Czas oczekiwania na Sportage V

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
nagdob
Posty: 1119
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: nagdob »

blocked pisze: 23 kwie 2023, 09:45 Skoro, piszecie o czasach oczekiwań to każdy z Was przechodził przez negocjacje, czy zdołaliście więcej dostać niż 4% rabatu?
Ja dostałem 6,04 % rabatu, tak wyszło po zaokrągleniu ceny. Ale to była połowa stycznia 2022. Za mój skonfigurowany model zapłaciłem 183 500. Czekanie miałem określone jako "do sześciu miesięcy" i tyle faktycznie czekałem. Auto by było z miesiąc wcześniej, ale nie mieli transportu z Polski do Polski.
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
blocked
Posty: 14
Rejestracja: 23 kwie 2023, 09:38
model samochodu: KIA Sorento Hev PN

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: blocked »

Zamówienie złożone: GT Line HEV full opcja :) czekamy 4 miesiące :)
Hassi48
Posty: 2
Rejestracja: 07 kwie 2023, 10:51
model samochodu: Sportage

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Hassi48 »

Dostałem 5 procent na HEV na grupy zawodowe.
blocked
Posty: 14
Rejestracja: 23 kwie 2023, 09:38
model samochodu: KIA Sorento Hev PN

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: blocked »

u mnie 7% w leasingu smart
tutoslaw
Posty: 6
Rejestracja: 22 maja 2023, 23:50
model samochodu: Sportage V

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: tutoslaw »

Mój termin odbioru ustalony został na "do 20 tygodni" - MHEV 180 FWD BL +AE2. Co ciekawe wcześniej w innym salonie - moim najbliższym -sprzedawca twierdził, że obecnie to do 2 miesiące maks. Zamówienie poszło w ostatni piątek. Dostałem 7% rabatu - klient korporacyjny.
Vergory
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2023, 13:42
model samochodu: Kia Sportage V 180KM AWD

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Vergory »

Cześć,
18ego Maja złożyłem zamówienie na Kię Sportage AWD 180KM mhev DCT i wczoraj ją odebrałem. Kolor to sparkling silver. Wyposażenie w wersji L bez żadnych dodatków. Dość szybciutko :) Podobno w innym kolorze +4 miesiące. Auto zakupione w Euro-Kas Katowice.
tutoslaw
Posty: 6
Rejestracja: 22 maja 2023, 23:50
model samochodu: Sportage V

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: tutoslaw »

Pięknie, aż się wierzyć nie chce, że zdążyli w tyle czasu wyprodukować, sprowadzić i przygotować, ale jak tak to tak :)
Szkoda, że mojego nie będzie tak szybko, bo muszę się jeszcze w tym roku bujać Capturem 700km nad morze :D
Lunar GT
Posty: 1114
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Lunar GT »

tutoslaw pisze: 11 cze 2023, 21:17 aż się wierzyć nie chce, że zdążyli w tyle czasu wyprodukować, sprowadzić i przygotować,
Bo nie zdążyli, takie coś to tylko jak trafisz w gotowca który im gdzieś zalega na składzie.
saron22
Posty: 602
Rejestracja: 04 paź 2022, 13:34
model samochodu: Proceed GT, Sportage V BL.

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: saron22 »

Zamawiałem coś koło 6 maja - dzisiaj dzwonili, że auto jest już wyprodukowane i za ok 3 tyg. będzie u dealera. Auto to Sportage, kolor zielony, wersja chyba Busines Line (muszę dokładnie sprawdzić) plus jakieś pakiety, ale bez adaptacyjnego zawieszenia, panoramy i audio. Reszta chyba komplet.
Jaron
Posty: 5
Rejestracja: 28 cze 2023, 11:43
model samochodu: Kia sportage bl mhev 180

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Jaron »

Zamówienie było 4 maja. Zazdroszczę :P Panu powyżej- do mnie jeszcze nie dzwonili :lol: . Oglądam wszystkie filmiki o Sportage, ale żaden z omawiających nie wspomni o faktycznym czasie oczekiwania. Przecież on ma podgląd kiedy prezentowany samochód był zamawiany. Ale nie...nie powie, tylko usłyszymy enigmatyczne "cztery miesiące". Jak poczekałeś 4 miechy, poczekasz i drugie. Myślę, że gdyby powiedział prawdę kolejka zamawiających skróciłaby się. Ale z drugiej strony to nie tylko problem Kia. Czekam cierpliwie na moją Sportage 180 KM mhev w automacie, business line z pakietami bezpieczeństwa .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”