Wentylacja foteli słabiej działa

forum użytkowników modelu Kia XCeed
Limpingman
Posty: 11
Rejestracja: 15 lis 2021, 17:52
model samochodu: Xceed

Wentylacja foteli słabiej działa

Post autor: Limpingman »

Hej,

Zauważyłem ostatnio że wentylacja foteli słabiej działa. Na początku na 1 poziomie wiało mocniej niż obecnie na 3. Zauważył ktoś coś podobnego u siebie?
Widzę dwie opcje:
- albo coś siadło;
- albo zmiana związana z ostatnią aktualizacją (byłem na przeglądzie i nowy soft mi wgrali);
Nie zdziwiłbym się jakby przy aktualizacji majsteowali, bo te ustawienia na początku były takie, że każdy poziom ponad 1 groził przeziębieniem. :) Teraz jednak chyba przedobrzyli bo nawet na 3 ledwo coś czuć...
Basti1908
Posty: 35
Rejestracja: 25 mar 2022, 09:03
model samochodu: Xceed

Re: Wentylacja foteli słabiej działa

Post autor: Basti1908 »

U mnie od poczatku raz dziala lepiej a raz gorzej, zupelnie nie wiem od czego to zalezy...

Jak stoje na parkingu i powylaczam wszystkie media, to niby slychac ze na 3 dziala najmocniej, na 2 slabiej i na 1 najslabiej (najciszej).

Tylko efekt slaby.
Limpingman
Posty: 11
Rejestracja: 15 lis 2021, 17:52
model samochodu: Xceed

Re: Wentylacja foteli słabiej działa

Post autor: Limpingman »

U mnie efekt w zeszle lato był super. Już na 1 chłodziło mocno i przyjemnie, a na 3 to wilka można było złapać. :) Dłużej niż kilkadziesiąt sekund nikt nie wytrzymywal. A teraz na 3 słabiej niż wtedy na 1. Mam wrażenie że intensywność ogrzewania też się zmieniła. I na obu fotelach to czuć- stąd obstawiałem zmianę w softwarze.
Ktoś miał ostatnio aktualizacje i może sprawdzić i się wypowiedzieć? Bo aso wiadomo - powiedzą że wszystko ok. :P
Kipslesz
Posty: 18
Rejestracja: 01 gru 2021, 10:11
model samochodu: Kia Xceed 1.6 CRDi 7DCT

Re: Wentylacja foteli słabiej działa

Post autor: Kipslesz »

Znalazłem na forum Skody Octavii, że też po jakimś czasie użytkowania słabiej działa. Okazało się, że winę ponosi brud i kurz w dziurkowaniach skóry. Trzeba wziąć odkurzacz/umyć /oddać do studia detalingu i problem z głowy 😀 też kupuje wersję z wentylacją, zastosuję takie odkurzanie i dam znać.
Limpingman
Posty: 11
Rejestracja: 15 lis 2021, 17:52
model samochodu: Xceed

Re: Wentylacja foteli słabiej działa

Post autor: Limpingman »

Kipslesz daj znać. To by było zaskakujące, tym bardziej że na obu fotelach równocześnie to się zadziało. Spróbuję odkurzyć i zobaczymy jaki efekt.
Kipslesz
Posty: 18
Rejestracja: 01 gru 2021, 10:11
model samochodu: Kia Xceed 1.6 CRDi 7DCT

Re: Wentylacja foteli słabiej działa

Post autor: Kipslesz »

Fotele wyczyszczone, lepiej działają 😀
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”