Przednia kamera rozpoznawanie znaków

forum użytkowników modelu Kia XCeed
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: Przednia kamera rozpoznawanie znaków

Post autor: lukasmasdes »

Widerski pisze: 25 cze 2022, 07:36 Administracja usuwa twoje posty nie moje. Różnimy się tym że prowadzę firmę kilkanaście lat i to weryfikuje jakość warsztatu a ty piszesz posty i trzeba je kasować nie wstyd ci?. Pisałem że mam licencję i nie łamie prawa. To moje ostatnie zdanie i pisanie z tobą.
Żaden z moich postów nie został usunięty, więc przestań już kłamać. To ze prowadzisz warsztat w stodole nikogo tu nie interesuje, bo widać jaki jest poziom twojej wiedzy. Jeśli twoim jedyny argumentem jest to, że prowadzisz warsztat i to predysponuje ciebie do posiadania wszechwiedzy, to dyskusja z tobą jest pozbawiona sensu. Dla osób które się znają, widzą, że wypisujesz tu bzdury. Ty tego nie wiesz ze względu na: ograniczoną wiedzę, zbyt wysokie mniemanie o sobie. Daruj już sobie porady prawne na forum i zajmij się swoimi „naprawami”.

Zwracam się do administracji o usunięcie wszystkich wypisów tego jegomościa, gdyż zachęca ludzi do dokonywania bezprawnej ingerencji w oprogramowanie aut i proponuje swoją pomoc, przy czym wprowadza ludzi w błąd co do zgodności twych działań z warunkami licencji, których nawet nie zna. Ba, nawet nie wie co to jest licencja.
Widerski
Posty: 223
Rejestracja: 07 lip 2021, 07:52

Re: Przednia kamera rozpoznawanie znaków

Post autor: Widerski »

Jak najbardziej uważam żeby administracja się wypowiedziała na temat twojej agresji w stosunku do użytkowników forum np mnie wypraszam sobie mnie obrażać. Epitety typu stodoła są twoich wypowiedziach nagminne. Administracja do kosza wywaliła ok 5 postów. Prowadzisz sam ze sobą monolog i tyle nie przeszkadzam. Niektórzy piszą że to nudne moze i nudne ale jeżeli mi sie publicznie zarzuca łamania prawa licencji i szerzenia kłamstwa, to jestem zmuszony wyjaśnić że to pomówienia. lukasmades to ty kłamiesz znajdź mi post tutaj który jest w załączniku, Kłamco ja wiem jakie licencje posiadam to ty nie wiesz co mam :) pomyśl
Załączniki
lukasmades.jpeg
lukasmades.jpeg (108.14 KiB) Przejrzano 564 razy
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: Przednia kamera rozpoznawanie znaków

Post autor: lukasmasdes »

A skąd wiesz, ze to administracja usunęła ten post? Sam jesteś kłamcą. Po drugie skoro uważasz, że słowo „stodoła” stanowi epitet, to zlecam zerknąć co to oznacza do słownika. Oferując takie usługi i zapewniając o ich całkowitej legalności sam stawiasz się w roli druciarza. Pisząc, że masz licencję na rozszerzanie licencji oprogramowania w autach Kia odpowiedz na jedno pytania, czy masz upoważnienie na piśmie od KMP na oferowanie właścicielom aut rozszerzania licencji na oprogramowanie auta? Działasz jako agent lub pełnomocnik KMP? Jestem na 100% pewny, że nie skoro autoryzowane serwisy tego nie mają. To że masz jakiś sprzęt, który może tego dokonać i jest w nim programowanie którym możesz dokonywać takich zmian oprogramowania nie oznacza to, że robisz to zgodnie z prawem. Sprzęt którego używasz nie pochodzi od KMP więc jego licencja nie może mieć wpływy na licencje należące do KMP.
Widerski
Posty: 223
Rejestracja: 07 lip 2021, 07:52

Re: Przednia kamera rozpoznawanie znaków

Post autor: Widerski »

Kłamco nie odzywaj się nie wiesz co mam, co ma kia, wiec cicho.
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: Przednia kamera rozpoznawanie znaków

Post autor: lukasmasdes »

Widerski pisze: 25 cze 2022, 21:56 Kłamco nie odzywaj się nie wiesz co mam, co ma kia, wiec cicho.
Prawda w oczy kole. Nie odpowiedziałeś na pytania😁 To na pewno uprawdopodabnia twoje wypowiedzi.
dam9an
Posty: 360
Rejestracja: 08 mar 2022, 19:07

Re: Przednia kamera

Post autor: dam9an »

Widerski pisze: 15 cze 2022, 19:13 Wg prawa a dokładnie derektywa unijna GVO z 2010 r nie tylko Autoryzowane warsztaty, ale tak zwane niezależne warsztaty również mogą wykonywać wszystkie naprawy oprócz napraw gwarancyjnych. W Szwecji kia zapłaciło kare w milionach euro za odmówienie naprawy gwarancyjnej ze względu na to że pierwszy przegląd był wykonywany poza Aso. Oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków które wytycza ci producent możesz uzyskać certyfikacje Kia/Hyundai i wtedy twoja firma funkcjonuje jako warsztat niezależny. Moja firma taką certyfikacje posiada i na podctawie fv/rachunku nie traci się w mojej firmie gwarancji.
Mam wersje Bl co w takiej mozna dodatowo odblokowac?
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: Przednia kamera rozpoznawanie znaków

Post autor: lukasmasdes »

Przeczytaj sobie fragment dotyczący praw autorskich w książce gwarancyjnej. Jeśli tam nic nie znajdziesz to napisz pytanie do KMP, czy i jak możesz to odblokować. Jeśli KMP odpisze Tobie, że każdy druciarz może to zrobić, to wtedy możesz zwrócić się do wiaderskiego (to ironia).

Tak na marginesie ponownie apeluję do administratora o usunięcie wpisów Widerskiego, gdyż wprowadzają w błąd użytkowników aut.
dam9an
Posty: 360
Rejestracja: 08 mar 2022, 19:07

Re: Przednia kamera rozpoznawanie znaków

Post autor: dam9an »

lukasmasdes pisze: 03 lip 2022, 21:06 Przeczytaj sobie fragment dotyczący praw autorskich w książce gwarancyjnej. Jeśli tam nic nie znajdziesz to napisz pytanie do KMP, czy i jak możesz to odblokować. Jeśli KMP odpisze Tobie, że każdy druciarz może to zrobić, to wtedy możesz zwrócić się do wiaderskiego (to ironia).

Tak na marginesie ponownie apeluję do administratora o usunięcie wpisów Widerskiego, gdyż wprowadzają w błąd użytkowników aut.
Ok ale to nie jest odpowiedz na moje pytanie. Jak bede potrzebował speca od licencji wiem gdzie szukać :)

P.S. forum jest aby sobie pomagac. DAJE takze swobode wypowiedzi. Jak marzy Ci sie cenzura idz do tvp.
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: Przednia kamera rozpoznawanie znaków

Post autor: lukasmasdes »

Marzy mi się, żeby ludzie szanowali cudzą własność, ale jak widać z tym u ciebie na bakier, więc przynajmniej darowałbym sobie na twoim miejscu to śmieszkowanie.
Widerski
Posty: 223
Rejestracja: 07 lip 2021, 07:52

Re: Przednia kamera

Post autor: Widerski »

dam9an pisze: 03 lip 2022, 20:12
Widerski pisze: 15 cze 2022, 19:13 Wg prawa a dokładnie derektywa unijna GVO z 2010 r nie tylko Autoryzowane warsztaty, ale tak zwane niezależne warsztaty również mogą wykonywać wszystkie naprawy oprócz napraw gwarancyjnych. W Szwecji kia zapłaciło kare w milionach euro za odmówienie naprawy gwarancyjnej ze względu na to że pierwszy przegląd był wykonywany poza Aso. Oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków które wytycza ci producent możesz uzyskać certyfikacje Kia/Hyundai i wtedy twoja firma funkcjonuje jako warsztat niezależny. Moja firma taką certyfikacje posiada i na podctawie fv/rachunku nie traci się w mojej firmie gwarancji.
Mam wersje Bl co w takiej mozna dodatowo odblokowac?
To co producent mi udostępnił, zapraszam na diagnostykę w celu ustalenia pana potrzeb :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”