Android Auto Coolwalk

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
nagdob
Posty: 1120
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Android Auto Coolwalk

Post autor: nagdob »

Lunar GT pisze: 01 lut 2023, 20:59
nagdob pisze: 01 lut 2023, 20:52 Nawet po twoim CarlinKicie?
Czasem już mi się nie chce tłumaczyć, korzystając bezpośrednio z Carlinkita nie korzystasz z AA (choć daje on też tę możliwość bezprzewodowo) który ma ograniczenia w przeciwieństwie do Carlinkita który tych ograniczeń nie posiada, jeszcze raz mówię że Carlinkit działa jak niezależny smartfon (np. ten który żona trzyma w rękach jak z Tobą jedzie) którego wyświetlaczem jest ekran samochodu.
Ok. Wyluzuj ;) Pierwszy raz tym się zainteresowałem tak trochę głębiej. Kupiłem i czekam już na ten "wynalazek". ;) Ale tak jeszcze dopytam (na wszelki wypadek). Bo o ile CarlinKit jest osobnym urządzeniem i wyświetli nam wszystko co chcemy, to np. telefon po bezprzewodowym AA już niekoniecznie? Jednym słowem YTuba nie zobaczymy po bezprzewodowym AA, nawet poprzez CarlinKita?
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
pabprs
Posty: 97
Rejestracja: 16 lut 2022, 19:17
model samochodu: Sportage MY'22 1.6 T-GDI 180KM MHEV 7DCT 2WD Business Line

Re: Android Auto Coolwalk

Post autor: pabprs »

sztyk pisze: 01 lut 2023, 15:26 Udało mi się uruchomić Coolwalk. Postępowałem tak jak na filmiku https://www.youtube.com/watch?v=a2lvguXmqM8
Trzeba zaktualizować Google i Usługi Google play. Potem wyczyścić pamięć cash i restart telefonu..
Ten sposób zadziałał, mam wreszcie Coolwalk.
Wszystko działa jak należy (prawie), nawet YT w czasie jazdy (czyli CarStream) i można ekrany podzielić lub nie w opcjach "projekcji..", co kto lubi.
Problem jest jeden :( jeśli jednocześnie jest włączony np. Spotify i Yanosik, to w Yanosiku nic nie można zrobić (jest zwieszony), trzeba wyłączyć Spotify.
Z mapami Google lub Waze tego problemu nie ma. I wszystko jedno, czy mapa jest w lewej, czy w prawej części ekranu.
Możecie to przetestować i potwierdzić?
nagdob
Posty: 1120
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Android Auto Coolwalk

Post autor: nagdob »

pabprs pisze: 01 lut 2023, 21:12
sztyk pisze: 01 lut 2023, 15:26 Udało mi się uruchomić Coolwalk. Postępowałem tak jak na filmiku https://www.youtube.com/watch?v=a2lvguXmqM8
Trzeba zaktualizować Google i Usługi Google play. Potem wyczyścić pamięć cash i restart telefonu..
Ten sposób zadziałał, mam wreszcie Coolwalk.
Wszystko działa jak należy (prawie), nawet YT w czasie jazdy (czyli CarStream) i można ekrany podzielić lub nie w opcjach "projekcji..", co kto lubi.
Problem jest jeden :( jeśli jednocześnie jest włączony np. Spotify i Yanosik, to w Yanosiku nic nie można zrobić (jest zwieszony), trzeba wyłączyć Spotify.
Z mapami Google lub Waze tego problemu nie ma. I wszystko jedno, czy mapa jest w lewej, czy w prawej części ekranu.
Możecie to przetestować i potwierdzić?
Masz po kablu czy bezprzewodowo?
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
pabprs
Posty: 97
Rejestracja: 16 lut 2022, 19:17
model samochodu: Sportage MY'22 1.6 T-GDI 180KM MHEV 7DCT 2WD Business Line

Re: Android Auto Coolwalk

Post autor: pabprs »

po kablu
nagdob
Posty: 1120
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Android Auto Coolwalk

Post autor: nagdob »

pabprs pisze: 01 lut 2023, 21:24po kablu
No właśnie.... :evil: Z tymi kablami to porażka jakaś w dzisiejszych czasach. Ciekawe czy by działało bezprzewodowo poprzez jakiś interfejs.
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
Lunar GT
Posty: 1138
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Android Auto Coolwalk

Post autor: Lunar GT »

nagdob pisze: 01 lut 2023, 21:09 Jednym słowem YTuba nie zobaczymy po bezprzewodowym AA, nawet poprzez CarlinKita?
Carlinkit jest tylko przekaźnikiem bezprzewodowym, on nic nie zmienia.
Czy przewodowo czy bezprzewodowo ograniczenia są takie same dopóki ich nie obejdziesz.
https://crast.net/175457/how-to-watch-y ... carstream/
Jeszcze to sobie poprzeglądaj
https://www.google.pl/search?q=youtube+ ... nt=gws-wiz
pabprs
Posty: 97
Rejestracja: 16 lut 2022, 19:17
model samochodu: Sportage MY'22 1.6 T-GDI 180KM MHEV 7DCT 2WD Business Line

Re: Android Auto Coolwalk

Post autor: pabprs »

Dlatego pytanie dalej jest otwarte.
Czy po przejściu na Coolwalk jest u Was konflikt jednoczesnego działania Spotify z Yanosikiem?
nagdob
Posty: 1120
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Android Auto Coolwalk

Post autor: nagdob »

Lunar GT pisze: 01 lut 2023, 21:27
nagdob pisze: 01 lut 2023, 21:09 Jednym słowem YTuba nie zobaczymy po bezprzewodowym AA, nawet poprzez CarlinKita?
Carlinkit jest tylko przekaźnikiem bezprzewodowym, on nic nie zmienia.
Czy przewodowo czy bezprzewodowo ograniczenia są takie same dopóki ich nie obejdziesz.
https://crast.net/175457/how-to-watch-y ... carstream/
Jeszcze to sobie poprzeglądaj
https://www.google.pl/search?q=youtube+ ... nt=gws-wiz
To wszystko to są jakieś półśrodki. Nie dość, że mamy AA tylko po kablu, to jeszcze te właśnie półśrodki. Można by było ewentualnie z tego skorzystać, ale w moim przypadku tylko i wyłącznie musiałoby być bezprzewodowo. A nie mam zamiaru testować miliona urządzeń, żeby zobaczyć ewentualny efekt. Poza tym YT to nie wszystko. A jak by chcieć oglądnąć film np. z pendriva, lub karty mikroSD?
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
Lunar GT
Posty: 1138
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Android Auto Coolwalk

Post autor: Lunar GT »

pabprs pisze: 01 lut 2023, 21:36 konflikt jednoczesnego działania Spotify z Yanosikiem?
Pogmeraj w opcjach Yanosika, może jest konflikt dźwiękowy i np. zmiana kanałów dźwięku coś poprawi lub przekazywanie dźwięku w opcjach bluetooth.
Lunar GT
Posty: 1138
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Android Auto Coolwalk

Post autor: Lunar GT »

nagdob pisze: 01 lut 2023, 21:41 To wszystko to są jakieś półśrodki. Nie dość, że mamy AA tylko po kablu, to jeszcze te właśnie półśrodki. Można by było ewentualnie z tego skorzystać, ale w moim przypadku tylko i wyłącznie musiałoby być bezprzewodowo. A nie mam zamiaru testować miliona urządzeń, żeby zobaczyć ewentualny efekt. Poza tym YT to nie wszystko. A jak by chcieć oglądnąć film np. z pendriva, lub karty mikroSD?
Te wszystkie problemy rozwiązuje właśnie Carlinkit.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”