Akcesoria i dodatki do Sportage V

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
Lunar GT
Posty: 1114
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Akcesoria i dodatki do Sportage V

Post autor: Lunar GT »

kukuku2
Posty: 126
Rejestracja: 01 kwie 2022, 17:30
model samochodu: Sportage V BL 180km MHEV DCT AEB Blue Flame

Re: Akcesoria i dodatki do Sportage V

Post autor: kukuku2 »

Mam obawy co do estetyki tych wynalazków do piano , te elementy są mocowane za pomocą taśmy dwustronnej więc to będzie odstawało
Sportage V BL 180km MHEV DCT AEB Blue Flame
Grzegorz4
Posty: 19
Rejestracja: 16 mar 2022, 15:21
model samochodu: Kia Sportage V / BL HEV 2WD / AE + / Lunar Silver
Lokalizacja: Wwa

Re: Akcesoria i dodatki do Sportage V

Post autor: Grzegorz4 »

Na koreańskich filmikach ( u nich NQ5 ) sporo tego typu dodatków zakładają w aucie. Osobiście uważam , że wygląda to tragicznie :)
Vampiszon
Posty: 37
Rejestracja: 14 lut 2022, 11:33
model samochodu: Kia Sportage 1.6 HEV L 230km, FWD, Blue Flame

Re: Akcesoria i dodatki do Sportage V

Post autor: Vampiszon »

Grzegorz4 pisze: 23 kwie 2022, 20:54 Na koreańskich filmikach ( u nich NQ5 ) sporo tego typu dodatków zakładają w aucie. Osobiście uważam , że wygląda to tragicznie :)
Zgadzam się :mrgreen:
bartek9880
Posty: 64
Rejestracja: 02 lut 2022, 16:12
model samochodu: Sportage V HEV 1.6 T-GDI, 230KM, FWD, 6AT,L

Re: Akcesoria i dodatki do Sportage V

Post autor: bartek9880 »

Takie dodatki można zakładać jak się sprzedaje auto a nie myśleć o tym przy zakupie nowego.Podobne zachowanie mojego teścia trzymanie pilota od telewizora w woreczku żeby się nie zniszczył. :mrgreen:
marsen
Posty: 243
Rejestracja: 18 lut 2022, 22:32
model samochodu: Sportage V HEV 1.6 T-GDI, 230KM, FWD, 6AT, Business Line + PNS + AE+, Lunar Silver

Re: Akcesoria i dodatki do Sportage V

Post autor: marsen »

Powiem Ci, że rozumiem Twojego teścia choć nie robię tak z pilotem. Jednak z powodu wykonywanej pracy nauczyłem się uważać, że nigdy nie wiesz kiedy zajdzie potrzeba sprzedaży czegoś a klient bardzo zwraca uwagę na szczegóły. Naprawdę można większa cenę uzyskać gdy nie ma śladów użytkowania albo jest gdzieś folia fabryczna :)
Oczywiście wszystko z rozsądkiem.
Sam rozważam jakieś opcje detailingu i fajnie gdyby tam mieli pomysł na piano Black. To nie wiertarka ;)
awd4
Posty: 46
Rejestracja: 05 mar 2022, 20:22
model samochodu: Sportage 5 M+Smart 1,6 t-GDI 150 KM

Re: Akcesoria i dodatki do Sportage V

Post autor: awd4 »

bartek9880 pisze: 24 kwie 2022, 15:22 Takie dodatki można zakładać jak się sprzedaje auto a nie myśleć o tym przy zakupie nowego.Podobne zachowanie mojego teścia trzymanie pilota od telewizora w woreczku żeby się nie zniszczył. :mrgreen:
Rozumiem Twojego teścia :) .
Ja jeżdżę jeszcze z folią ochronną na ekranach i zegarach w Kia. Mam nawet kod QR. Jak będę sprzedawał będzie więcej warty :lol:
wlodio5
Posty: 123
Rejestracja: 08 lut 2022, 09:54
model samochodu: KIA SPORTAGE V MHEV FWD 180KM DELUXE WHITE L-30.06.2022

Re: Akcesoria i dodatki do Sportage V

Post autor: wlodio5 »

Czy ktoś ma zamontowane opcjonalne oświetlenie bagażnika i mógłby wrzucić fotkę?
Lunar GT
Posty: 1114
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Akcesoria i dodatki do Sportage V

Post autor: Lunar GT »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”