Kia Connect

forum użytkowników modelu Kia XCeed
Deepsea
Posty: 187
Rejestracja: 07 sty 2022, 00:07

Re: Kia Connect

Post autor: Deepsea »

To też zauważyłem niestety.
Liquid
Posty: 92
Rejestracja: 29 paź 2021, 13:49
model samochodu: Xceed 1.5 T-GDI 7 DCT Prestige Line + PNS Cassa White

Re: Kia Connect

Post autor: Liquid »

... ale za to działa śledzenie w trybie rzeczywistym i to jest zdecydowany plus tej aplikacji :roll: W aplikacji innej marki, na marginesie Premium, śledzenie w trybie rzeczywistym nie jest możliwe, producent tłumaczy to względami bezpieczeństwa.
Liquid
Posty: 92
Rejestracja: 29 paź 2021, 13:49
model samochodu: Xceed 1.5 T-GDI 7 DCT Prestige Line + PNS Cassa White

Re: Kia Connect

Post autor: Liquid »

Ponawiam pytanie o prawidłowe działanie aplikacji Kia Connect. Czy obecnie macie z nią jakieś problemy? Co 2-3 dni aplikacja nie łączy się z samochodem, pokazuje się komunikat "brak połączenia z samochodem". Oczywiście pomaga reset systemu tym "małym guziczkiem" pod wyświetlaczem systemu audio ale ileż można ciągle resetować system i nie mieć pewności czy w chwili danej potrzeby aplikacja zadziała prawidłowo? Dodam że kilkanaście dni temu robiłem aktualizację nawigacji (MY'22) i może to z tym ma związek?
Deepsea
Posty: 187
Rejestracja: 07 sty 2022, 00:07

Re: Kia Connect

Post autor: Deepsea »

U mnie wszystko jest ok, chyba że serwer padnie, ale to zdarzyło się może z 2 razy.
Liquid
Posty: 92
Rejestracja: 29 paź 2021, 13:49
model samochodu: Xceed 1.5 T-GDI 7 DCT Prestige Line + PNS Cassa White

Re: Kia Connect

Post autor: Liquid »

Deepsea pisze: 22 lip 2022, 13:16 U mnie wszystko jest ok, chyba że serwer padnie, ale to zdarzyło się może z 2 razy.
Dzięki za info. A i jeszcze zalogowany jestem na koncie żony bo się piekliła że po włączeniu aplikacji na moim koncie jak uruchamiała auto to z automatu profil kierowcy przełączał się na mój. No ale to chyba raczej nie może być przyczyną...
EDIT: Przełączyłem się na swoje konto i jest to samo. Może aplikacja źle współpracuje z konkretnym modelem telefonu lub systemem operacyjnym? Nie wiem.
Deepsea
Posty: 187
Rejestracja: 07 sty 2022, 00:07

Re: Kia Connect

Post autor: Deepsea »

Niektóre marki typu Xiaomi mają w naturze ubijanie wszystkich apek i ogólne problemy z działaniem czegoś co nie jest popularne.
Liquid
Posty: 92
Rejestracja: 29 paź 2021, 13:49
model samochodu: Xceed 1.5 T-GDI 7 DCT Prestige Line + PNS Cassa White

Re: Kia Connect

Post autor: Liquid »

Deepsea pisze: 22 lip 2022, 14:52 Niektóre marki typu Xiaomi mają w naturze ubijanie wszystkich apek i ogólne problemy z działaniem czegoś co nie jest popularne.
No właśnie posiadam Xiaomi :oops:
Aviator
Posty: 148
Rejestracja: 20 mar 2022, 20:45

Re: Kia Connect

Post autor: Aviator »

Liquid pisze: 22 lip 2022, 15:01
Deepsea pisze: 22 lip 2022, 14:52 Niektóre marki typu Xiaomi mają w naturze ubijanie wszystkich apek i ogólne problemy z działaniem czegoś co nie jest popularne.
No właśnie posiadam Xiaomi :oops:
Jeden z przykładów jak można mieć telefon Xiaomi? I jeszcze powiedz, ze robiąc zdjecia na każdym masz logo tego chińskiego shitu?
Deepsea
Posty: 187
Rejestracja: 07 sty 2022, 00:07

Re: Kia Connect

Post autor: Deepsea »

Aviator pisze: 22 lip 2022, 23:17 Jeden z przykładów jak można mieć telefon Xiaomi? I jeszcze powiedz, ze robiąc zdjecia na każdym masz logo tego chińskiego shitu?
Po co te wycieczki? Aktualnie większość marek ubija wszystko jak leci łącznie z Apple i Samsungiem.

Sprawdź jeszcze zasięg sieci samego samochodu. Kia jedzie na Vodafone a u nas na Plusie, a z Plusem ostatnio różnie u nas bywa.
Fred.X
Posty: 365
Rejestracja: 27 cze 2021, 09:38

Re: Kia Connect

Post autor: Fred.X »

Aviator pisze: 22 lip 2022, 23:17
Liquid pisze: 22 lip 2022, 15:01
Deepsea pisze: 22 lip 2022, 14:52 Niektóre marki typu Xiaomi mają w naturze ubijanie wszystkich apek i ogólne problemy z działaniem czegoś co nie jest popularne.
No właśnie posiadam Xiaomi :oops:
Jeden z przykładów jak można mieć telefon Xiaomi? I jeszcze powiedz, ze robiąc zdjecia na każdym masz logo tego chińskiego shitu?
Przestań P... ć za przeproszeniem, miałem Xiaomi , teraz mam Oppo nie ma zadnych problemów, nie widzę sensu przepłacać za telefon tylko po to zeby miec Logo marki, inne firmy oferują to samo a nawet więcej ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”