EV6 i Tesla

forum użytkowników Kia EV6
pkowalkiewicz
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2022, 14:13
model samochodu: Kia Ceed

Re: EV6 i Tesla

Post autor: pkowalkiewicz »

Podtrzymuję zdanie reszty, że Kia EV6 ma lepszą jakość wykończenia od Tesli. A myślałeś też nad Mustangiem Mach-E? Bardzo przyjemnie się nim jezdzi i też dobrze wykonany.
piciu
Posty: 8
Rejestracja: 05 wrz 2022, 21:44
model samochodu: Kia EV6

Re: EV6 i Tesla

Post autor: piciu »

Dzięki za odpowiedz. Teraz nie czuję się taki osamotniony :D
Mam info z Gdańska że wpływ na opóznienia ma prawdopodobnie AWD i pakiet kamer 3D
Szymko
Posty: 3
Rejestracja: 11 gru 2022, 08:12
model samochodu: EV6 GT-line AWD Yacht Blue

Re: EV6 i Tesla

Post autor: Szymko »

piciu pisze: 17 gru 2022, 09:55 Jeśli ktoś czeka lub czekał na EV6 dłużej niż 12 miesięcy to niech da znać !
Dostalem wczoraj info od dealera ze auto wyprodukowane w sensie nadany VIN. Huuura. AWD GT-Line kolor Yacht blue bez pompy z pakietem pk04 technologiczny.



Do 15 marca ma byc w porcie i okolo 1.04 do odbioru.



Bede pisal jak cos wiecej będzie. Zycze wszystkim oczekujacym w nowym roku tez dobrych wieści



Pozdrawiam
Mike_74
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2023, 05:11
model samochodu: EV6 GT Line AWD

Re: EV6 i Tesla

Post autor: Mike_74 »

No cóż pozazdrościć koledze. Ja od 17 listopada 21 czekam -GT Line AWD kolor MOONSCAPE MAT z PK04, PC, i nadal nic. Jak by mi w JGC nie ugotował sie motor to bym nie płakał, a tak musze księgowej zabierać auto- nie zawsze pozwala. :evil: :evil: :evil: :evil:
Milamber
Posty: 144
Rejestracja: 17 wrz 2019, 09:02
model samochodu: Optima 1.6 GT line SRF, TEC, Red.

Re: EV6 i Tesla

Post autor: Milamber »

Wejdźcie na konfigurator Tesli i zobaczcie co się dzisiaj tam odjaniepawiło...
Marek3003
Posty: 579
Rejestracja: 06 paź 2020, 10:52
model samochodu: ProCeed GT 1.6 T-GDI 6MT 2020
Lokalizacja: POMORSKIE

Re: EV6 i Tesla

Post autor: Marek3003 »

Ryba46
Posty: 11
Rejestracja: 12 gru 2022, 18:07
model samochodu: EV6 GT-Line AWD

Re: EV6 i Tesla

Post autor: Ryba46 »

Na chwilę obecną (mimo, że jestem entuzjastą i generalnie mi to odpowiada) to elektromobilność w Polsce nie jest dla mas...
Mieszkając w domu, z fotowoltaiką z nadmiarem, jeżdżąc wokół komina i czasami w trasę - to ma sens. O ile ceny ładowania nie zabiją.
Na pewno nie będą zadowoleni:
- przedstawiciele handlowych co gonią od klienta do klienta,
- mieszkańcy bloków
- jeżdżący często w trasę i poza głównymi szlakami komunikacyjnymi
- ciągle goniący za zegarem

Wybierałem świadomie i np nie rozumiem ciągłych pytań znajomych i rodziny o zasięg. Odpowiadam, że nie wiem jaki mam zasięg albo że wystarczający albo że mnie to nie interesuje - i wtedy mózgi wybuchają. No bo jak to - nie wiesz??
Dawniej, gdy zyskiwały popularność instalacje LPG był lamęt (teraz czasem też go słyszę) że mały zasięg na jednym nabiciu butli. No i co?!?!? A z drugiej strony ilu jest takich, co tankują za 50zł i pewnie robią to co dzień.
Jakoś nie kumam tego. Ludzie chyba lubią szukać ciągle dziury w całym.
Ryba46
Posty: 11
Rejestracja: 12 gru 2022, 18:07
model samochodu: EV6 GT-Line AWD

Re: EV6 i Tesla

Post autor: Ryba46 »

Na chwilę obecną (mimo, że jestem entuzjastą i generalnie mi to odpowiada) to elektromobilność w Polsce nie jest dla mas...
Mieszkając w domu, z fotowoltaiką z nadmiarem, jeżdżąc wokół komina i czasami w trasę - to ma sens. O ile ceny ładowania nie zabiją.
Na pewno nie będą zadowoleni:
- przedstawiciele handlowych co gonią od klienta do klienta,
- mieszkańcy bloków
- jeżdżący często w trasę i poza głównymi szlakami komunikacyjnymi
- ciągle goniący za zegarem

Wybierałem świadomie i np nie rozumiem ciągłych pytań znajomych i rodziny o zasięg. Odpowiadam, że nie wiem jaki mam zasięg albo że wystarczający albo że mnie to nie interesuje - i wtedy mózgi wybuchają. No bo jak to - nie wiesz??
Dawniej, gdy zyskiwały popularność instalacje LPG był lamęt (teraz czasem też go słyszę) że mały zasięg na jednym nabiciu butli. No i co?!?!? A z drugiej strony ilu jest takich, co tankują za 50zł i pewnie robią to co dzień.
Jakoś nie kumam tego. Ludzie chyba lubią szukać ciągle dziury w całym.
piciu
Posty: 8
Rejestracja: 05 wrz 2022, 21:44
model samochodu: Kia EV6

Re: EV6 i Tesla

Post autor: piciu »

Szymko pisze: 05 sty 2023, 09:57
piciu pisze: 17 gru 2022, 09:55 Jeśli ktoś czeka lub czekał na EV6 dłużej niż 12 miesięcy to niech da znać !
Dostalem wczoraj info od dealera ze auto wyprodukowane w sensie nadany VIN. Huuura. AWD GT-Line kolor Yacht blue bez pompy z pakietem pk04 technologiczny.



Do 15 marca ma byc w porcie i okolo 1.04 do odbioru.



Bede pisal jak cos wiecej będzie. Zycze wszystkim oczekujacym w nowym roku tez dobrych wieści



Pozdrawiam
14 stycznia miałem info że jest nadany nr.vin czyli wyprodukowali. Tydzień temu że jest już w Europie.
:D
Awatar użytkownika
bielaPL
Posty: 321
Rejestracja: 06 maja 2021, 14:20
model samochodu: Kia Ceed 3 SW 1.0 T-GDi (M) 120KM

Re: EV6 i Tesla

Post autor: bielaPL »

Ryba46 pisze: 01 lut 2023, 15:38 Na pewno nie będą zadowoleni:
- przedstawiciele handlowych co gonią od klienta do klienta,
- mieszkańcy bloków
- jeżdżący często w trasę i poza głównymi szlakami komunikacyjnymi
- ciągle goniący za zegarem
dodam ;)
zwykli ludzie którzy chcą kupić zwykłe auto i trzeba wyskoczyć ze 160tys minimum...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia EV6”