Akcesoria i dodatki do Sportage V

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
nagdob
Posty: 1123
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Akcesoria i dodatki do Sportage V

Post autor: nagdob »

Henryk 54 pisze: 19 wrz 2023, 13:44 Ja bym szukał belek które mają możliwość zabezpieczenia zamkiem śruby skręcającej.Miałem belki bez zabezpieczenia i jedną straciłem na parkingu w biały dzień.
Te mają chyba takie zabezpieczenie, na kluczyk.
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
unfocused
Posty: 55
Rejestracja: 03 lip 2023, 18:36
model samochodu: Sportage NQ5 HEV AWD GT-Line

Re: Akcesoria i dodatki do Sportage V

Post autor: unfocused »

Zobacz, czy eufab robi odpowiednie belki. Mam od nich bagażnik rowerowy 60kg. Mniej więcej 1/3 bagażnika thule, a robi robotę.
Lunar GT
Posty: 1136
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Akcesoria i dodatki do Sportage V

Post autor: Lunar GT »

Henryk 54 pisze: 19 wrz 2023, 13:44 Ja bym szukał belek które mają możliwość zabezpieczenia zamkiem śruby skręcającej.Miałem belki bez zabezpieczenia i jedną straciłem na parkingu w biały dzień.
Przecież widać że mają
Załączniki
Zrzut ekranu 2023-09-19 192918.jpg
Zrzut ekranu 2023-09-19 192918.jpg (95.38 KiB) Przejrzano 1247 razy
nagdob
Posty: 1123
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Akcesoria i dodatki do Sportage V

Post autor: nagdob »

Kupiłem te relingi: klik

Wydają się solidne, dobrze "siedzą" na relingu. Od wewnętrznej strony jest twarda guma (lekko też podgięta w stronę relingu wzdłużnego), a od zewnętrznej wygięta blacha zabezpieczona gumą (oczywiście piszę o uchwytach). Miałem wątpliwości, czy to trzymanie jest dobre, ale jak zobaczyłem na fotkach relingi renomowanych firm 3-4 razy droższe, to stwierdziłem, że te co kupiłem nie mają się czego wstydzić. Np. przy relingach thule uchwyt trzyma jedynie po zewnętrznej stronie, a po wewnętrznej jest tylko podparty (leży na relingu wzdłużnym), co jest wg mnie bardziej niebezpieczne.
Zabezpieczeniem są nakładki plastikowe, które zamykane są na kluczyk, jak w większości tego typu relingach. Zima już nie długo, a Val di Sole czeka na nas... ;)
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
mwojda
Posty: 3
Rejestracja: 06 wrz 2023, 20:54
model samochodu: Sportage V

Re: Akcesoria i dodatki do Sportage V

Post autor: mwojda »

Witam a mi został nowy organizer do konsoli środkowej podłokietnik do automatu. Mam manuala i nie pasuje. Zdjęcia w dziale sprzedam viewtopic.php?p=88943#p88943
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”