretem jest to w jakich czasach żyjemy i trzeba kombinować żeby w ogóle dostać samochód .
Orin
Posty: 224
Rejestracja: 14 sty 2020, 00:23
model samochodu: Kia Niro HEV

Re: Ekstremalne oczekiwanie na NIRO EV

Post autor: Orin »

A Tesle czekają... :D
Patrykurs
Posty: 6
Rejestracja: 05 mar 2023, 13:43
model samochodu: Kia Niro Ev

Re: Ekstremalne oczekiwanie na NIRO EV

Post autor: Patrykurs »

Za mały bagażnik :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Niro”