Pełne wygłuszenie Stingera - ktoś wykonał?

forum użytkowników Kia Stinger
ACextreme
Posty: 308
Rejestracja: 13 lis 2018, 20:38
model samochodu: Stinger

Pełne wygłuszenie Stingera - ktoś wykonał?

Post autor: ACextreme »

Pytanie do forumowiczów - czy ktoś zdecydował się na profesjonalne wygłuszenie całego samochodu?

Chodzi mi o pełną opcję, a wiec cała podłoga, nadkola z dwóch stron, wszystkie drzwi itp.

Przymierzam się do takiej akcji niebawem - koszt niemały, okolice 10k, lecz podobno ogólnie efekty takiego zabiegu są rewelacyjne. Stinger nie jest cichy niestety, szczególnie to odczuwam na długiej trasie gdy lecę kilka godzin 130-150.

Jeździłem kiedyś Lexusem GS w najnowszej wersji (już nieprodukowany, rocznik 2018) i tam było rewelacyjnie - wrażenie odcięcia od drogi zupełne, nieporównywalne do Stingera. Podobno da się coś takiego osiągnąć wyciszeniem, lecz szkoda byłoby się zawieść wydając tyle kasy.

Ktos coś?
Niko123
Posty: 498
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Re: Pełne wygłuszenie Stingera - ktoś wykonał?

Post autor: Niko123 »

Polecam Wroclaw firma ciche auto, juz robili pare stingerow.
Efekt wyciszenia najleprzy teraz, bo fabryczne opony Michael sa glosne a zimowe kupilem ciche i po wyciszeniu i zmianie opon jest ciszej od brata A6 2018.
Mimo ze auto profesjonalnie wyciszone to i tak jest slyszalnie jak sie zmieni opony na te ciche.
Samo wyciszenie kolo 12 tys zl.
Dla mnie warto bo trasy teraz sama przyjemność.
ACextreme
Posty: 308
Rejestracja: 13 lis 2018, 20:38
model samochodu: Stinger

Re: Pełne wygłuszenie Stingera - ktoś wykonał?

Post autor: ACextreme »

Właśnie do nich chce samochód odstawić do zrobienia - robiłeś u nich pełny pakiet?
Jakieś wady / minusy / coś popsuli? Zakładam że nie, gdyż podobno są najlepsi, ale warto dopytać ;)
Niko123
Posty: 498
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Re: Pełne wygłuszenie Stingera - ktoś wykonał?

Post autor: Niko123 »

Jesli nie masz szyber dachu to zrob tez dach.
Nic nie popsuli i nic nie skrzypi ale mimo ze pelen pakiet to nie robia tylne nadkola od zewnatrz ze niby to niewiele daje.
Nie zgadzam sie , zrobilem potem sam tylne nadkola 2mm ta twarda mata bitumiczba + kauczuk 8mm i jezt roznica wiec upieraj sie ze tylne nadkola od zewnątrz ma byc gratis.
Utargujesz to.
Awatar użytkownika
GeRRaD
Posty: 460
Rejestracja: 07 cze 2018, 14:26
model samochodu: STINGER 3.3 GT 370 V6 K&N Intake

Re: Pełne wygłuszenie Stingera - ktoś wykonał?

Post autor: GeRRaD »

ile wzrosła waga auta ?
Niko123
Posty: 498
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Re: Pełne wygłuszenie Stingera - ktoś wykonał?

Post autor: Niko123 »

+/- 40 kg
rotterr
Posty: 12
Rejestracja: 04 maja 2022, 22:42
model samochodu: Stinger

Re: Pełne wygłuszenie Stingera - ktoś wykonał?

Post autor: rotterr »

Dzięki za cynk. Sam chciałbym zrobić w swoim.
Ktoś wie czy narusza to gwarancję?
zziggy69@gmail.com
Posty: 8
Rejestracja: 25 lut 2023, 17:02
model samochodu: Kia Stinger

Re: Pełne wygłuszenie Stingera - ktoś wykonał?

Post autor: zziggy69@gmail.com »

Hej, Czy ktoś ma namiar na dobra firme z warszawy lub okolic? Oczywiście chodzi o wygłuszenie wnętrza
ACextreme
Posty: 308
Rejestracja: 13 lis 2018, 20:38
model samochodu: Stinger

Re: Pełne wygłuszenie Stingera - ktoś wykonał?

Post autor: ACextreme »

Ja dłuższą chwilę grzebałem i wyszło mi na to, że trzeba się wybrać jednak do Wrocławia na kilkudniową wycieczkę do "ponoć" najlepszej firmy od wyciszenia samochodów w PL - CicheAuto (tylko jest jeszcze jedna co się podszywa, trzeba poszukać). Rozmawiałem z nimi, brzmi sensownie, nie jest super tanio, robili już kilka Stingerów, raczej nie ma opcji aby coś im poszło nie tak przy składaniu auta do kupy.
Niko123
Posty: 498
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Re: Pełne wygłuszenie Stingera - ktoś wykonał?

Post autor: Niko123 »

Ja jestem zadowolony, tylko wymus tylne nadkola od zewnątrz , niby mowil ze to nic nie daje ale daje , wiec pewnie nie chcialo im sie tego robic.
Szkoda ze przez szyber dach nie moglem wyciszyc dachu, jak ktos nie ma to warto tez to zrobic.
Komory silnika czy tam przegrody nie robilem.- tez dodatkowa opcja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”