Czas oczekiwania na Sportage V

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
Gregory90
Posty: 26
Rejestracja: 25 lip 2022, 16:47
model samochodu: Sportage GT 1.6 MHEV AEB, AE+, LTH, 2TR

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Gregory90 »

Marcin - Perfect pisze: 21 gru 2022, 16:04 Panowie i Panie idę chyba na rekord.... zamówienie z 13 stycznia i dalej cisza.
Pierwszy roczek jest zawsze taki ekscytujący... :roll:
Uff! Czyli ktoś jest przede mną 🥳 ja mam zamówienie z 20 stycznia, jeszcze miesiąc i trzeba będzie pisać w którym roku zamawiane 😭
Arko
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2022, 19:01
model samochodu: Kia Sportage

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Arko »

Jestem tutaj nowy ,zamówiłem Kia Sportage 26 stycznia tego roku ,w listopadzie pan z salonu oznajmił ze auto jest w ostatnim etapie produkcji ,dzisiaj telefon z salonu że pojazd nie trafił jeszcze na linie produkcyjną ,brak słów z takim dziadostwem to się jeszcze nie spotkałem.
PSy
Posty: 16
Rejestracja: 12 lip 2022, 12:04
model samochodu: KS V PHEV BL+LTH+HAR+PNS+AE+

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: PSy »

Widać miałem szczęście bo zamówiłem 16 marca 2022 a do odbioru auta było 15 lipca 2022 :-)
Lunar GT
Posty: 1135
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Lunar GT »

PSy pisze: 22 gru 2022, 20:46miałem szczęście
To nie kwestia szczęścia tylko zapłaty za krótszy okres oczekiwania na HEV/PHEV.
kemotl
Posty: 171
Rejestracja: 11 paź 2022, 13:00
model samochodu: Kia Sportage V MHEV 180KM 7DCT L+AEB

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: kemotl »

Arko pisze: 22 gru 2022, 19:20 Jestem tutaj nowy ,zamówiłem Kia Sportage 26 stycznia tego roku ,w listopadzie pan z salonu oznajmił ze auto jest w ostatnim etapie produkcji ,dzisiaj telefon z salonu że pojazd nie trafił jeszcze na linie produkcyjną ,brak słów z takim dziadostwem to się jeszcze nie spotkałem.
KIA - Pies ogrodnika - nie można odebrać swojego zamówienia bo nie ma i co nam Pan zrobi. Zamówić czego innego też nie bo Mój ma się lada dzień wyprodukować i szkoda stracić te parenaście tyś. przez co nie wydam swojej kasy u konkurecji.
PeeS
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2022, 21:09

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: PeeS »

Gregory90 pisze: 21 gru 2022, 19:34
Marcin - Perfect pisze: 21 gru 2022, 16:04 Panowie i Panie idę chyba na rekord.... zamówienie z 13 stycznia i dalej cisza.
Pierwszy roczek jest zawsze taki ekscytujący... :roll:
Uff! Czyli ktoś jest przede mną 🥳 ja mam zamówienie z 20 stycznia, jeszcze miesiąc i trzeba będzie pisać w którym roku zamawiane 😭
Spokojnie, ja czekam od 22 grudnia, więc już rok minął ;) Przeszedłem już chyba wszystko jeśli chodzi o zdenerwowanie, zostaje śmiać się z tej nieudolności...
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: tomekjulia »

Chyba cieszyć z gwarancji ceny . Mój i kolegi z forum stonic 7dct zamówienie z 12 i 16 listopada 2021. Odbiór koniec lutego -początek marca 2023. Jesteśmy zarobieni do aktualnej ceny po około 20 tysięcy . Długo bo długo ale się doczekamy . Mam wrażenie że w trójmieście jeżdżą same kia sportage :lol Topowy model sobie Panowie wybraliście to i trzeba poczekać ;)
kemotl
Posty: 171
Rejestracja: 11 paź 2022, 13:00
model samochodu: Kia Sportage V MHEV 180KM 7DCT L+AEB

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: kemotl »

PeeS pisze: 26 gru 2022, 11:02
Spokojnie, ja czekam od 22 grudnia, więc już rok minął ;) Przeszedłem już chyba wszystko jeśli chodzi o zdenerwowanie, zostaje śmiać się z tej nieudolności...
To już totalna nieudolność marki KIA kierująca się maksymalnym zyskiem przy mniejszych nakładach. Chyba nie są nastawieni na sukces związany z jakąkolwiek jakością konkurujacą z europejskimi i japonskimi markami. Ze swoją fikcyjna gwarancja 7 letnią gdzie po dwóch latach jest tyle wyłączeń ze nic nie jest warta. Plusuje to w gazetach typu auto świat i motor gdzie w testach dają za taką gwarancje im odatkowe punkty co zachęca klientow.
Poza tym w twoim przypadku mógł zawinić też dealer- przyjąć i wysłać zamówienie z jakimś opóźnieniem.
Gregory90
Posty: 26
Rejestracja: 25 lip 2022, 16:47
model samochodu: Sportage GT 1.6 MHEV AEB, AE+, LTH, 2TR

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: Gregory90 »

Panowie, przełom. Wczoraj telefon z salonu, status zamówienia z 19 zmienił się na 9 (sami nie wiedzą co to znaczy), po chwili kolejny telefon że dostali informacje że trzeci tydzień stycznia auto powinno trafić na produkcje :D zamawiałem 20 stycznia GTLine MHEV z AEB, AE+, LTH (po cichu licze że pamięc foteli dostane mimo wszystko), 2TR
kemotl
Posty: 171
Rejestracja: 11 paź 2022, 13:00
model samochodu: Kia Sportage V MHEV 180KM 7DCT L+AEB

Re: Czas oczekiwania na Sportage V

Post autor: kemotl »

Życzę ci oby tak było. U mnie od listopada już trzeci raz ma trafić do produkcji lada dzień ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”