Kia Sportage V - hak holowniczy

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
muddy
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2022, 23:22
model samochodu: Sportage HEV BL

Re: Kia Sportage V - hak holowniczy

Post autor: muddy »

Szkoda, ze to kolucho widac :/ Ja mam umowiony montaz na wtorek. Sadzilem, ze ten hak jest pomalowany na srebrno :)
Btw. Ta zaslepka jest odchylana jak w hakach GDW czy zdejmowana, ze mozna ja zgubic?
LUNA
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2022, 12:04
model samochodu: KIA SPORTAGE 2022

Re: Kia Sportage V - hak holowniczy

Post autor: LUNA »

Brzydal pisze: 18 sie 2022, 09:30 Uprzedziłeś mnie :) Też miałem wrzucić fotki. Hak miałem montowany we wtorek. Bardzo ładnie zrobione. Nie było potrzeby podcinania zderzaka.
Chyba ten sam model mamy zamontowany.
To oczko służy do zaczepiania linki-zrywki od hamulca przyczepy.
Hej
A coś moźe wiesz- jak mocno aso demontuje tył auta- aby zamontować hak?
nagdob
Posty: 1123
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Kia Sportage V - hak holowniczy

Post autor: nagdob »

LUNA pisze: 20 sie 2022, 12:15
Brzydal pisze: 18 sie 2022, 09:30 Uprzedziłeś mnie :) Też miałem wrzucić fotki. Hak miałem montowany we wtorek. Bardzo ładnie zrobione. Nie było potrzeby podcinania zderzaka.
Chyba ten sam model mamy zamontowany.
To oczko służy do zaczepiania linki-zrywki od hamulca przyczepy.
Hej
A coś moźe wiesz- jak mocno aso demontuje tył auta- aby zamontować hak?
Trzeba ściągnąć nakładkę zderzaka, ale to ponoć proste.

Co do zaślepki, to jest zdejmowana. Trzeba ją jakby ścisnąć palcami i wychodzi. Być może będzie odpadać, ale to tylko raz najwyżej :mrgreen:
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
nagdob
Posty: 1123
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Kia Sportage V - hak holowniczy

Post autor: nagdob »

muddy pisze: 20 sie 2022, 01:40 Szkoda, ze to kolucho widac :/ Ja mam umowiony montaz na wtorek. Sadzilem, ze ten hak jest pomalowany na srebrno :)
Btw. Ta zaslepka jest odchylana jak w hakach GDW czy zdejmowana, ze mozna ja zgubic?
Co do zaślepki, to jest zdejmowana. Trzeba ją jakby ścisnąć palcami i wychodzi. Być może będzie odpadać, ale to tylko raz najwyżej :mrgreen:
Jakby koluszko było schowane, to linka ocierała by o dół nakładki zderzaka. Jest ono bardzo małe, więc nie ma problemu.
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
muddy
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2022, 23:22
model samochodu: Sportage HEV BL

Re: Kia Sportage V - hak holowniczy

Post autor: muddy »

nagdob pisze: 20 sie 2022, 16:15
muddy pisze: 20 sie 2022, 01:40 Szkoda, ze to kolucho widac :/ Ja mam umowiony montaz na wtorek. Sadzilem, ze ten hak jest pomalowany na srebrno :)
Btw. Ta zaslepka jest odchylana jak w hakach GDW czy zdejmowana, ze mozna ja zgubic?
Co do zaślepki, to jest zdejmowana. Trzeba ją jakby ścisnąć palcami i wychodzi. Być może będzie odpadać, ale to tylko raz najwyżej :mrgreen:
Jakby koluszko było schowane, to linka ocierała by o dół nakładki zderzaka. Jest ono bardzo małe, więc nie ma problemu.
Tez juz po montazu. To kolucho w sumie nie straszne, myslalem ze bardziej bedzie widac. Ogolnie bardzo ladnie zrobione, bezinwazyjnie. Zaslepke musze jakos ogarnac, zeby byla pod samochodem ciagle. Dzkoda ze nie jest odchylana, tylko zdejmowana. Na bank to zgubie albo odpadnie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”