Zapisanie ustawień w profilu użytkownika

forum użytkowników Kia Stinger
tabin
Posty: 40
Rejestracja: 09 lut 2021, 23:51
model samochodu: Stinger GT

Zapisanie ustawień w profilu użytkownika

Post autor: tabin »

Cześć

Czy da się w jakiś sposób zapisać ustawienia pojazdu w profilu użytkownika, tak abym nie musiał ich wyłączać za każdym razem gdy wsiadam? Być może ogarnęła mnie pomroczność jasna ale nie póki co nie znalazłem sposobu aby zapisać wszystkie ustawienia jakie chcę. Część się zapisuje ale część nie. Przykładowo auto start stop, trzymanie na pasie czy ostrzeganie o ograniczeniach prędkości muszę wyłączać za każdym razem. Ktoś wie jak to ustawić raz na zawsze?
michal84
Posty: 561
Rejestracja: 27 paź 2017, 10:01
model samochodu: Kia Stinger [MY2018]

Re: Zapisanie ustawień w profilu użytkownika

Post autor: michal84 »

Tych nie zmienisz na stałe. Unia zakazała ze względów bezpieczeństwa.
Genocider
Posty: 117
Rejestracja: 15 cze 2021, 12:20
model samochodu: Stinger MY22

Re: Zapisanie ustawień w profilu użytkownika

Post autor: Genocider »

Wczoraj się właśnie o tym przekonałem jakie to irytujące jest...
Awatar użytkownika
GeRRaD
Posty: 460
Rejestracja: 07 cze 2018, 14:26
model samochodu: STINGER 3.3 GT 370 V6 K&N Intake

Re: Zapisanie ustawień w profilu użytkownika

Post autor: GeRRaD »

.. a będzie jeszcze gorzej :x w nowo homologowanych pojazdach wchodzi ISA - denerwujący ostrzegacz o przekraczaniu prędkości, który w drugiej fazie będzie sam hamował/ograniczał moc, a w trzeciej fazie zawiadomi policję - tylko po co wtedy kierowca i umiejętność jazdy, że już o zagrożeniu cybernetycznym przejęcia samochodu nie wspomnę - jak żyć, jak żyć ;)
Jarek3
Posty: 35
Rejestracja: 14 lis 2019, 10:49

Re: Zapisanie ustawień w profilu użytkownika

Post autor: Jarek3 »

Niektórych ustawień nie zmiensz na stałe. Ale pozostałe musisz zmienić w aplikacji w profilu użytkownika. Bo za każdym razem jak będziesz się logował w samochodzie na swoim profilu to będzie zmieniać wszytko tak jak masz w telefonie. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”