nawigacja upgrade

forum użytkowników modelu Sorento
Lunar GT
Posty: 1127
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: nawigacja upgrade

Post autor: Lunar GT »

tamrof pisze: 25 lis 2022, 20:50 Panowie czy Wam wyświetla ta najnowsza aktualizacje z października/listopada? U mnie cały czas w programie jest majowa
Każdemu trzeba tłumaczyć z osobna, pobierz to co jest i zainstaluj to będziesz widział że jest z października, a nie patrz na to że mapy są z maja bo one się na razie nie zmieniły.
tamrof
Posty: 33
Rejestracja: 28 lis 2021, 09:42
model samochodu: Kia Sorento IV AWG 1.6 XL

Re: nawigacja upgrade

Post autor: tamrof »

Lunar GT pisze: 25 lis 2022, 21:36
tamrof pisze: 25 lis 2022, 20:50 Panowie czy Wam wyświetla ta najnowsza aktualizacje z października/listopada? U mnie cały czas w programie jest majowa
Każdemu trzeba tłumaczyć z osobna, pobierz to co jest i zainstaluj to będziesz widział że jest z października, a nie patrz na to że mapy są z maja bo one się na razie nie zmieniły.
Dziękuję
krzysztof.szwed
Posty: 67
Rejestracja: 12 paź 2021, 23:47
model samochodu: Kia Sorento

Re: nawigacja upgrade

Post autor: krzysztof.szwed »

Napiszę w tym wątku żeby nie tworzyć totalnie nowego

Jaki kabel do AA do Kia Sorento polecacie tak aby połączenie z nim a komórka było stabilne.

Trenowałem kable

Baseus - shit
Ungreen - trochę lepsze ale też cienko

Telefon OPPO Reno 6 5G
inquis
Posty: 1249
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: nawigacja upgrade

Post autor: inquis »

A próbowałeś oryginalny od ładowarki?
galloper
Posty: 401
Rejestracja: 04 mar 2021, 14:21
model samochodu: Sorento PHEV 2021

Re: nawigacja upgrade

Post autor: galloper »

Pobrałem i zainstalowałem nową wersję mapy. Potwierdzam wersja z 10.22.
W piątek byłem na rocznym przeglądzie w ASO. Pan wciąż był na etapie majowej aktualizacji a od tego czasu były co najmniej dwa updaty. No comments.
Lunar GT
Posty: 1127
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: nawigacja upgrade

Post autor: Lunar GT »

galloper pisze: 27 lis 2022, 14:36 Pobrałem i zainstalowałem nową wersję mapy. Potwierdzam wersja z 10.22.
W piątek byłem na rocznym przeglądzie w ASO. Pan wciąż był na etapie majowej aktualizacji a od tego czasu były co najmniej dwa updaty. No comments.
No coments, bo żadnej nowej wersji mapy od maja jeszcze nie ma, a te dwie aktualizacje służą głównie do przygotowania aktualizacji OTA( nie licząc innych drobnych poprawek).
galloper
Posty: 401
Rejestracja: 04 mar 2021, 14:21
model samochodu: Sorento PHEV 2021

Re: nawigacja upgrade

Post autor: galloper »

Zwał jak zwał najnowsza wersja jest z pazdziernika. Oczywiście nie ma konieczności pobierania dla tych kilku drobnych poprawek i OTA.
raku
Posty: 232
Rejestracja: 16 lip 2021, 12:40
model samochodu: KIA Sorento HEV 2WD XL (2022)

Re: nawigacja upgrade

Post autor: raku »

Czy tylko ja zauważyłem, że po ostatniej aktualizacji działa Android Auto na full screen? 😁

W końcu!
raku
Posty: 232
Rejestracja: 16 lip 2021, 12:40
model samochodu: KIA Sorento HEV 2WD XL (2022)

Re: nawigacja upgrade

Post autor: raku »

Tylko trzeba wyłączyć w aucie podzielony ekran w ustawieniach projekcji telefonu.
SiR
Posty: 9
Rejestracja: 06 lis 2022, 22:45
model samochodu: Sorento 1 6 HEV Trim 4

Re: nawigacja upgrade

Post autor: SiR »

Jak to zrobic. Ja mam najnowszy soft a ciagle przy wlaczonym android auto prawa czesc jest podzielona i poazauje napis "android Auto
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”