Stinger jako auto rodzinne

forum użytkowników Kia Stinger
mariuszzar
Posty: 30
Rejestracja: 07 gru 2022, 12:07
model samochodu: Sportage MY22 HEV 230KM + w oczekiwaniu na "żądło"

Re: Stinger jako auto rodzinne

Post autor: mariuszzar »

Biały kolor, czarna nappa i okno dachowe.
Nie zależało mi na tym oknie. Chciałem koniecznie czarna nappe. Jedyny dostępny ze skóra był biały z oknem dachowym.
Gdybym miał możliwość konfiguracji nie brałbym tego. Mój wujek miał szyberdach w Toyocie. Same problemy z tym były.
ACextreme
Posty: 308
Rejestracja: 13 lis 2018, 20:38
model samochodu: Stinger

Re: Stinger jako auto rodzinne

Post autor: ACextreme »

Z tym dachem to faktycznie loteria - w poprzednim Stingerze od nowości trzeszczał, w obecnym na razie żadnych odgłosów. Ostatnio w ASO w Bielsku mi mówili ze ogarneli już ten temat serwisowo i potrafią niby wyciszyć - maja dwa dwoje od dawna, może coś w tym jest.
Niko123
Posty: 498
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Re: Stinger jako auto rodzinne

Post autor: Niko123 »

Ja mialem problemy z dzwiekami uchwytu pasazera, tego kolo szyberdachu , musialem odkrecic raczke i dac podkladki , a to wszystko robiac wciskajac reke pod kurtyne powietrzna, nie odlaczalem aku i mialem obawy ze sama wystrzeli ze tam grzebalem przy niej :lol:
mariuszzar
Posty: 30
Rejestracja: 07 gru 2022, 12:07
model samochodu: Sportage MY22 HEV 230KM + w oczekiwaniu na "żądło"

Re: Stinger jako auto rodzinne

Post autor: mariuszzar »

A czy mając okno dachowe można założyć box na dach? Wiadomo, że nie można go wtedy otworzyć. Ale czy samo okno dachowe jest p/wskazaniem do boxa?

I jeszcze mam jedno pytanie. Jak to jest z tym oknem dachowym? Faktycznie tak trzeszczy? Dziś rozmawiałem z handlowcem z salonu. Strwiedzil, ze w Stingerze lubia trzeszczeć (jak w każdym samochodzie zresztą). Bardzo jest to uciążliwe?
koblant
Posty: 111
Rejestracja: 25 lis 2021, 20:44
model samochodu: Stinger 2.0 245KM
Lokalizacja: Kamień Pomorski

Re: Stinger jako auto rodzinne

Post autor: koblant »

mariuszzar pisze: 25 sty 2023, 19:29 A czy mając okno dachowe można założyć box na dach? Wiadomo, że nie można go wtedy otworzyć. Ale czy samo okno dachowe jest p/wskazaniem do boxa?


Tak można założyć belki z boxem. Mam Stingera z szyberdachem. Ale o otwarciu zapomnij bo nie da rady. Ja zawsze zasłaniam zasłona aby nie zapomnieć że mam box. Ogólnie poszukaj posty od sierpnia w dół dałem wskazówki jak zakładać belki😁
koblant
Posty: 111
Rejestracja: 25 lis 2021, 20:44
model samochodu: Stinger 2.0 245KM
Lokalizacja: Kamień Pomorski

Re: Stinger jako auto rodzinne

Post autor: koblant »

koblant pisze: 25 sty 2023, 21:03
mariuszzar pisze: 25 sty 2023, 19:29 A czy mając okno dachowe można założyć box na dach? Wiadomo, że nie można go wtedy otworzyć. Ale czy samo okno dachowe jest p/wskazaniem do boxa?


Tak można założyć belki z boxem. Mam Stingera z szyberdachem. Ale o otwarciu zapomnij bo nie da rady. Ja zawsze zasłaniam zasłona aby nie zapomnieć że mam box. Ogólnie poszukaj posty od sierpnia w dół dałem wskazówki jak zakładać belki😁
viewtopic.php?t=7943
mariuszzar
Posty: 30
Rejestracja: 07 gru 2022, 12:07
model samochodu: Sportage MY22 HEV 230KM + w oczekiwaniu na "żądło"

Re: Stinger jako auto rodzinne

Post autor: mariuszzar »

Ok, dzięki. Czyli już wiem, że jedno nie wyklucza drugiego.
A jak jest z tym trzeszczeniem? Bardzo to słychać podczas normalnej jazdy?
koblant
Posty: 111
Rejestracja: 25 lis 2021, 20:44
model samochodu: Stinger 2.0 245KM
Lokalizacja: Kamień Pomorski

Re: Stinger jako auto rodzinne

Post autor: koblant »

Ja mam Stingera z końca 2018, bywa w zimne dni że go słychać. Ale mimo wszystko cieszę się że go mam cały urok auta i musi być!!
mariuszzar
Posty: 30
Rejestracja: 07 gru 2022, 12:07
model samochodu: Sportage MY22 HEV 230KM + w oczekiwaniu na "żądło"

Re: Stinger jako auto rodzinne

Post autor: mariuszzar »

Po dłuższej rozmowie z doradcą zmieniłem zamówienie na Deep Chroma Blue z podstawową tapicerka. Odpuściłem temat z racji okna dachowego. Jestem wrażliwy na jakiekolwiek hałasy podczas jazdy i wiem że mocno irytowałoby mnie ten szyberdach. Szkoda mi tej nappy. Za to mam pierwotny kolor, który chciałem od początku. Mam nadzieję, że przeżyje ten zamsz i te czerwone pasy.
slwkk
Posty: 130
Rejestracja: 06 sty 2021, 16:02
model samochodu: StingerMy22

Re: Stinger jako auto rodzinne

Post autor: slwkk »

mariuszzar pisze: 26 sty 2023, 11:58 Po dłuższej rozmowie z doradcą zmieniłem zamówienie na Deep Chroma Blue z podstawową tapicerka. Odpuściłem temat z racji okna dachowego. Jestem wrażliwy na jakiekolwiek hałasy podczas jazdy i wiem że mocno irytowałoby mnie ten szyberdach. Szkoda mi tej nappy. Za to mam pierwotny kolor, który chciałem od początku. Mam nadzieję, że przeżyje ten zamsz i te czerwone pasy.
Ogólnie Stinger nie należy do grupy dobrze wyciszonych aut..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”