Czy kupiłbyś KIA Sportage V ponownie?

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
javelin88
Posty: 2
Rejestracja: 21 gru 2022, 09:47
model samochodu: Sportage V

Czy kupiłbyś KIA Sportage V ponownie?

Post autor: javelin88 »

Tak jak w temacie, czy jesteście zadowoleni ze swojego nowego samochodu i polecilibyscie go swojej rodzinie czy mimo wszystko ilość problemów technicznych albo wad przewaza na niekorzysc sportage v I w życiu nie podjelibyscie takiej decyzji ponownie?
jaskier
Posty: 309
Rejestracja: 18 paź 2022, 11:04
model samochodu: sportage v mhev 180 BL AE+

Re: Czy kupiłbyś KIA Sportage V ponownie?

Post autor: jaskier »

tak ale nie mheva tylko wziąłbym hybrydę. W hybrydzie to dobre wozidło, w benzynie generator niepotrzebnego stresu a przecież kupując nowe auto kupujemy święty spokój, przynajmniej w teorii
kukuku2
Posty: 126
Rejestracja: 01 kwie 2022, 17:30
model samochodu: Sportage V BL 180km MHEV DCT AEB Blue Flame

Re: Czy kupiłbyś KIA Sportage V ponownie?

Post autor: kukuku2 »

Zdecydowanie tak , bez wahania.
Sportage V BL 180km MHEV DCT AEB Blue Flame
Kejton
Posty: 65
Rejestracja: 24 mar 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V HEV BL AWD

Re: Czy kupiłbyś KIA Sportage V ponownie?

Post autor: Kejton »

Zdecydowanie TAK. Mi się nic nie psuje. Jazda jest bardzo komfortowa i super przyspieszenie.
Mam hybrydę w wersji BL z dodatkowymi pakietami.
dario37
Posty: 335
Rejestracja: 10 mar 2022, 22:12
model samochodu: Kia Sportage mHEV 180 KM BL FWD,7 DCT,EXG,AEB.AE +
Lokalizacja: Ohlau

Re: Czy kupiłbyś KIA Sportage V ponownie?

Post autor: dario37 »

Zapewne tak i tylko "czystą" benzynę.Żaden Hev lub Phev.
Kontur
Posty: 98
Rejestracja: 12 kwie 2022, 10:51
model samochodu: Sportage V

Re: Czy kupiłbyś KIA Sportage V ponownie?

Post autor: Kontur »

KIA Sportage V Hybryda FWD 230KM

Zdecydowanie NIE!!!!!
Za:
1. Problem z ząbkowanie opon i zbieżnością (którą niby ASO naprawiło) ale nowe opony zimowe też już ząbkują. Wiec czeka mnie sąd.
2. Za podejście KIA Polska i ASO do problemu.
Kontur
Posty: 98
Rejestracja: 12 kwie 2022, 10:51
model samochodu: Sportage V

Re: Czy kupiłbyś KIA Sportage V ponownie?

Post autor: Kontur »

javelin88 pisze: 21 gru 2022, 09:50 Tak jak w temacie, czy jesteście zadowoleni ze swojego nowego samochodu i polecilibyscie go swojej rodzinie czy mimo wszystko ilość problemów technicznych albo wad przewaza na niekorzysc sportage v I w życiu nie podjelibyscie takiej decyzji ponownie?
Pytanie, jaki ma cel ta ankieta? Bo widzę, że konto zarejestrowane dzisiaj i od razu taki sondaż.
Sloter
Posty: 28
Rejestracja: 20 lis 2022, 14:07
model samochodu: Kia Sportage V 1.6 T-GDI 150 KM L

Re: Czy kupiłbyś KIA Sportage V ponownie?

Post autor: Sloter »

Jak na ten moment (niecałe 600km na blacie) to tak. Najbardziej brakuje mi doświetlania zakrętów (mam wersję L)... Zobaczymy co będzie dalej:)
zbigniew312
Posty: 88
Rejestracja: 06 lut 2022, 17:38
model samochodu: Sportage _150 KM MHEW_7 DCT

Re: Czy kupiłbyś KIA Sportage V ponownie?

Post autor: zbigniew312 »

Nigdy nie miałem samochodów KIA , choć prywatnych miałem juz nowych 15 .Stało sie że jednak mnie nagieła żona , drugie zirytował mnie serwis Forda , podobnie jak kilkanaście lat temu serwis Peugeota i jest KIA , pierwsz i ostatnia.Materiały wykonczenia wnetrza , szcególnie plastik który jest u każdej kokurencji, mięki rysujacy sie , nawet taki że jak wróbel siądzie to zarysuje sę .Porównijąc do Forda , choć ma tez makametów wiele to porażka , szczególnie ukłąd jezdny , teraz jak czytam filtr spalin i inne ........
javelin88
Posty: 2
Rejestracja: 21 gru 2022, 09:47
model samochodu: Sportage V

Re: Czy kupiłbyś KIA Sportage V ponownie?

Post autor: javelin88 »

Kontur pisze: 21 gru 2022, 13:28
javelin88 pisze: 21 gru 2022, 09:50 Tak jak w temacie, czy jesteście zadowoleni ze swojego nowego samochodu i polecilibyscie go swojej rodzinie czy mimo wszystko ilość problemów technicznych albo wad przewaza na niekorzysc sportage v I w życiu nie podjelibyscie takiej decyzji ponownie?
Pytanie, jaki ma cel ta ankieta? Bo widzę, że konto zarejestrowane dzisiaj i od razu taki sondaż.
Cześć, jestem na etapie wyboru nowego samochodu i chciałbym poznać zdanie prawdziwych użytkowników na temat tego auta. Nigdy wcześniej nie miałem KIA, dlatego też dopiero dzisiaj zarejestrowalem się na forum chociaż czytam aktywnie wpisy użytkowników już od kilku tygodni :)

Serdecznie dziękuję za podzielenie się opinia :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”