Chip tuning kia stinger 3.3

forum użytkowników Kia Stinger
Niko123
Posty: 498
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Re: Chip tuning kia stinger 3.3

Post autor: Niko123 »

Chip laga nie poprawi , tylko program skrzyni.
Mam w pracy dsg tam jest taki lag ze w stingerze nie wzracam na to uwagi, ale fakt na kicd down hydrokinetyka stingera to nie to samo co w skrzyniach PDK.
Jak juz zabawa z programem skrzyni + chip to warto zmienic procedure startu bo ta od 2400 obr. to za malo i wiele nie zmienia
Tez chlopaki zmieniają chyba na 3 tys.
HEKO
Posty: 48
Rejestracja: 09 wrz 2019, 20:10
model samochodu: Stinger GT
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Chip tuning kia stinger 3.3

Post autor: HEKO »

Niko123 pisze: 15 lut 2023, 13:27 Chip laga nie poprawi , tylko program skrzyni.
Mam w pracy dsg tam jest taki lag ze w stingerze nie wzracam na to uwagi, ale fakt na kicd down hydrokinetyka stingera to nie to samo co w skrzyniach PDK.
Jak juz zabawa z programem skrzyni + chip to warto zmienic procedure startu bo ta od 2400 obr. to za malo i wiele nie zmienia
Tez chlopaki zmieniają chyba na 3 tys.
dlatego właściwie w każdym Stingerze 2.0 i 3.3 robię także soft skrzyni z mocnym LC itd :)
Stinger GT 530KM 750Nm
Daniel112
Posty: 73
Rejestracja: 16 sty 2021, 10:59
model samochodu: Kia stinger prestige line

Re: Chip tuning kia stinger 3.3

Post autor: Daniel112 »

Witam wszystkich kolegów, chciałbym pochwalić się dzisiejszą wizyta u jednego z naszych kolegów z forum.
Okolice Krakowa, nasz kolega wreszcie tchną nowe życie w mojego STINGERA, nowy program na sterowniku silnika i skrzyni biegów. No i teraz to auto zaczyna jeździć, jutro wracam do domu i zrobię trochę kilometrów w trasie więc dokładnie go przetestuje
Jeszcze raz podziękowania dla Grzegorza
Pozdrawiam
MarcinW
Posty: 16
Rejestracja: 12 sie 2019, 14:03
model samochodu: KIA Stinger GT

Re: Chip tuning kia stinger 3.3

Post autor: MarcinW »

Gdzie w Poznaniu lub okolicach można zrobić chiptuning Stingera?
Grunthor
Posty: 132
Rejestracja: 06 kwie 2021, 13:33

Re: Chip tuning kia stinger 3.3

Post autor: Grunthor »

Daniel112 pisze: 24 lut 2023, 14:05 Witam wszystkich kolegów, chciałbym pochwalić się dzisiejszą wizyta u jednego z naszych kolegów z forum.
Okolice Krakowa, nasz kolega wreszcie tchną nowe życie w mojego STINGERA, nowy program na sterowniku silnika i skrzyni biegów. No i teraz to auto zaczyna jeździć, jutro wracam do domu i zrobię trochę kilometrów w trasie więc dokładnie go przetestuje
Jeszcze raz podziękowania dla Grzegorza
Pozdrawiam
Pochal się co robiłeś ;-). Box? Program? Coś więcej z modów. Jaka moc wyskoczyła ;-)?
HEKO
Posty: 48
Rejestracja: 09 wrz 2019, 20:10
model samochodu: Stinger GT
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Chip tuning kia stinger 3.3

Post autor: HEKO »

kolejne 3 sztuki GT :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Stinger GT 530KM 750Nm
Daniel112
Posty: 73
Rejestracja: 16 sty 2021, 10:59
model samochodu: Kia stinger prestige line

Re: Chip tuning kia stinger 3.3

Post autor: Daniel112 »

Zrobiłem program na sterowniku silnika i sterowniku skrzyni, mój wykres jest ten drugi podany wyżej DL. Więcej nie da rady wycisnąć na oryginalnym wydechu.
Auto zaczęło jeździć, czuć teraz faktycznie moc pod maską.A co dopiero te Stingery zrobione na większą moc.
Pan Grzegorz morze mało rozmowny ale fachowiec w swojej dziedzinie, bardzo polecam jeżeli ktoś się zdecyduje na zmiany. Przejechałem ponad 400km do firmy Pana Grzegorza a on w ciągu 2 godzin to wszystko ogarną.
Jeszcze raz pozdrowienia dla Grzegorza
Pozdrawiam
Genocider
Posty: 117
Rejestracja: 15 cze 2021, 12:20
model samochodu: Stinger MY22

Re: Chip tuning kia stinger 3.3

Post autor: Genocider »

W tym roku planuję przejażdżkę do Krakowa :) - chociaż nie ukrywam, że lepiej byłoby się przejechać już ze zrobionym wydechem :twisted:
HEKO
Posty: 48
Rejestracja: 09 wrz 2019, 20:10
model samochodu: Stinger GT
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Chip tuning kia stinger 3.3

Post autor: HEKO »

Daniel112 pisze: 02 mar 2023, 08:21 Pan Grzegorz morze mało rozmowny ale fachowiec w swojej dziedzinie, bardzo polecam jeżeli ktoś się zdecyduje na zmiany. Jeszcze raz pozdrowienia dla Grzegorza
Pozdrawiam
...bo ja w trakcie pracy, jestem zbyt zajęty i skoncentrowany :lol:
Pozdrawiam :)
Stinger GT 530KM 750Nm
HEKO
Posty: 48
Rejestracja: 09 wrz 2019, 20:10
model samochodu: Stinger GT
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Chip tuning kia stinger 3.3

Post autor: HEKO »

a tu rodzynek, 2.2d :)

Obrazek
Stinger GT 530KM 750Nm
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”