Sprawdzenie auta z salonu- "nowy" ceed

Rozpocznij przygodę z forum Kia Motors Klub! Przywitaj się i dyskutuj o motoryzacji.
Andrzej_0308
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2022, 19:38
model samochodu: Kia Proceed

Sprawdzenie auta z salonu- "nowy" ceed

Post autor: Andrzej_0308 »

Cześć!

Niedługo będę odbierać nowego CEED'a. Pierwszy raz zamawiałem w innym salonie niż dotychczas.
Jak dobrze sprawdzić dobrze auto przed odbiorem?
Wiem żeby sprawdzić lakier i całe wyposażenie. Ale po ostatnich dwóch latach tego co działo się na rynku mam już swoje teorie. Nie wiem czy nie ma praktyki odkupywania pokazowych aut między salonami i sprzedawaniu ich jako nowe. Czy po vinie można u importera sprawdzić kiedy samochód przypłynął do Polski?

Pozdrawiam!
Grundi
Posty: 165
Rejestracja: 24 paź 2021, 13:18

Re: Sprawdzenie auta z salonu- "nowy" ceed

Post autor: Grundi »

Ty Tak na poważnie? Serio uważasz ze dealer odkupi od „ kolegi” auto które ma 3 czy 5 tys, umyje, wyczyści, zbije kilometry do 5 czy 12 i sprzeda je Tobie jako fabrycznie nowe?

Świat się kończy, 🤯 auta spadają z lawet, uszkadzają się na placach itp historie, ale o sprzedawaniu Demo jako nowe to pierwsze słyszę. Muszę przyznać kolego ze zrobiłeś mi tym dzisiaj dzień.
Blues Brothers
Posty: 480
Rejestracja: 22 lis 2021, 22:20

Re: Sprawdzenie auta z salonu- "nowy" ceed

Post autor: Blues Brothers »

Auto demo, ma w karcie pojazdu informacje na ten temat.
Aviator
Posty: 148
Rejestracja: 20 mar 2022, 20:45

Re: Sprawdzenie auta z salonu- "nowy" ceed

Post autor: Aviator »

Andrzej_0308 pisze: 22 mar 2022, 19:42 Cześć!

Niedługo będę odbierać nowego CEED'a. Pierwszy raz zamawiałem w innym salonie niż dotychczas.
Jak dobrze sprawdzić dobrze auto przed odbiorem?
Wiem żeby sprawdzić lakier i całe wyposażenie. Ale po ostatnich dwóch latach tego co działo się na rynku mam już swoje teorie. Nie wiem czy nie ma praktyki odkupywania pokazowych aut między salonami i sprzedawaniu ich jako nowe. Czy po vinie można u importera sprawdzić kiedy samochód przypłynął do Polski?

Pozdrawiam!
Wszędzie teorie, chore teorie.
Te demo sprzedają jako „nowe” bo pewnie zaszczepieni nimi jeździli.
Ludzkość naprawdę schodzi na dno …. mułu.

Jak masz swoje teorie to po co kupujesz jakiekolwiek auto? Kup sobie rower - jak Cię „teorie” tam zawiodą to stracisz tysiąc a nie setki tysięcy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”