rejestrator samochodowu-kameru

forum użytkowników Kia Stonic
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

rejestrator samochodowu-kameru

Post autor: tomekjulia »

Czy podłączając samodzielnie tracę gwarancję na elektronikę
adamo64
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2021, 08:29
model samochodu: Kia Stonic 1.2 84KM

Re: rejestrator samochodowu-kameru

Post autor: adamo64 »

Musisz to zrobić w ASO ( co niestety kosztuje krocie) bo tracisz gwarancję na elektronikę jak sam podłączysz,ale przecież kamerki mają zasilanie z gniazda zapalniczki ,natomiast tryb parkingowy musisz podłączać do skrzynki bezpiecznikowej.
Ja mam podłączone do gniazda zapalniczki (są dwa) i jest OK
Dobrze Ci radzę kup kamerę dual ,czyli przód i tył....
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: rejestrator samochodowu-kameru

Post autor: tomekjulia »

Kupiłem Ventrue N4 3Chanel . Przód tył i wewnątrz . Z trybem parkingowym z sensorami ruchu i czuwa całą noc. Koszt podłączenia w moim ASO 400 pln
Watson1
Posty: 30
Rejestracja: 17 lut 2022, 11:21

Re: rejestrator samochodowu-kameru

Post autor: Watson1 »

tomekjulia pisze: 23 sty 2023, 13:29 Kupiłem Ventrue N4 3Chanel . Przód tył i wewnątrz . Z trybem parkingowym z sensorami ruchu i czuwa całą noc. Koszt podłączenia w moim ASO 400 pln
A w jaki sposob jest to podłączone w praktyce? W sensie mam na myśli jak zamontowany jest między innymi kabel 🙂
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: rejestrator samochodowu-kameru

Post autor: tomekjulia »

Wszystko jest schowane między innymi lub przede wszystkim pod gumową uszczelką . Wpisz w google Jak zamontować kamerę samochodową Ventrue N4 OBD ? .Tam jest wszystko pokazane
adamo64
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2021, 08:29
model samochodu: Kia Stonic 1.2 84KM

Re: rejestrator samochodowu-kameru

Post autor: adamo64 »

Montaż kabli to około 15 minut ,zaś podłączenie do skrzynki to trochę zabawy..... ale nie 400zł toż to rozbój w biały dzień..
Lunar GT
Posty: 1114
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: rejestrator samochodowu-kameru

Post autor: Lunar GT »

adamo64 pisze: 23 sty 2023, 17:22 Montaż kabli to około 15 minut ,zaś podłączenie do skrzynki to trochę zabawy..... ale nie 400zł toż to rozbój w biały dzień..
Jakiej zabawy, stosujesz adaptery https://allegro.pl/oferta/adapter-do-be ... 2455864330 i trwa to 2 minuty z zasilaczem trybu parkingowego a pod OBD dwie sekundy https://allegro.pl/oferta/adapter-zasil ... 2604973820
adamo64
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2021, 08:29
model samochodu: Kia Stonic 1.2 84KM

Re: rejestrator samochodowu-kameru

Post autor: adamo64 »

Zabawy ze znalezieniem dobrej i sprawnej masy.. Jeśli wiesz gdzie jest to się pochwal..
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: rejestrator samochodowu-kameru

Post autor: tomekjulia »

Godzina pracy pracownika ASO to 360pln. 400 PLN i brak zmartwień dotyczących gwarancji na elektronikę też ma swoją wartość . W jednym z ASO zaśpiewali mi 1200 pln Oni zrobią to z zamkniętymi oczami bo robią to w entym stonicu. Chcę mieć zrobione dokładnie
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: rejestrator samochodowu-kameru

Post autor: tomekjulia »

ANTRUE Adapter zasilania do Vantrue N4
- Opis i dane produktu
Adapter zasilania do kamery samochodowej Vantrue N4

Adapter zasilania Vantrue N4 pasuje do większości samochodów osobowych i ciężarowych (przyjmuje napięcia wejściowe 12–24 V).
Uwolnij gniazdo zapalniczki dla innego urządzenia, takiego jak telefon komórkowy lub ładowarka USB.
Adapter zasilania do kamery samochodowej Vantrue N4

Adapter zasilania Vantrue N4 pasuje do większości samochodów osobowych i ciężarowych (przyjmuje napięcia wejściowe 12–24 V).
Uwolnij gniazdo zapalniczki dla innego urządzenia, takiego jak telefon komórkowy lub ładowarka USB.

Adapter bezpiecznie włączy tryb parkingowy: zestaw wyłączy się automatycznie, gdy zostanie wykryte zbyt niskie napięcie akumulatora przez co zapobiegnie rozładowaniu akumulatora pojazdu.

Ten zestaw przewodów może być używany przez prawie wszystkie urządzenia USB-C, takie jak kamery samochodowe, urządzenia nawigacyjne GPS, wykrywacze radarów itp.

Dane techniczne:

Złącze wyjściowe: USB-C
Napięcie wejściowe: 12 V-24 V.
Napięcie wyjściowe: 5 V.
Prąd wyjściowy: 1,5 A.
Temperatura pracy: -40 – 80 ° C
Długość kabla: 3,5 m

Zestaw zawiera:

Próg odcięcia ustalamy sami, a do wyboru mamy dwie opcje:

1) 11,6V lub 23.2V

2) 12.0V lub 24.0V

Dla aut z silnikiem diesla zalecamy 12.0V, natomiast dla silników benzynowych 11,6V.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”