Problem z Android Auto wifi

forum użytkowników Kia Stonic
1331
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2023, 15:49
model samochodu: stonic

Problem z Android Auto wifi

Post autor: 1331 »

Pomóżcie, bo już nie mam pomysłu.

Mam Stonica '21 i nie mogę uruchomić androida auto. Niestety po zmianie telefonu nie skonfigurowałem od razu AA tylko wybrałem opcję późniejszej konfiguracji (zabrakło mi czasu). Kiedy teraz chciałem skonfigurować niestety coś robię źle. Telefon to Xiaomi 11T ( ze starszym modelem nie było problemów). Samochód łączy się przez bluetooth bez problemu, ale nie mogę połączyć go z wifi. Telefon nie łączy się automatycznie, a żeby połączyć się ręcznie wymaga ode mnie podania hasła. Telefonu nie da się podłączyć ani po kablu, ani bezprzewodowo. Według informacji na telefonie, AA jest podłączony i widzi samochów. Sasmochód za to nie widzi telefonu, więc automatycznie nie działa. W dodatku przy połączeniu bezprzewodowych pojawia się informacja o braku możliwości projekcji telefonu. Jedyne ewentualnie się pokazuje na wyświetlaczu samochodu, to to, że rozłączono z android auto i mam podłączyć kabel ponownie- co też nie działa. Kabel usb jest firmowy od Xiaomi, więc kwestia kiepskiego kabla też odpada. Macie jakiś pomysł co zrobić lub skąd wziąć to hało do wifi?
Lunar GT
Posty: 1114
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Problem z Android Auto wifi

Post autor: Lunar GT »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”