Android Auto - kompatybilność z telefonami

forum użytkowników Kia Stonic
krgorny
Posty: 154
Rejestracja: 24 sie 2021, 19:34
model samochodu: Kia Ceed

Re: Android Auto - kompatybilność z telefonami

Post autor: krgorny »

adamo64 pisze: 26 paź 2022, 22:30 Oczywiście że śą aktualizacje ale wersja bez nawigacji wymaga aktualizacji poprzez serwis, także przy najbliższym przeglądzie poproś o aktualizację radia
A mógłbyś podać jaki jest numerek najnowszej wersji oprogramowania dla aut bez nawigacji i kiedy wyszła ta ostatnia aktualizacja?
adamo64
Posty: 158
Rejestracja: 13 cze 2021, 08:29
model samochodu: Kia Stonic 1.2 84KM

Re: Android Auto - kompatybilność z telefonami

Post autor: adamo64 »

Tego nie wiem ale są co kilka miesięcy
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 01 lis 2022, 20:46
model samochodu: Stonic 1.2

Re: Android Auto - kompatybilność z telefonami

Post autor: Bywalec »

Od siebie dodam, że na Oneplus nord ce andoird 12, android auto działa bezprzewodowo. Stonic po lifcie nie wiem jaka wersja oprogramowania, ale fajnie, że są aktualizacje przy najbliższym serwisie poproszę.
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: Android Auto - kompatybilność z telefonami

Post autor: jacek1 »

Jeszcze raz zadam pytanie . Czy udało się komuś połączyć bezprzewodowo android auto , mając fabryczną nawigację ???
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
Lunar GT
Posty: 1127
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Android Auto - kompatybilność z telefonami

Post autor: Lunar GT »

Bywalec pisze: 17 lis 2022, 20:29 Od siebie dodam, że na Oneplus nord ce andoird 12, android auto działa bezprzewodowo. Stonic po lifcie nie wiem jaka wersja oprogramowania, ale fajnie, że są aktualizacje przy najbliższym serwisie poproszę.
Aktualizacje raczej robi się samemu.
Załączniki
1.gif
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: Android Auto - kompatybilność z telefonami

Post autor: jacek1 »

Jak ma radio bez fabrycznej nawigacji , to sam nie zrobi aktualizacji
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
Lunar GT
Posty: 1127
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Android Auto - kompatybilność z telefonami

Post autor: Lunar GT »

jacek1 pisze: 17 lis 2022, 20:57 Jeszcze raz zadam pytanie . Czy udało się komuś połączyć bezprzewodowo android auto , mając fabryczną nawigację ???
O ile mi wiadomo to nie ma takiej możliwości w żadnym modelu z navi fabryczną a jeżeli się mylę to proszę o poprawienie.
Lunar GT
Posty: 1127
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Android Auto - kompatybilność z telefonami

Post autor: Lunar GT »

jacek1 pisze: 17 lis 2022, 21:23 Jak ma radio bez fabrycznej nawigacji , to sam nie zrobi aktualizacji
Jesteś pewien, bo aktualizacje to nie tylko navi ale ogólnie cały Infotaimnent.
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 01 lis 2022, 20:46
model samochodu: Stonic 1.2

Re: Android Auto - kompatybilność z telefonami

Post autor: Bywalec »

Lunar GT pisze: 18 lis 2022, 00:12
jacek1 pisze: 17 lis 2022, 20:57 Jeszcze raz zadam pytanie . Czy udało się komuś połączyć bezprzewodowo android auto , mając fabryczną nawigację ???
O ile mi wiadomo to nie ma takiej możliwości w żadnym modelu z navi fabryczną a jeżeli się mylę to proszę o poprawienie.
To byłoby ciekawie, ja mam wersje bez navi 2022 i łącze się bezprzewodowo z android auto, jeśli faktycznie z navi nie da się łączyć bezprzewodowo to słabo...
Druga sprawa jeśli tylko wersja z navi różni się tylko nawigacją to lepsza jest może bez navi. Aktualizacje się kiedyś skończą chyba 7 lat, a tak to zawsze będzie się można połączyć bezprzewodowo z najnowszymi mapami w telefonie.
Lunar GT
Posty: 1127
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Android Auto - kompatybilność z telefonami

Post autor: Lunar GT »

Bywalec pisze: 18 lis 2022, 19:18 To byłoby ciekawie, ja mam wersje bez navi 2022 i łącze się bezprzewodowo z android auto, jeśli faktycznie z navi nie da się łączyć bezprzewodowo to słabo...
Druga sprawa jeśli tylko wersja z navi różni się tylko nawigacją to lepsza jest może bez navi. Aktualizacje się kiedyś skończą chyba 7 lat, a tak to zawsze będzie się można połączyć bezprzewodowo z najnowszymi mapami w telefonie.
Nie jeśli, tylko nie da się połączyć ale można to naprawić dokupieniem stosownego adaptera gdy komuś kabel przeszkadza.
Może i jest lepsza ale niestety jest to dostępne tylko w najuboższej wersji która zwykle nie ma kilku ważnych elementów dla kupujących.
Po 7 latach aktualizacje pewnie będą, tyle że płatne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”