WADY / USTERKI Sportage V MY2022

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
Zipeczek
Posty: 27
Rejestracja: 21 sie 2022, 20:54
model samochodu: KIA SPORTAGE V HEV BL + prawie wszystkie dodatki

Re: WADY / USTERKI Sportage V MY2022

Post autor: Zipeczek »

marsen pisze: 13 sie 2022, 13:17
fuTer pisze: 13 sie 2022, 11:58 Marka, model, cena? :roll:
Unitek uHUB Q4+
Kupiłem, podłączyłem i zadziałało, ale co kilka..kilkanaście minut rozłącza telefon i już powtórnie nie przywraca połączenia. Trzeba odłączyć telefon od kabla i ponownie włączyć aby zadziałało. Ta sama konfiguracja, ale z telefonem wpiętym bezpośrednio do portu USB w samochodzie (bez pośrednictwa HUB'a) działa cały czas poprawnie. Z odczytem pendrive nie ma żadnego problemu. Po za tym telefon jeżeli już łączy, to tylko w jednym porcie HUB'a - tym jak na zdjęciu.
Spróbuję zamówić inny hub i sprawdzić czy występuje ten sam problem
Awatar użytkownika
PPPKRK
Posty: 64
Rejestracja: 06 maja 2022, 14:58
model samochodu: Sportage V, 230 KM 6AT 4WD HEV, GT LINE, 2TR/AE+/HAR/LTH/PNS/SUS/HAK

Re: WADY / USTERKI Sportage V MY2022

Post autor: PPPKRK »

Dzisiaj po mocnych opadach deszczu, zauważyłem kilka kropli wody na rolecie. Tak jakby uszczelka bagażnika nie była szczelna. Czy ktoś zauważył u siebie ten sam problem ?
wlodio5
Posty: 123
Rejestracja: 08 lut 2022, 09:54
model samochodu: KIA SPORTAGE V MHEV FWD 180KM DELUXE WHITE L-30.06.2022

Re: WADY / USTERKI Sportage V MY2022

Post autor: wlodio5 »

Zamontowane w dodatkowej opcji oświetlenie podłoża nie działa w drzwiach pasażera. Po telekonsultcji z serwisem podejrzenie pada na czujnik domykania drzwi. Konieczna wizyta w Aso. Ktoś miał taki problem?
Zipeczek
Posty: 27
Rejestracja: 21 sie 2022, 20:54
model samochodu: KIA SPORTAGE V HEV BL + prawie wszystkie dodatki

Re: WADY / USTERKI Sportage V MY2022

Post autor: Zipeczek »

wlodio5 pisze: 23 sie 2022, 17:39 Zamontowane w dodatkowej opcji oświetlenie podłoża nie działa w drzwiach pasażera. Po telekonsultcji z serwisem podejrzenie pada na czujnik domykania drzwi. Konieczna wizyta w Aso. Ktoś miał taki problem?
Aż sprawdziłem. U mnie zarówno oświetlenie podłoża jak i oświetlenie wnęki na nogi działa przy otwarciu drzwi kierowcy lub pasażera. Raczej temat gwarancyjny do ASO.
Zipeczek
Posty: 27
Rejestracja: 21 sie 2022, 20:54
model samochodu: KIA SPORTAGE V HEV BL + prawie wszystkie dodatki

Re: WADY / USTERKI Sportage V MY2022

Post autor: Zipeczek »

Postanowiłem skorzystać z opcji zamiany funkcji gałek w radiu (lewa zmienia programy, prawa ustawia głośność). Zaskoczyło mnie, że na wyświetlaczu opis gałek został po staremu. Teraz mam inne opisy i inne funkcje. Próbował może ktoś u siebie ?
Dziadek
Posty: 74
Rejestracja: 19 maja 2022, 19:17
model samochodu: Kia Sportage V BL HEV

Re: WADY / USTERKI Sportage V MY2022

Post autor: Dziadek »

Zipeczek pisze: 21 sie 2022, 21:48
marsen pisze: 13 sie 2022, 13:17
fuTer pisze: 13 sie 2022, 11:58 Marka, model, cena? :roll:
Unitek uHUB Q4+
Kupiłem, podłączyłem i zadziałało, ale co kilka..kilkanaście minut rozłącza telefon i już powtórnie nie przywraca połączenia. Trzeba odłączyć telefon od kabla i ponownie włączyć aby zadziałało. Ta sama konfiguracja, ale z telefonem wpiętym bezpośrednio do portu USB w samochodzie (bez pośrednictwa HUB'a) działa cały czas poprawnie. Z odczytem pendrive nie ma żadnego problemu. Po za tym telefon jeżeli już łączy, to tylko w jednym porcie HUB'a - tym jak na zdjęciu.
Spróbuję zamówić inny hub i sprawdzić czy występuje ten sam problem
Mam pytanko, czy te porty w siedzeniach też są podpięte do systemu audio ?
Jeśli wam brakuje wolnego portu USB to może spróbujcie podłączyć pena do gniazda z siedzeń ... (ja nie sprawdzę bo jeszcze czekan ma autko ;) )
Na rynku jest masa mikro pendrajw-ów które nie rzucają się w oczy.
nagdob
Posty: 1123
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: WADY / USTERKI Sportage V MY2022

Post autor: nagdob »

Dziadek pisze: 25 sie 2022, 12:43 Mam pytanko, czy te porty w siedzeniach też są podpięte do systemu audio ?
Jeśli wam brakuje wolnego portu USB to może spróbujcie podłączyć pena do gniazda z siedzeń ... (ja nie sprawdzę bo jeszcze czekan ma autko ;) )
Na rynku jest masa mikro pendrajw-ów które nie rzucają się w oczy.
Tylko USB normalne pod radiem może obsługiwać przesył danych. Wszystkie inne, czyli USB C służą tylko do ładowania.
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
Dziadek
Posty: 74
Rejestracja: 19 maja 2022, 19:17
model samochodu: Kia Sportage V BL HEV

Re: WADY / USTERKI Sportage V MY2022

Post autor: Dziadek »

nagdob pisze: 25 sie 2022, 13:35
Dziadek pisze: 25 sie 2022, 12:43 Mam pytanko, czy te porty w siedzeniach też są podpięte do systemu audio ?
Jeśli wam brakuje wolnego portu USB to może spróbujcie podłączyć pena do gniazda z siedzeń ... (ja nie sprawdzę bo jeszcze czekan ma autko ;) )
Na rynku jest masa mikro pendrajw-ów które nie rzucają się w oczy.
Tylko USB normalne pod radiem może obsługiwać przesył danych. Wszystkie inne, czyli USB C służą tylko do ładowania.
A w podłokietniku ?
Awatar użytkownika
shider
Posty: 525
Rejestracja: 24 lis 2021, 07:55
model samochodu: CEED GT-Line MY22 1.5 T-GDI 7DCT AEB

Re: WADY / USTERKI Sportage V MY2022

Post autor: shider »

Dziadek pisze: 25 sie 2022, 13:44 ...

A w podłokietniku ?
A w podłokietniku jest gniazdo USB? Wyłącznie gniazdo do którego podpina się smartfona jest połączone fizycznie z infotaiment - to na środku przed skrzynią biegów. Reszta to niezależne od siebie ładowareczki.
Dziadek
Posty: 74
Rejestracja: 19 maja 2022, 19:17
model samochodu: Kia Sportage V BL HEV

Re: WADY / USTERKI Sportage V MY2022

Post autor: Dziadek »

shider pisze: 25 sie 2022, 14:41
Dziadek pisze: 25 sie 2022, 13:44 ...

A w podłokietniku ?
A w podłokietniku jest gniazdo USB? Wyłącznie gniazdo do którego podpina się smartfona jest połączone fizycznie z infotaiment - to na środku przed skrzynią biegów. Reszta to niezależne od siebie ładowareczki.

OJJ to nie fajnie :o :( :evil: , znowu plątanina kabli ...

To aby podłączyć telefon do androida to tylko kablem tym jednym wtykiem i to pod radiem.
No to nie jest to samochód premium :/

Sądziłem że oszukam i wepnę bezprzewodową dostawkę do androida i schowam go w podłokietniku ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”