Belki i bagażnik rowerowy na dach

forum użytkowników modelu Kia XCeed
krisbe
Posty: 68
Rejestracja: 11 lut 2022, 11:05
model samochodu: XCeed 1.6 T-GDI 204 KM Prestige Line

Re: Belki i bagażnik rowerowy na dach

Post autor: krisbe »

Dokładnie ;)
Producentów jest pełno, ale Thule w moim odczuciu bije wszystkich o klasę. Nigdy nie miałem problem z montażem produktów tej marki, a używałem belki, bagaznik dachowe (trumny), uchwyty na rower. Jasne przepłaca sie za markę trochę, ale jest to ułamek różnicy w cenie do konkurencji ;)
Fred.X
Posty: 365
Rejestracja: 27 cze 2021, 09:38

Re: Belki i bagażnik rowerowy na dach

Post autor: Fred.X »

Paffcio pisze: 03 mar 2022, 12:48 Raz kupisz Thule, a już nigdy nie będziesz chciał nic innego :)
mówią Ci co przepłacili i nie chcą się przyznac
Awatar użytkownika
shider
Posty: 525
Rejestracja: 24 lis 2021, 07:55
model samochodu: CEED GT-Line MY22 1.5 T-GDI 7DCT AEB

Re: Belki i bagażnik rowerowy na dach

Post autor: shider »

Fred.X pisze: 03 mar 2022, 21:49 mówią Ci co przepłacili i nie chcą się przyznac
Mówią Ci, którzy chociaż raz wypróbowali Thule.
Ja również polecam.
Deepsea
Posty: 189
Rejestracja: 07 sty 2022, 00:07

Re: Belki i bagażnik rowerowy na dach

Post autor: Deepsea »

Dobrze by było gdyby polecali coś też ci którzy wypróbowali więcej niż jedną markę/produkt, a nie na zasadzie: kupiłem produkt A, więc jest dobry, ale nie miałem produktu B więc kup A. ;)
Paffcio
Posty: 14
Rejestracja: 02 mar 2022, 21:47
model samochodu: Kia Xceed

Re: Belki i bagażnik rowerowy na dach

Post autor: Paffcio »

Fred.X pisze: 03 mar 2022, 21:49
Paffcio pisze: 03 mar 2022, 12:48 Raz kupisz Thule, a już nigdy nie będziesz chciał nic innego :)
mówią Ci co przepłacili i nie chcą się przyznac
Przeczytaj moje poprzednie wpisy.
Kia Xceed maj 2022 :)
Awatar użytkownika
shider
Posty: 525
Rejestracja: 24 lis 2021, 07:55
model samochodu: CEED GT-Line MY22 1.5 T-GDI 7DCT AEB

Re: Belki i bagażnik rowerowy na dach

Post autor: shider »

Deepsea pisze: 03 mar 2022, 23:31 Dobrze by było gdyby polecali coś też ci którzy wypróbowali więcej niż jedną markę/produkt, a nie na zasadzie: kupiłem produkt A, więc jest dobry, ale nie miałem produktu B więc kup A. ;)
Ja używałem wcześniej innych belek / bagażnika na poprzednim aucie i na początku też wydawało mi się, że jest super. Mój use case jest jednak specyficzny. Zkładam i zdejmuje belki z bagażnikiem bagażnik kilka razy w roku, żeby przetransportować rowery. Jeśli chodzi o czasochłonność tego procesu z poprzednimi belkami i bagażnikiem jakie miałem to był niestety koszmar. Z thule uwijam się w ok 15 minut. Poza tym jakość wykonania, estetyka to inna półka.
kon
Posty: 1125
Rejestracja: 06 sty 2019, 17:37

Re: Belki i bagażnik rowerowy na dach

Post autor: kon »

Ja mam budżetowy zestaw do wożenia rowerów: belki Interpack Quiet XL i bagażnik Thule 532.
Belki zakładam tylko jak potrzebuję, nie jeżdżę z nimi nonstop.
15min na montaż to włącznie z szukaniem zgubionych kluczy do samochodu. Przy czym belki to najszybszy proces i najwięcej czasu zajmuje montaż bagażnika Thule. I wiem że to tani model, ale jakościowo dupy nie urywa. Tanie belki z Interpacka sprawiają przy nim lepsze wrażenie.
Fred.X
Posty: 365
Rejestracja: 27 cze 2021, 09:38

Re: Belki i bagażnik rowerowy na dach

Post autor: Fred.X »

kon pisze: 04 mar 2022, 11:53 Ja mam budżetowy zestaw do wożenia rowerów: belki Interpack Quiet XL i bagażnik Thule 532.
Belki zakładam tylko jak potrzebuję, nie jeżdżę z nimi nonstop.
15min na montaż to włącznie z szukaniem zgubionych kluczy do samochodu. Przy czym belki to najszybszy proces i najwięcej czasu zajmuje montaż bagażnika Thule. I wiem że to tani model, ale jakościowo dupy nie urywa. Tanie belki z Interpacka sprawiają przy nim lepsze wrażenie.
dokładnie , miałem Thule wcześniej i powiedziałem jasno, że sie przepłaca ... tyle na temat
eng
Posty: 40
Rejestracja: 29 maja 2021, 07:59
model samochodu: Kia Sportage V BL MHEV

Re: Belki i bagażnik rowerowy na dach

Post autor: eng »

Napiszę tylko tyle: Mont Blanc Xplore - na allegro po.ok 900 zł. Zdecydowanie polecam te belki. Wygląda, szybkość montażu i pewność, że nic nie odpadnie. Musisz tylko pamiętać, że są to dość szerokie belki więc montażu akcesoriów tylko na typ T, ale to nie problem.
Fred.X
Posty: 365
Rejestracja: 27 cze 2021, 09:38

Re: Belki i bagażnik rowerowy na dach

Post autor: Fred.X »

Thule :
https://www.interpack.eu/product-pol-68 ... -6064.html

Cena : 1600 zł :lol:

Interpack :
https://www.interpack.eu/product-pol-79 ... owane.html

Cena : 477 zł 8-)

a cenę Thule mam belki Interpack i przyzwoity BOX do nich ...

I jeszcze jedno , uszkodziłem (moja wina ) element mocujący do belki , zadzwoniłem do firmy i nie było problemu z częścią do Interpack , więc ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”