Fabryczne felgi 16 stalowe Kia Ceed II + kołpaki oryginał i opony zimowe Nokian 2014 rok

Ogłoszenia sprzedaży i zamiany części samochodowych.
MarRa
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2022, 20:42
model samochodu: Kia Ceed, Kia Stonic

Fabryczne felgi 16 stalowe Kia Ceed II + kołpaki oryginał i opony zimowe Nokian 2014 rok

Post autor: MarRa »

Do sprzedania mam używane fabryczne felgi stalowe do Kia Ceed II plus oryginalne kołpaki. Rok produkcji 2014.
Na felgach opony zimowe Nokian z 2014 roku z bieżnikiem nieznacznie powyżej 4 mm. Rozmiar 205/55/16. Opony oddam gratis przy zakupie felg i kołpaków.

Felgi 16 w stanie dobrym. Kołpaki oryginalne KIA też.

Koła są od nowości moje. Można je zamontować do samochodu bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów typu piaskowanie czy prostowanie felg.

Odbiór tylko osobisty.

Śląsk.

Zainteresowanych proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.
Awatar użytkownika
Arch
Posty: 32
Rejestracja: 17 wrz 2021, 22:17
model samochodu: Kia Cee'd II SW M 1.6 CRDI 2018

Re: Fabryczne felgi 16 stalowe Kia Ceed II + kołpaki oryginał i opony zimowe Nokian 2014 rok

Post autor: Arch »

MarRa pisze: 12 sty 2023, 13:38 Na felgach opony zimowe Nokian z 2014 roku z bieżnikiem nieznacznie powyżej 4 mm. Rozmiar 205/55/16. Opony oddam gratis przy zakupie felg i kołpaków.
:shock:

Żeby kupujący sam sobie te opony zdjął przewiózł do MPGK, bo Tobie się nie chce? :|
MarRa
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2022, 20:42
model samochodu: Kia Ceed, Kia Stonic

Re: Fabryczne felgi 16 stalowe Kia Ceed II + kołpaki oryginał i opony zimowe Nokian 2014 rok

Post autor: MarRa »

Mistrz ciętej riposty się odezwał... Nie za bardzo wiem, co złego w tym, że piszę że nic za to nie chcę zważywszy na wiek i stan bieżnika. Może niech potencjalny kupujący oceni, czy mu to pasuje czy nie. A ty się ode mnie odwal kolego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzedam części”