KIa Sportage V - oryginalne dywaniki

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
fuTer
Posty: 202
Rejestracja: 28 maja 2022, 00:06
model samochodu: Kia Sportage V L 1.6 150km, manual

Re: KIa Sportage V - oryginalne dywaniki

Post autor: fuTer »

Ja dostałem welurowe z napisem i zaczepami, gumowe i mata bagażnika z napisem Sportage.
nagdob
Posty: 1119
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: KIa Sportage V - oryginalne dywaniki

Post autor: nagdob »

fuTer pisze: 13 sie 2022, 12:02 Ja dostałem welurowe z napisem i zaczepami, gumowe i mata bagażnika z napisem Sportage.
Czyli masz wszystkie oryginalne. I tak powinno być. Że ja nie zwróciłem uwagi na te gumowe przy odbiorze auta :evil: No ale raz emocje, a po drugie nie spodziewałem się, że mogą być nieoryginalne.
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
fuTer
Posty: 202
Rejestracja: 28 maja 2022, 00:06
model samochodu: Kia Sportage V L 1.6 150km, manual

Re: KIa Sportage V - oryginalne dywaniki

Post autor: fuTer »

Tak oryginalne. Dodatkowo wyciągnąłem od dealera belki aluminiowe z napisem Kia.
Lunar GT
Posty: 1114
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: KIa Sportage V - oryginalne dywaniki

Post autor: Lunar GT »

Nie wiem co Wam tak zależy na tych oryginalnych bo w mojej opinii są takie se, ani nie ochraniają podstopnicy co zwłaszcza zimą jest kiepskie bo woda z buta spływa pod dywanik, ani specjalnie nie wchodzą w kierunku grodzi i sporo piasku/brudu ląduje za dywanikiem. Kilka modeli nie oryginalnych jakie są dostępne wyglądają na lepiej dopracowane.
nagdob
Posty: 1119
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: KIa Sportage V - oryginalne dywaniki

Post autor: nagdob »

Lunar GT pisze: 14 sie 2022, 16:28 Nie wiem co Wam tak zależy na tych oryginalnych bo w mojej opinii są takie se, ani nie ochraniają podstopnicy co zwłaszcza zimą jest kiepskie bo woda z buta spływa pod dywanik, ani specjalnie nie wchodzą w kierunku grodzi i sporo piasku/brudu ląduje za dywanikiem. Kilka modeli nie oryginalnych jakie są dostępne wyglądają na lepiej dopracowane.
Coś w tym prawdy jest. Faktycznie te nieoryginalne zachodzą na podstopnicę, co pewnie będzie lepsze. Nie próbowałem na razie. Mam nadzieję, że będą pasować, bo ktoś pisał, że nie pasują. Moje są firmy Cert, frogum.pl, tak pisze na kartoniku, który był pod nie podczepiony.
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
wlodio5
Posty: 123
Rejestracja: 08 lut 2022, 09:54
model samochodu: KIA SPORTAGE V MHEV FWD 180KM DELUXE WHITE L-30.06.2022

Re: KIa Sportage V - oryginalne dywaniki

Post autor: wlodio5 »

Lunar GT pisze: 14 sie 2022, 16:28 Nie wiem co Wam tak zależy na tych oryginalnych bo w mojej opinii są takie se, ani nie ochraniają podstopnicy co zwłaszcza zimą jest kiepskie bo woda z buta spływa pod dywanik, ani specjalnie nie wchodzą w kierunku grodzi i sporo piasku/brudu ląduje za dywanikiem. Kilka modeli nie oryginalnych jakie są dostępne wyglądają na lepiej dopracowane.
Dodam jeszcze że bardzo szybko się mechacą. 2400 km na liczniku a wyglądają już jak stare. A przecież jest ciepło i jeżdżę w sandałach albo lekkich butach. Jeśli ktoś znajdzie dobry zaminnik to wrzućcie link please :idea:
fuTer
Posty: 202
Rejestracja: 28 maja 2022, 00:06
model samochodu: Kia Sportage V L 1.6 150km, manual

Re: KIa Sportage V - oryginalne dywaniki

Post autor: fuTer »

W jakich Ty butach prowadzisz? U mnie 8 tys. a na welurze żadnego śladu użycia :?
wlodio5
Posty: 123
Rejestracja: 08 lut 2022, 09:54
model samochodu: KIA SPORTAGE V MHEV FWD 180KM DELUXE WHITE L-30.06.2022

Re: KIa Sportage V - oryginalne dywaniki

Post autor: wlodio5 »

fuTer pisze: 15 sie 2022, 08:27 W jakich Ty butach prowadzisz? U mnie 8 tys. a na welurze żadnego śladu użycia :?
Buty jak buty :D a wyślę zdjęcie jak będę w samochodzie, może mam inne wycieraczki niż ty ....
Black-end
Posty: 46
Rejestracja: 29 lis 2021, 09:09
model samochodu: Sportage V 1.6 T-GDI 150KM L

Re: KIa Sportage V - oryginalne dywaniki

Post autor: Black-end »

Poszedłem zobaczyć swoje gumowe dywaniki. Oczywiście żadnego napisu Sportage... Czyli kia leci sobie w kulki.
Na którymś filmiku "kia oczami doradcy" było widać gumowe dywaniki - i wyglądało, że też jakieś noname...

Na gumowej macie do bagażnika napis jest. Ale też ta mata jest o kant tyłka potłuc, bo nadaje się tylko na płaski bagażnik. Gdy się opuścić półkę niżej, to mata nie pasuje.
komoornik
Posty: 38
Rejestracja: 25 lip 2022, 22:30
model samochodu: Sportage V HEV FWD BL AE+

Re: KIa Sportage V - oryginalne dywaniki

Post autor: komoornik »

To nie Kia leci w kulki a Twój dealer ;)

Rada na przyszłość to przy negocjowaniu ceny zbijać ją na maksa bez żadnej rozmowy o akcesoriach. A następnie z akcesoriów kupić dokładnie to co nam się podoba a nie to co ktoś nam wciska.

A co do maty bagażnika - jeszcze nikt nie wymyślił takiej która pasowała by w obu położeniach podłogi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”