Czas oczekiwania na nowego XCeed'a

forum użytkowników modelu Kia XCeed
Xarek
Posty: 5
Rejestracja: 12 lut 2023, 09:45
model samochodu: Xceed

Czas oczekiwania na nowego XCeed'a

Post autor: Xarek »

Witam kolegów i koleżanki :) ciekawi mnie taki temat czy wszędzie w salonach podają podobny czas oczekiwania na nowe XCeed'a. W kilku u których zasięgnąłem informacji jednakowo podają 180 dni.
Manfredo90
Posty: 6
Rejestracja: 11 lut 2022, 12:25
model samochodu: Ceed

Re: Czas oczekiwania na nowego XCeed'a

Post autor: Manfredo90 »

Ja przedzwoniłem do chyba 6-7 salonów i mówili że standardowo to jest te 4 miesiące (interesuje mnie wersja M+Smart) jednak realnie teraz to tak do 2 miesiący. Ponoć fabryka na Słowacji ostatnio nastawiła się bardziej na produkcję Sportage i właśnie XCeeda niż na reszcie modeli.
Xarek
Posty: 5
Rejestracja: 12 lut 2023, 09:45
model samochodu: Xceed

Re: Czas oczekiwania na nowego XCeed'a

Post autor: Xarek »

Popieram wybór M+Smart. To chyba najbardziej optymalny wybór :) też mnie taki wariant interesuje + dct
eldier
Posty: 17
Rejestracja: 24 mar 2022, 09:32

Re: Czas oczekiwania na nowego XCeed'a

Post autor: eldier »

Dzwońcie po salonach w okolicy - jak ja szukałem w połowie tamtego roku - niby zastój, to okazało się że w każdym stoją 3-4 sztuki w różnych kolorach, w różnych wersjach. Wtedy co prawda nie było automatów, ale jak brałem swojego to jakies tam się pokazały - ale kto pyta nie błądzi ;)
Xarek
Posty: 5
Rejestracja: 12 lut 2023, 09:45
model samochodu: Xceed

Re: Czas oczekiwania na nowego XCeed'a

Post autor: Xarek »

Ja akurat poszukuję tegorocznego i w automacie stąd moje pytanie ale dzięki za info
MateuszOtr
Posty: 8
Rejestracja: 28 sty 2023, 23:39
model samochodu: Kia XCEED

Re: Czas oczekiwania na nowego XCeed'a

Post autor: MateuszOtr »

Ja jak dzwoniłem po salonach to tylko w celu wybrania koloru. Nie wiem jak z innymi wersjami ale Gt-line z DCT to praktycznie w każdym salonie gdzie dzwoniłem mogli zalatwić z terminem oczekiwania w okolicy 1 tygodnia tylko kwestia była wyboru koloru bo w różnych salonach różne kolory były ale z tego co pamiętam to w salonie we wrocławiu wywalili mi listę chyba 10 możliwch wersji z szyber dachem bez BL GTline. Dodam jeszcze że salonu we wrocławiu nie polecam po 1 slabo u nich z negocjacją ceny i ich podejście do kontaktu z klientem tragedia (3 dni pisania maili zanim jakąkolwiek ofertę przedstawili i to ja musiałem dzwonić pisać i się upominać)
Marino
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2023, 15:02
model samochodu: XCeed

Re: Czas oczekiwania na nowego XCeed'a

Post autor: Marino »

A czy ktoś odbierał XCeeda w tym roku lub pod koniec 2022 ?
Jeśli tak - to kiedy było składane zamówienie i na jaką wersję ?
Fancik
Posty: 46
Rejestracja: 03 sie 2019, 19:24
model samochodu: Kia Ceed 2013 i XCeed 1.5 2022/23 automat

Re: Czas oczekiwania na nowego XCeed'a

Post autor: Fancik »

Ja pod koniec listopada 2022 miałem jazdy próbne Xceed i Niro. Wybrałem xceed wersję M bo tylko jeden był dostępny od ręki i po tygodniu już go miałem. Acha w między czasie była zmiana ceny ale ja jeszcze zapłaciłem po starej cenie. Trzeba pytać i dzwonić czasem pojedyncze egzemplarze się pokazują no i czasem trzeba z czegoś w wyposażeniu zrezygnować.... Chciałem L ,ale M też jest ok .....
ROBREN
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2023, 18:28
model samochodu: Xceed Plugin

Re: Czas oczekiwania na nowego XCeed'a

Post autor: ROBREN »

Xceed Plugin wersja full wypas, BL plus parę dodatków- 7 miesięcy, produkcja grudzień, odebrana w styczniu... Ale opłacało się, na razie super👍🤗 Cena bez zmiany w dniu zamówienia 161 tysięcy zł....
Marino
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2023, 15:02
model samochodu: XCeed

Re: Czas oczekiwania na nowego XCeed'a

Post autor: Marino »

7 miesięcy od zamówienia do odbioru - tak?
A przy okazji skąd miałeś info o wyprodukowaniu - mail od centrali czy info od swojego dilera ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”