Aeb+islw+scc zapraszam na diagnostykę w celu możliwości skonfigurowania sterownika silnika

Ogłoszenia usług i inne wątki ogłoszeniowe, niezwiązane z powyższymi działami.
Widerski
Posty: 223
Rejestracja: 07 lip 2021, 07:52

Aeb+islw+scc zapraszam na diagnostykę w celu możliwości skonfigurowania sterownika silnika

Post autor: Widerski »

Aeb+islw+scc = zapraszam na diagnostykę w celu możliwości skonfigurowania sterownika silnika.
lll5
Posty: 7
Rejestracja: 28 cze 2021, 18:15
model samochodu: Kia Stinger

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: lll5 »

Widerski pisze: 19 lip 2022, 18:04 Aeb+islw+scc = zapraszam na diagnostykę w celu możliwości skonfigurowania sterownika silnika.
Ten człowiek oferował podobne usługi również na innych forach. Twierdzi, że ma do tego zgodę KMP (udzielono mu ponoć jakiegoś upoważnienia). Na prośbę o okazanie dokumentów i udzielenie odpowiedzi milczy do dzisiaj. Oczekujemy na oficjalne stanowisko w tej sprawie od KMP. Nie jest on autoryzowanym serwisem KIa, dlatego zalecam ostrożność.
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Wysłałeś zapytanie do KMP ? Co do tematyki tego forum . Dzisiejsza odpowiedz znowu na nie :lol: :lol: 8-)
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

Ty jak zwykle się czepiasz na siłę.

Gość czeka na odpowiedź oficjalną od KIA Polska. No to chyba jasne jest że napisał do nich, mailowo.

Chociaż Ty pewnie oczekujesz, że odpiszą w tym wątku 😉
Widerski
Posty: 223
Rejestracja: 07 lip 2021, 07:52

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Widerski »

tomekjulia pisze: 20 lip 2022, 15:01 Wysłałeś zapytanie do KMP ? Co do tematyki tego forum . Dzisiejsza odpowiedz znowu na nie :lol: :lol: 8-)
:) on nie rozumie
przecież kia z tego co można przypuszczać po wpisie
Zrzut ekranu (196).png
odpisało jasno, potwierdziło wszystko co pisałem w postach. Ale nie którym mało.
Usługa jest robiona tym samym urządzeniem co Aso, a niektórzy oczekują jakiś licencji, napisałem przecież proszę wystąpić do firmy wskazaną przez kia o wszystkie stosowne dokumenty wg uznania.
Jeszcze raz apeluję II5 proszę nie sugerować że robię coś nie zgodnie z prawem, jak się tego nie potrafi udowodnić. Proponuję dziennie pisać do KIA:)
Jesteśmy w temacie Stonica więc napiszę że klient który w zeszłą sobotę był z tego forum, był zadowolony z diagnostyki systemu rozpoznawania znaków drogowych, na drugi' 'ogień' poszła diagnostyka systemu scc. Niestety nie miałem połączenia z serwerem wyroczni użytkownika II5' czyli KIA, to spowodowało niestety brakiem nomenklatury producenta i scc niestety musieliśmy sobie odpuścić, dziś odzyskałem dostęp, po zapoznaniu się z dokumentacją , zaproszę klienta na dokończenie scc. Stonic 1.0 2022
Żeby było jasne oferuję moje usługi każdemu którego na nie stać nie tylko na forach, czy to zakazane?
Użytkownik razem z kolegami w temacie viewtopic.php?t=8261
prezentowali taki poziom że 1/4 postów trzeba było usunąć
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Z taką filozofią to byś w sądzie daleko nie zaszedł bo nikt nie ma obowiązku się domyślać .Natomiast wyjaśnienie jest jasne i klarowne . Co do meritum sprawy jakoś trudno mi sobie wyobrazić żeby ktoś mający samochód na gwarancji oddał poza ASO. Tym nie mniej dzięki za informację 8-)
Widerski
Posty: 223
Rejestracja: 07 lip 2021, 07:52

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Widerski »

W tym Aso pracują ludzie zatrudnieni przez danego przedsiębiorcy, i to od niego zależy jaką kadrę będzie zatrudniał.
Co do Sądu to jaki zarzut bo nie wiem?
Szanuję klientów i nie podam nicku użytkownika, ale możesz mi wierzyć, że piszę prawdę
Zrzut ekranu (197).png
Zrzut ekranu (197).png (103.54 KiB) Przejrzano 1146 razy
od początku ja podaje odnośniki i informacje na jakiej zasadzie działam, jakby nie moje informacje to nie wiedzieliby co napisać do kia!
Co do sądu to podałem informacje do kar które w sądzie zostały nałożone na koncerny np kia,mazda za uprawianie monopolu, a tu kia dla niektórych jest Bogiem, i czekają na odp. Ten ''Bóg'' musiał w Szwecji zapłacić karę w wysokości kilkanaście milionów euro.
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

No to teraz wszyscy którzy wątpią w Pana rzetelność mogą zgłosić sprawę do Prokuratury. Jak dla mnie jeden zero dla Pana 8-) bo chyba nie jest Pan tak nierozsądny żeby się podkładać 8-)
Widerski
Posty: 223
Rejestracja: 07 lip 2021, 07:52

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Widerski »

Od początku nie miałem nic do ukrycia, pisałem o tym.
Nie chciałem tzw darmowej reklamy, to że zajmuje się motoryzacją, nie dotyczy prywatnej pomocy po godzinach na forum.
Do czasu kiedy spłyną na mnie hejt z strony 3-4 użytkowników zarzucających mi łamaniem prawa, licencji,i wszystkiego co możliwe.
Wtedy się przedctawiłem bo mi to też zarzucano, zwróćmy uwagę że tylko ja to zrobiłem nikt inny tego nie zrobił.
Podałem podstawę prawną która umożliwia mi działanie zgodne z prawem i to odpisało kia.
Pisze to już 20 raz wszystko jest w temacie który podałem wyżej.
Tak jak już pisałem gvo jest dla was użytkowników danej marki, KIa/Hyundai nie należy do marek b. rygorystycznych jeżeli chodzi o warunki spełnienia do warsztatu niezaleznego i certyfikacji urządzeń.
Np wspomniany Mercedes po co wprowadza validacje twarzy mechanika: dla was
V/W/AUDI/SKODA-drugi stopień uprawnień GEKO + świadectwo niekaralności dla kogo tajie zabezpieczenia dla was drodzy użytkownicy
I teraz najlepsze myślicie że to za darmo, niestety każdy koncern ma swoje warunki np.
Bmw zasilacz stabilizujący napięcie przy update ster silnika czy innej prodedurze, wskazany przez BMW 15.000tyś
Koncern Kia/Hyundai nie określa marki zasilacza tylko określa w procedurze podłączenie zasilacza.
Nic nie ukrywam, klienci z tego forum wszyscy otrzymali fv za moje usługi i mają prawo zgłosić moje usługi do prokuratury.
:) muszę przyznać że czasami śmiech mnie ogarnia jak aso wystawia fv że sterownik nie obsługuje tego systemu, a ja wystawiam fv że obsługuje, dominuje Kraków w klientach po wizycie w ASO
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Facet prowadzi firmę i podaje jej wszystkie dane oraz się przedstawia z imienia i nazwiska. Skanuje swoje dokumenty i je tutaj zamieszcza i to są fakty. Strona przeciwna je podważa na zasadzie nie bo nie przestrzegając forumowiczów potencjalnych użytkowników samochodów marki KIA. TO JA SIĘ PYTAM CO TO JEST ?? Nie mnie rozstrzygać kto ma rację ale z pewnością wiem kto jest dla mnie wiarygodny . Przedsiębiorca dobrze powiedział przedstawcie się z imienia i nazwiska tak jak ja. Dopóki jest polemika to jeszcze ujdzie ale gdy się robi z kogoś potencjalnego oszusta to się uderza w jego wiarygodność i dochody jego firmy . Ja na jego miejscu bym nie odpuścił bo to forum ma zasięg ogólnopolski i szkód można wyrządzić bez liku 8-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi / Inne”