Aktualizacja Nawigacji

W tym dziale poruszamy wszelkie sprawy związane z CB-radiem, sprzętem audio, telefonami, nawigacją.
magick333
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2022, 13:43

Re: Aktualizacja Nawigacji

Post autor: magick333 »

Mam pytanie. W mojej sportage w jej mapie nie mam po raz kolejny po aktualizacji możliwości wyboru trasy,tj wpisania miejsca docelowego. W polu wpisz adres wpisując państwo nie znajduje kraju t bardziej miasta. Poprzednia aktualizacja było to samo. Serwis kazał czekać na nową aktualizację i się doczekałem. Tak na marginesie. W jeszcze starszej mapie mieliśmy wybór trasy przez wyszukanie z listy kraju potem miasta no i ulicy . No cholery nie idzie w kolejnej aktualizacji. Może macie więcej wiedzy o co chodzi????
kzietek
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2022, 20:28
model samochodu: Kia Optima 1,7 2016 XL

Re: Aktualizacja Nawigacji

Post autor: kzietek »

Witam ponownie

Aktualizacja postępów z zawieszoną stacją. NIestety zmiana innej karty nic nie dała, odłączenie aku na 3 dni też. Dalej wyskakuje ten sam błąd. Samochód jest w serwisie we Wrocławiu ale tam tez nie mają pomysłu co z tym zrobić. Kręcą, że na to jest tylko 3 lata gwarancji, a może silnik był nie włączony bo widzą duży spadek napięcia, itp. Ponawiam zapytanie o jakiś ogarnięty serwis na dolnym śląsku który wie co robi. Pozdrawiam
HubertC
Posty: 127
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:06
model samochodu: Kia optima

Re: Aktualizacja Nawigacji

Post autor: HubertC »

Byłem teraz na przeglądzie. Powiedziano mi że aktualizację nawigacji sam mam sobie zrobić że strony KIA.
kzietek
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2022, 20:28
model samochodu: Kia Optima 1,7 2016 XL

Re: Aktualizacja Nawigacji

Post autor: kzietek »

To proszę uważać bo jeżeli coś pójdzie nie tak ( a czasami konczy się na wymianie całej stacji co w Serwisie liczą sobie na tysiące) to będą robić wszystko żeby zwalić winę na Pana. Gwarancja na to jest 3 lata, a potem martw się człowieku. Mi też tak w serwisie powiedzieli, po tym jak zapomnieli zrobić aktualizacji, więc sam chciałem to zrobić i niestety na 3 kroku się zawiesiło. I jest problem.... Jutro mam dzwonić, ale szanse są nikłe skoro serwis musi pisać maile do wsparcia technicznego KIA bo sami nie umieją sobie z tym poradzić. Zobaczymy....
rbuko
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2022, 14:38
model samochodu: Kia Optima 1,7 CRDI 141 KM, wersja JF

Re: Aktualizacja Nawigacji

Post autor: rbuko »

Witam wszystkich,
właśnie zaktualizowałem samodzielnie navi do wersji 11.2021. Procedura bezproblemowa. W radio pojawiły się ikony niektórych stacji, ale nie wszystkich. Macie pomysł jak dorobić (dograć) ikony pozostałych stacji.
Awatar użytkownika
renegade
Posty: 159
Rejestracja: 03 lis 2021, 20:31
model samochodu: OPTIMA PHEV 2.0 205 KM

Re: Aktualizacja Nawigacji

Post autor: renegade »

rbuko pisze: 24 mar 2022, 14:47 Witam wszystkich,
właśnie zaktualizowałem samodzielnie navi do wersji 11.2021. Procedura bezproblemowa. W radio pojawiły się ikony niektórych stacji, ale nie wszystkich. Macie pomysł jak dorobić (dograć) ikony pozostałych stacji.
To teraz posprawdzaj co Ci przestało działać, a wcześniej działało.
OPTIMA PLUG-IN 2.0 205 KM - C3S (aluminium silver) '16
CEE'D HB 1.6 DOHC 126 KM FL OPTIMUM - AA1 (infra red) '09
eri
Posty: 16
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:11
model samochodu: Kia Optima SW Aurora Black 2.0 PB 163KM
Kontakt:

Re: Aktualizacja Nawigacji

Post autor: eri »

Witam, też zrobiłem aktualizacje nawigacji bezproblemowo. Wszystko działa :roll:
Kia Optima SW Aurora Black 2.0 PB 163KM
rbuko
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2022, 14:38
model samochodu: Kia Optima 1,7 CRDI 141 KM, wersja JF

Re: Aktualizacja Nawigacji

Post autor: rbuko »

Witaj (witajcie),
lekkie rozczarowanie, upośledzenia dostało wyświetlanie ograniczeń prędkości. Na razie to pierwsza widoczna wada aktualizacji.
Rekompensują ją ikony stacji radiowych (niestety nie wszystkich). Poczekam co wniesie kolejna aktualizacja.
Pozdrawiam R.
P.S.
Kiedy pojawi się kolejna aktualizacja???
Awatar użytkownika
KoLoLoLo
Posty: 293
Rejestracja: 03 mar 2020, 10:38
model samochodu: KIA OPTIMA 2017 1.7 CRDI 141KM 6MT ON
Lokalizacja: Niebocko

Re: Aktualizacja Nawigacji

Post autor: KoLoLoLo »

Gdzieś spotkałem się z informacją że 2x do roku Kia wypuszcza aktualizacje map.
#K#o#L#o#L#o#L#o#
eri
Posty: 16
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:11
model samochodu: Kia Optima SW Aurora Black 2.0 PB 163KM
Kontakt:

Re: Aktualizacja Nawigacji

Post autor: eri »

Fakt jedno co zauważyłem w nawigacji na minus złe ograniczenie na osiedlach i małych uliczkach pokazuje mi ciągle 50 gdzie normalnie było 30.
Kia Optima SW Aurora Black 2.0 PB 163KM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt Audio, CB-radio, GPS, GSM”