KIa Sportage V - oryginalne dywaniki

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
Brzydal
Posty: 39
Rejestracja: 14 cze 2022, 10:06
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor USG (Yuka Steel Gray), AE+, HAR, LTH

KIa Sportage V - oryginalne dywaniki

Post autor: Brzydal »

Czy mógłby ktoś zrobić zdjęcie oryginalnych dywaników (gumowe) które otrzymał z samochodem?
Dopiero teraz zauważyłem że te które otrzymałem są w ogóle nie spasowane i zastanawiam się czy mój dealer nie przygrał w kulki i nie dostałem jakiś od czapy.
Marcin_1976
Posty: 209
Rejestracja: 04 kwie 2022, 09:57
model samochodu: ProCeed GT-Line 2022, White Deluxe

Re: KIa Sportage V - oryginalne dywaniki

Post autor: Marcin_1976 »

Zdjęcia powinieneś mieć w konfiguratorze, w zakładce akcesoria, dodatki
dario37
Posty: 336
Rejestracja: 10 mar 2022, 22:12
model samochodu: Kia Sportage mHEV 180 KM BL FWD,7 DCT,EXG,AEB.AE +
Lokalizacja: Ohlau

Re: KIa Sportage V - oryginalne dywaniki

Post autor: dario37 »

Brzydal pisze: 10 sie 2022, 22:07 Czy mógłby ktoś zrobić zdjęcie oryginalnych dywaników (gumowe) które otrzymał z samochodem?
Dopiero teraz zauważyłem że te które otrzymałem są w ogóle nie spasowane i zastanawiam się czy mój dealer nie przygrał w kulki i nie dostałem jakiś od czapy.
Jeśli chodzi o dywaniki gumowe czy też welurowe to jest ich kilka rodzajów.Mam welurowe z nadrukiem Sportage-białym i pasują idealnie(jest logotyp od spodu KIA,notabene wyprodukowane w Polsce).Gumowe mam zapakowane w folii,musiałbym zerknąć.
Brzydal
Posty: 39
Rejestracja: 14 cze 2022, 10:06
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor USG (Yuka Steel Gray), AE+, HAR, LTH

Re: KIa Sportage V - oryginalne dywaniki

Post autor: Brzydal »

Porównałem z tymi w konfiguratorze. Moje są bez wytłoczonego napisu "Sportage", jakieś "no name". Nie mają w ogóle zaczepów na te haczyki w podłodze :/
nagdob
Posty: 1119
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: KIa Sportage V - oryginalne dywaniki

Post autor: nagdob »

Brzydal pisze: 11 sie 2022, 08:46 Porównałem z tymi w konfiguratorze. Moje są bez wytłoczonego napisu "Sportage", jakieś "no name". Nie mają w ogóle zaczepów na te haczyki w podłodze :/
A ja nawet nie zwróciłem uwagi jak odbierałem samochód. Były w bagażniku jeden na drugim, wyciągnąłem i wrzuciłem do garażu. Też później sprawdzę co to za wynalazki.
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
Brzydal
Posty: 39
Rejestracja: 14 cze 2022, 10:06
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor USG (Yuka Steel Gray), AE+, HAR, LTH

Re: KIa Sportage V - oryginalne dywaniki

Post autor: Brzydal »

A miałeś w ogóle położone jakieś dywaniki czy tylko te wrzucone do bagażnika?
nagdob
Posty: 1119
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: KIa Sportage V - oryginalne dywaniki

Post autor: nagdob »

Brzydal pisze: 11 sie 2022, 09:17 A miałeś w ogóle położone jakieś dywaniki czy tylko te wrzucone do bagażnika?
Miałem oryginalne welurowe z napisem Kia Sportage, a gumowe w bagażniku.
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
wolmac
Posty: 32
Rejestracja: 07 maja 2022, 20:20
model samochodu: Sportage NQ5 HEV GT-Line AWD, HK, AE+

Re: KIa Sportage V - oryginalne dywaniki

Post autor: wolmac »

Dodaję przy okazji link , bo chcę się pozbyć.
Oryginalne, opis, zdjęcia https://www.olx.pl/d/oferta/dywaniki-gu ... ro_listing
Marcin_1976
Posty: 209
Rejestracja: 04 kwie 2022, 09:57
model samochodu: ProCeed GT-Line 2022, White Deluxe

Re: KIa Sportage V - oryginalne dywaniki

Post autor: Marcin_1976 »

Brzydal pisze: 11 sie 2022, 08:46 Porównałem z tymi w konfiguratorze. Moje są bez wytłoczonego napisu "Sportage", jakieś "no name". Nie mają w ogóle zaczepów na te haczyki w podłodze :/
Ja do ProCeed dostałem jedne z dostępnych w konfiguratorze
nagdob
Posty: 1119
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: KIa Sportage V - oryginalne dywaniki

Post autor: nagdob »

Te, które były w aucie są oryginalne welurowe z napisem Sportage. Te, które były dodatkowo w bagażniku, gumowe, są no name, bez żadnego napisu. Ten od kierowcy nie ma wycięcia na uchwyty, ale są tam takie kółeczka w gumie, w których pewnie można zrobić jakiś otwór, żeby zaczepić.
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”