Android Auto Coolwalk

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
kukuku2
Posty: 126
Rejestracja: 01 kwie 2022, 17:30
model samochodu: Sportage V BL 180km MHEV DCT AEB Blue Flame

Re: Android Auto Coolwalk

Post autor: kukuku2 »

No i mi się udało odpalić , dzięki za instrukcję.
Sportage V BL 180km MHEV DCT AEB Blue Flame
elomati123
Posty: 5
Rejestracja: 21 gru 2022, 17:05
model samochodu: Kia Sportage V 1.6 T-GDI 150KM wersja L

Re: Android Auto Coolwalk

Post autor: elomati123 »

shider pisze: 04 lut 2023, 12:53
wlodio5 pisze: 04 lut 2023, 08:23 Sprawdzę, ale samochód odbierałem w lipcu 2022 więc chyba jest po tej aktualizacji.
Jeśli auto odbierałeś w lipcu to niemal na pewno ostatnią aktualizację masz kilka miesięcy przed lipcem. Dodatkowo nie liczy się data przeprowadzenia aktualizacji a wersja oprogramowania, której ostatnim członem jest data. U mnie 23 grudnia 2022
20230204_124731.jpg

Aktualizacje ściągasz zgodnie instrukcjami tutaj - https://update.kia.com/EU/PL
Potrzebny Windows lub MacOS, ok 60 GB wolnego miejsca na dysku i dobrej jakości pendrive 64GB.

Aktualizacje możesz zrobić zarówno na odpalonym silniku jak i zgaszonym i zamknietym aucie. Całość w aucie zajmuje ok 45 minut. Po aktualizacji dostajesz powiadomienie w Kia Connect.
Cześć, chce dopytać, żeby nie pobrać jakiś głupot i nie stracic czasu. Nalezy pobrac z tej strony "Navigation Updater"?
Lunar GT
Posty: 1135
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Android Auto Coolwalk

Post autor: Lunar GT »

elomati123 pisze: 16 mar 2023, 16:33 Cześć, chce dopytać, żeby nie pobrać jakiś głupot i nie stracic czasu. Nalezy pobrac z tej strony "Navigation Updater"?
Chcesz ściągać AACoolwolk bo to o nim temat, ale jak chodzi Ci raczej o aktualizację Infotaimentu to tu jest właściwy temat
viewtopic.php?t=5983&start=180
A tu masz poradnik który powinien zrozumieć każdy
https://www.youtube.com/watch?v=mYt4V9bm-js
elomati123
Posty: 5
Rejestracja: 21 gru 2022, 17:05
model samochodu: Kia Sportage V 1.6 T-GDI 150KM wersja L

Re: Android Auto Coolwalk

Post autor: elomati123 »

Lunar GT pisze: 16 mar 2023, 16:59
elomati123 pisze: 16 mar 2023, 16:33 Cześć, chce dopytać, żeby nie pobrać jakiś głupot i nie stracic czasu. Nalezy pobrac z tej strony "Navigation Updater"?
Chcesz ściągać AACoolwolk bo to o nim temat, ale jak chodzi Ci raczej o aktualizację Infotaimentu to tu jest właściwy temat
viewtopic.php?t=5983&start=180
A tu masz poradnik który powinien zrozumieć każdy
https://www.youtube.com/watch?v=mYt4V9bm-js
Tak, przepraszam nie doprecyzowałem pytania. Chodzi mi o wersje systemu w samochodzie
Awatar użytkownika
shider
Posty: 523
Rejestracja: 24 lis 2021, 07:55
model samochodu: CEED GT-Line MY22 1.5 T-GDI 7DCT AEB

Re: Android Auto Coolwalk

Post autor: shider »

elomati123 pisze: 16 mar 2023, 17:44 Tak, przepraszam nie doprecyzowałem pytania. Chodzi mi o wersje systemu w samochodzie
Aby się nie powtarzać odeślę do pełnego opisu procedury, który ostatnio na forum wrzucilem:

viewtopic.php?p=80563#p80563

Dla Sportage procedura jest oczywiście identyczna.

W kontekście aktualizacji pisz jednak w wątkach o aktualizacji a nie Android Auto. Koniec Offtopa.
Żyraf
Posty: 9
Rejestracja: 26 mar 2023, 16:46
model samochodu: KIA Sportage V 2022 1.6T 230 (HEV) L FWD

Android Auto Coolwalk - bezprzewodowo

Post autor: Żyraf »

Bezprzewodowe Android Auto w wersji z 12,3 calowym ekranem można uzyskać po podłączeniu małego niepozornego urządzenia.
CARLINKIT CPC200-A2A bezprzewodowy dla Android Auto - jest to nowa wersja dedykowana tylko dla Android Auto.
Android Auto działa płynie, bez opóźnień, wykorzystując pełne możliwości ekranu i co najważniejsze bezprzewodowo.
Jeżeli kogoś irytuje walka z bardziej lub mniej działającymi przewodami - zdecydowanie polecam.
Wydatek ok. 300zł
Działa wersja AA Coolwalk.
dario37
Posty: 338
Rejestracja: 10 mar 2022, 22:12
model samochodu: Kia Sportage mHEV 180 KM BL FWD,7 DCT,EXG,AEB.AE +
Lokalizacja: Ohlau

Re: Android Auto Coolwalk - bezprzewodowo

Post autor: dario37 »

Żyraf pisze: 04 kwie 2023, 23:05 Bezprzewodowe Android Auto w wersji z 12,3 calowym ekranem można uzyskać po podłączeniu małego niepozornego urządzenia.
CARLINKIT CPC200-A2A bezprzewodowy dla Android Auto - jest to nowa wersja dedykowana tylko dla Android Auto.
Android Auto działa płynie, bez opóźnień, wykorzystując pełne możliwości ekranu i co najważniejsze bezprzewodowo.
Jeżeli kogoś irytuje walka z bardziej lub mniej działającymi przewodami - zdecydowanie polecam.
Wydatek ok. 300zł
Działa wersja AA Coolwalk.
Jak z płynnością działania?Nie zrywa połączenia?Rozumiem,że takie urządzenie masz w swoim aucie...
Żyraf
Posty: 9
Rejestracja: 26 mar 2023, 16:46
model samochodu: KIA Sportage V 2022 1.6T 230 (HEV) L FWD

Re: Android Auto Coolwalk

Post autor: Żyraf »

Płynność działania jak na połączeniu przewodowym.
Wszystkie funkcje działają jak na połączeniu przewodowym.
Interfejs, nawigacja, muzyka z Spotify wszystko płynnie działa. Szybko laczy się po włączeniu samochodu to duża zaleta.
Testuje od kilku dni i jednak zdarzyło się, że kilka zerwało zerwało połączenie. Testuje dalej zabaczny co jest powodem. Uprzedzam, że jak używałem przewodowego połączenia to też niektóre przewody zrywały połączenie. Przewody teoretycznie spełniające te same standardy / te same specyfikacje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”