Realizacja zamówień na EV6

forum użytkowników Kia EV6
Pitaphev
Posty: 158
Rejestracja: 13 cze 2019, 11:15
model samochodu: Kia Optima PHEV 2019 XL+KOMF+TECH+PANO
Lokalizacja: Kraków

Realizacja zamówień na EV6

Post autor: Pitaphev »

W związku z ogromnymi opóźnieniami w realizacji zamówień na EV6, podzielcie się statusem Waszych samochodów. Być może da to jakiś obraz które (i czy w ogóle) samochody są realizowane szybciej, a które są zawieszone.
Ja zacznę:
Data zamówienia (wpłacenia zaliczki) - 3.12.2021
Termin realizacji z umowy - 5-6 miesięcy ;)
wersja: AWD, 77kWh, 325KM, "PLUS" (nie GT line), wszystkie pakiety (szyberdach, pompa ciepła, pakiet technologiczny, pakiet świateł, pakiet komfort)
Na dzień dzisiejszy samochód nadal nie trafił na produkcję, więc minimalne opóźnienie, biorąc pod uwagę 6-8 tygodni na transport wyniesie 5 miesięcy...
Salon nic nie wie. W odpowiedzi na maile do Kia Polska dostaję szablon: "Pana samochód nie trafił na produkcję. Jak trafi do się odezwiemy".
Bartoszmi
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2022, 14:08

Re: Realizacja zamówień na EV6

Post autor: Bartoszmi »

Ja zamówiłem w marcu 2022.
EV6 Plus, RWD, 58 kWh, Forest Green, Pakiet technologiczny, Pakiet Komfort,
Termin realizacji 10 m-cy.
Na razie nic nie wiadomo, choć osobiście mocno wierzę że w styczniu odbiorę.
klaudio3
Posty: 12
Rejestracja: 18 paź 2018, 17:14
model samochodu: Optima SW 1.6 T-GDI GT line

Re: Realizacja zamówień na EV6

Post autor: klaudio3 »

Zamowiona 6 grudnia 2021 AWD GT-Line full oprócz szyberdachu, termin realizacji 6 miesiecy. na chwile obecną informacja ze nie weszła jeszcze do produkcji :)
Kia Optima SW GT Line 1,6 T-GDI 7DCT 2019FL Snow White Pearl + Tech + Panorama
ACextreme
Posty: 308
Rejestracja: 13 lis 2018, 20:38
model samochodu: Stinger

Re: Realizacja zamówień na EV6

Post autor: ACextreme »

Ja przeskoczyłem na chwilę z innego działu tak z ciekawości :)
Widzę, że teraz na EV6 jest oczekiwanie jak ostatnimi czasy na Stingery... ja na swojego czekałem 14 miesięcy, a miał być po 6.
Cierpliwości!
devil1234
Posty: 176
Rejestracja: 26 kwie 2017, 11:42
model samochodu: Optima GT
Venga

Re: Realizacja zamówień na EV6

Post autor: devil1234 »

Wczoraj byłem w salonie, chciałem porozmawiać o złożeniu zamówienia...
Na chwilę obecną nie przyjmują zamówień, bo czekają na oficjalną ofertę.
Szacowany czas oczekiwania - 12 msc
Kia Optima SW GT + TECH - 2017
Kia Venga 1.6 M+Smart - 2018
Antyego
Posty: 6
Rejestracja: 31 sie 2022, 19:55
model samochodu: EV6

Re: Realizacja zamówień na EV6

Post autor: Antyego »

Witam wszystkich, obecnie oczekuje na EV6 w wersji plus 77,4 kw pakietem technologicznym. Kolor moonscape (wtedy jeszcze można było go zamówić)
Samochód został zamówiony 04.11.2021 z terminem odbioru na marzec. Obecnie od dealera nie jestem w stanie uzyskać informacji kiedy samochód może zostać wyprodukowany.
Ostatnio trafiłem na kanał "kia oczami doradcy" i tam ostatnio wydawali parę EV6 , które były zamawiane zaraz po premierze (czerwiec-lipiec) czyli czas realizacji zamówienia 13-14 miesięcy.
Bartoszmi
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2022, 14:08

Re: Realizacja zamówień na EV6

Post autor: Bartoszmi »

Jest problem z kolorem moonscape, jakiś czas temu anulowano zamówienia, nie znam szczegółów ale sprawa była opisana na FB.
donek
Posty: 6
Rejestracja: 28 cze 2022, 10:35
model samochodu: KIA EV6
Lokalizacja: Kraków

Re: Realizacja zamówień na EV6

Post autor: donek »

EV6 Plus AWD, pełna wersja oprócz szyberdachu. Zamówienie z 9.11.2021r. Wybrałem kolor moonscape ale około 2 miesięcy temu musiałem zmienić na inny ponieważ kontaktował się ze mną dealer KIA przekazał że jest z nim problem. Aktualnie nie został jeszcze wyprodukowany, nadal czekam...
fubu
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2022, 21:58

Re: Realizacja zamówień na EV6

Post autor: fubu »

Zamówienie na EV6 plus AWD 77kW pakiety technologiczny, pakiet świateł, pompa ciepła złożone 15 grudnia 2022 czas oczekiwania podany do 6 miesięcy. Informacja od dilera z dnia 7.07.2023 że auto zostało wyprodukowane z tego co się dowiedziałem zanim dopłynie i wszystkie papier ogarną to 3-4 miesiące może potrwać. Czekam cierpliwie ale już powoli coraz mniej nerwów zostaje :?
Antyego
Posty: 6
Rejestracja: 31 sie 2022, 19:55
model samochodu: EV6

Re: Realizacja zamówień na EV6

Post autor: Antyego »

donek pisze: 02 wrz 2022, 20:18 EV6 Plus AWD, pełna wersja oprócz szyberdachu. Zamówienie z 9.11.2021r. Wybrałem kolor moonscape ale około 2 miesięcy temu musiałem zmienić na inny ponieważ kontaktował się ze mną dealer KIA przekazał że jest z nim problem. Aktualnie nie został jeszcze wyprodukowany, nadal czekam...
Miałem ten sam temat odnośnie koloru. Nie zmieniłem i nie zamierzam zmieniać. Z jakich powodów mają problem, bo nagle kolor stał się specjalnym dla najwyższych wersji wyposażenia? Możesz podesłać link do tematu koloru?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia EV6”