Kia Connect

forum użytkowników modelu Kia XCeed
Liquid
Posty: 92
Rejestracja: 29 paź 2021, 13:49
model samochodu: Xceed 1.5 T-GDI 7 DCT Prestige Line + PNS Cassa White

Re: Kia Connect

Post autor: Liquid »

Fred.X pisze: 23 lip 2022, 09:14
Aviator pisze: 22 lip 2022, 23:17
Liquid pisze: 22 lip 2022, 15:01
No właśnie posiadam Xiaomi :oops:
Jeden z przykładów jak można mieć telefon Xiaomi? I jeszcze powiedz, ze robiąc zdjecia na każdym masz logo tego chińskiego shitu?
Przestań P... ć za przeproszeniem, miałem Xiaomi , teraz mam Oppo nie ma zadnych problemów, nie widzę sensu przepłacać za telefon tylko po to zeby miec Logo marki, inne firmy oferują to samo a nawet więcej ...
Może mu się mózg zlasował od tego kopania prądem od tłumika i chłop zaczyna dolić od rzeczy 🤔
Niko123
Posty: 498
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Re: Kia Connect

Post autor: Niko123 »

Mam xiaomi i kia connekt dziala super a jak komus ubija apke to w ustawieniech aplikacji wystarczy raz zmienic oszczedzanie energi a jak to za trudne to do szkoly..... ;)
Ja poprzednio mialem samsunga i juz nigdy nie wruce do tej marki.
grzegosz
Posty: 14
Rejestracja: 04 sty 2022, 19:27
model samochodu: Kia Xceed

Re: Kia Connect

Post autor: grzegosz »

Niko123 pisze: 23 lip 2022, 15:37 Mam xiaomi i kia connekt dziala super a jak komus ubija apke to w ustawieniech aplikacji wystarczy raz zmienic oszczedzanie energi a jak to za trudne to do szkoly..... ;)
Ja poprzednio mialem samsunga i juz nigdy nie wruce do tej marki.

Sorry, musiałem :lol:
Aviator
Posty: 148
Rejestracja: 20 mar 2022, 20:45

Re: Kia Connect

Post autor: Aviator »

Niko123 pisze: 23 lip 2022, 15:37 Mam xiaomi i kia connekt dziala super a jak komus ubija apke to w ustawieniech aplikacji wystarczy raz zmienic oszczedzanie energi a jak to za trudne to do szkoly..... ;)
Ja poprzednio mialem samsunga i juz nigdy nie wruce do tej marki.
Cofasz kogoś do szkoły? Zacznij od siebie! Aż boli od tych byków ortograficznych!
Liquid
Posty: 92
Rejestracja: 29 paź 2021, 13:49
model samochodu: Xceed 1.5 T-GDI 7 DCT Prestige Line + PNS Cassa White

Re: Kia Connect

Post autor: Liquid »

Niestety ale marka telefonu nie jest w moim przypadku problemem. Kia Connect została zainstalowana na różnych modelach i różnych systemach operacyjnych (Xiaomi, Huawei, Samsung) i na każdym modelu jest tak samo. Aplikacja łączy się z serwerem lecz jeżeli uruchomię sprawdzanie statusu pojazdu lub lokalizację to wywala komunikat że nie znaleziono samochodu. Wszystko to działa przez chwilę po resecie "małym guziczkiem" pod ekranem lecz już za drugim, trzecim razem wszystko wraca do "normy". Ostatnio aktualizowałem mapy (aktualizacja MY'22 maj - czerwiec) i kojarzę że po tej aktualizacji tak się zaczęło dziać. Ma ktoś pomysła jak to naprawić?
krisbe
Posty: 68
Rejestracja: 11 lut 2022, 11:05
model samochodu: XCeed 1.6 T-GDI 204 KM Prestige Line

Re: Kia Connect

Post autor: krisbe »

Czy da się jakoś zmienić nazwę profilu na stałe? W KIA Connect wymagane jest Imię i Nazwisko. Później tak się to wyświetla jak połącze z kontem na Navi, co mnie trochę irytuje :/
emilek
Posty: 84
Rejestracja: 09 paź 2021, 19:46
model samochodu: Ceed GT-Line 1.5 MT Orange Fusion

Re: Kia Connect

Post autor: emilek »

Od paru dni mam problem z aplikacją KIA Connect. Przy próbie pobrania stanu pojazdu po krótkiej chwili pojawia się komunikat Brak odpowiedzi z pojazdu. Jakieś pomysły co z tym zrobić?
Liquid
Posty: 92
Rejestracja: 29 paź 2021, 13:49
model samochodu: Xceed 1.5 T-GDI 7 DCT Prestige Line + PNS Cassa White

Re: Kia Connect

Post autor: Liquid »

emilek pisze: 06 wrz 2022, 13:33 Od paru dni mam problem z aplikacją KIA Connect. Przy próbie pobrania stanu pojazdu po krótkiej chwili pojawia się komunikat Brak odpowiedzi z pojazdu. Jakieś pomysły co z tym zrobić?
Próbowałeś zresetować system multimedialny? W prawym dolnym rogu systemu jest taki niewielki, ledwo widoczny przycisk. Włącz zapłon bądź uruchom silnik, weź długopis, naciśnij na chwilę bez obaw. System zresetuje się lecz wszystkie ustawienia pozostaną zapamiętane. Po tym samochód powinien już być widoczny w Kia Connect.
Awatar użytkownika
shider
Posty: 523
Rejestracja: 24 lis 2021, 07:55
model samochodu: CEED GT-Line MY22 1.5 T-GDI 7DCT AEB

Re: Kia Connect

Post autor: shider »

Czy wam też dzisiaj szwankuje Kia Connect? Aplikacja na smartfonie ładuje się bardzo długo i nie pobiera statusu auta. Reset systemu nic nie zmienił. Samochód ma połączenie, Kia Live również działa.

Aktualizacja:
Zaczęło działać.
Niko123
Posty: 498
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Re: Kia Connect

Post autor: Niko123 »

Kia stinger, brak odpowiedzi z pojazdu - mi nie dziala tez
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”