Szkoda w ASO

Dział, w którym użytkownicy opisują warsztaty samochodowe zajmujące się uzdrawianiem naszych aut.
patrex44
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2022, 16:31
model samochodu: KIA STONIC

Szkoda w ASO

Post autor: patrex44 »

Witajcie,

Po jednym z ostatnich przeglądów w serwisie ASO na drugi dzień zauważyłem zerwaną warstwę lakieru na przednim zderzaku.
Samochód po serwisie był myty (co ważne dla tej historii). Po przeglądzie odstawiony do garażu. W momencie wyjazdu na drugi dzień, żonk. :? - zerwany lakier na przednim zderzaku.
Oczywiście zadzwoniłem od razu do serwisu, wysłałem zdjęcia i umówiłem się na wizytę 3 później.

Czyniąc długą historię krótką ponieważ ciąg dalszy z pewnością nastąpi.

Konkluzje po spotkaniu z kierownikiem serwisu:
1. Kierownik serwisu momentalnie stwierdził, że z pewnością nie zrobili tego w jego serwisie, ponieważ on ufa swoim ludziom, a Oni z pewnością by się przyznali.
2. Kamer w momencie wjazdu i wyjazdu pojazdu nawet nie będzie kierownik sprawdzać, bo on jest przekonany, że nic tam nie widać.
3. Samochody są myte myjnią automatyczną (szczotki), ale " tu są myte drogie samochody i nic się nie dzieje." (widocznie Stonic za 70 k to za biedny)

Wobec faktu, że generalnie odebrałem moją wizytę jak spławienie biednego klienta Stonica, który sam sobie uszkodził auto to tematu nie odpuszczę. Co ważne, ten sam zderzak po 3 miesiącach od zakupu był wymieniany (i malowany) w tym samym ASO po spotkaniu z sarną.

Poświęcę środki na ekspertyzę a) całego zderzaka i jego naprawy w ASO, w tym podkładu, lakieru itd b) możliwości czy taka usterka może przydarzyć się na myjni automatycznej.

Nie mam zamiaru już rozmawiać z ASO i poszukuję kontaktu do KIA POLSKA gdzie z głębszym opisem i całą ekspertyzą mógłbym się udać?
Blues Brothers
Posty: 480
Rejestracja: 22 lis 2021, 22:20

Re: Szkoda w ASO

Post autor: Blues Brothers »

Marne szanse 😕
1. Kontakt masz na stronie,
2. Nie złapałeś za rękę -nie udowodnisz
3. Za 200-500 zł naprawisz zderzak poza ASO, i zapomnij, że był poprawiany😉
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty Samochodowe, ASO i salony sprzedaży”