STINGER AMERYKA RADIO

forum użytkowników Kia Stinger
aksik
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2022, 16:10
model samochodu: Kia Stinger 2.0

Re: STINGER AMERYKA RADIO

Post autor: aksik »

U mnie z kilometrami łatwo poszło: w głównym menu -> Setup -> Navigation -> KM przestawiło chyba wszystkie wskaźniki na km :)
covall
Posty: 52
Rejestracja: 17 gru 2020, 17:34
model samochodu: Kia Stinget GT2

Re: STINGER AMERYKA RADIO

Post autor: covall »

Jak masz licznik z dużym wyświetlaczem to tak, ale jak z małym to zmienisz tylko F na stopnie celsjusza.
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: STINGER AMERYKA RADIO

Post autor: lukasmasdes »

Jeśli ktoś kupuje części za 20% procent ich wartości, to Twoim zdaniem nie ma świadomości, że pochodzą z kradzieży? Nie bądź naiwny. Właśnie, że to oni napędzają rynek kradzieży. Gdyby nie było chętnych na te części, to nie byłoby kradzieży. Kupując je popełniają przestępstwo paserstwa nieumyślnego. Europejskie, w tym polskie auta, są jeszcze młode, w leasingowych, dlatego jeśli dojdzie do wypadku naprawy wykonują w ASO. Druciarstwo to narazie domena rozbitków z USA i Kanady. Tych aut w Europie zachodniej sprzedało się bardzo mało, więc import to też narazie jakiś margines
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: STINGER AMERYKA RADIO

Post autor: lukasmasdes »

Po pierwsze to nikogo nie dzielę. Podzieliłem się tylko swoimi spostrzeżeniami w oparciu o fakty. Nie bronię nikomu kupować aut z USA/Kanady. Nie obchodzi mnie to, wskazałem, że kupowanie kradzionych części to przestępstwo, co wcześniej zostało przez ciebie zbagatelizowane. "Piewco Moralności" wejdź sobie na otomoto i zobacz ile jest ogłoszeń aut "igła", "bezwypadkowe", "jak nowy", "w idealnym stanie technicznym", a wszystkie USA/Kanada. Mało które jest oznaczone jako import z USA. Po drugie jakoś trudno mi uwierzyć, że ludzie ciągną z USA auta nieuszkodzone lub po lekkich szkodach parkingowych. Gdyby tak było, to te auta byłyby tam naprawiane, a nie są, bo zakres uszkodzeń jest zbyt duży. Z reguły jest to złom, po całkach. "I tu odpowiedź na twoje pytanie: tak jestem bardzo zazdrosny i bardzo mnie boli, że ktoś sobie ten złom ściągnął i ma ulepa 3.3. To było moim marzeniem, aby mieć ulepa 3.3." Bodźmy poważni. Czy ty jesteś jakim nastolatkiem, czy co? A nie przyszło tobie do głowy, ze skoro kupiłem sobie 2.0 to może właśnie takiego chciałem, bo ma RWD i jest zwinniejszy? Ja przynajmniej miałem wybór, a ty? Zapewne miałeś wybór pomiędzy autem ulepionym z 2 lub z 3 aut. Podziel się też z innymi ile części niewiadomego pochodzenia kupiłeś? Może ktoś z obecnych na forum znajdzie wśród nich coś ze swoich aut. Twoja wypowiedź tylko utwierdza w mnie w przekonaniu, z jakimi frustratami bez najmniejszego dystansu do siebie mamy tu do czynienia
Daniel112
Posty: 73
Rejestracja: 16 sty 2021, 10:59
model samochodu: Kia stinger prestige line

Re: STINGER AMERYKA RADIO

Post autor: Daniel112 »

Dzień dobry, kolego temat jest o pomoc w informacji o radiu w aucie z USA.więc co Ciebie obchodzi co kto sprowadza z zagranicy. Ktoś chce kupować takie auto to jego osobistą sprawa.
Ale nie oto mi chodzi, jeżeli ktoś szuka pomocy to po co ta dyskusja.( chce kupić kia to kupuję, chce kupić audi to kupuję i dla czego ktoś ma mnie uświadamiać, chce kupić rozbitka to sobie kupię).
Więc skupmy się na forum w pomocy komuś kto jej potrzebuje
Pozdrawiam
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: STINGER AMERYKA RADIO

Post autor: lukasmasdes »

covall pisze: 16 sty 2022, 12:43 Panowie czy was już do reszty pogięło.
Czytam niektóre wpisy odnośnie wersji EU USA i aż mi się nie chce wierzyć.
Już nawet w samochodach chcecie dzielić na lepszy i gorszy sort, nie wystarczy wam że robią to z powodzeniem na Wiejskiej.
To że koś kupił wersję z USA ma być winny temu że koś inny ukradł Stingera a on będzie potrzebował części do naprawy.
Idąc waszym tokiem rozumowania to z Europy nikt nie sprowadza uszkodzonych Stingerów a właściciele wersji EU jeśli uszkodzą swój samochód to od razu biegną do serwisu kupić nowe części drzwi maski lamy itp. omijając Allegro szerokim łukiem.
Już ja to widzę.
Odpisywałem na powyższy wpis, w którym jegomość bagatelizował proceder kupowania kradzionych części. I tylko tyle. Gdzie tam była prośba o pomoc? Uczepił się jakiegoś wydumanego dzielenia ludzi na gorszych i lepszych. Widać, że polityka i spory przy rodzinnym stole o nią są mu powszednie, wiec polecam mu udać się na forum tvpinfo, bo tam zapewne znajdzie ludzi skorych do dyskutowania z nim na jego poziomie.
Awatar użytkownika
GeRRaD
Posty: 460
Rejestracja: 07 cze 2018, 14:26
model samochodu: STINGER 3.3 GT 370 V6 K&N Intake

Re: STINGER AMERYKA RADIO

Post autor: GeRRaD »

Pomoc - pomocą, ale wątek przeróbki, swapy, druciarstwo, części niewiadomego pochodzenia - to chyba nie to forum, stąd nie należy się dziwić, że nie chcemy brać w tym udziału i koniec :!:
Daniel112
Posty: 73
Rejestracja: 16 sty 2021, 10:59
model samochodu: Kia stinger prestige line

Re: STINGER AMERYKA RADIO

Post autor: Daniel112 »

To co to za forum?, gdzie nie można znaleźć odpowiedzi na takie pytania.właśnie forum powinno iść w takie tematy jak coś zmienić w aucie ( jakieś ustawienia ukryte czyli inzynierskie np.w radiu, tuning silnika itp.), bez ingerencji ASO,
Proszę sobie zobaczyć prawdziwe fora np.
https://a8team.pl/
co ludzie potrafią zrobić ze swoimi autami, nawet ASO o takich sprawach nie wie.
I TAM NIKT NIKOGO NIE NEGUJE CZY JEŹDZI ROZBITKIEM CZY Z SALONU I SKĄD MA CZĘŚCI, NIE POWINNO TO NIKOGO OBCHODZIĆ.
A tu widać że nie którzy kupili sobie KIA za 200tyś.i myślą że Pana Boga za nogi chwycił.
Musiałem to napisać.bo może w końcu to forum będzie jednoczyć ludzi a nie poruzniac na lepszych i gorszych, bo od jakiegoś czasu nic z niego nie można wartościowego wynieść.
Pittt
Posty: 20
Rejestracja: 26 sty 2022, 18:08
model samochodu: Proceed

Re: STINGER AMERYKA RADIO

Post autor: Pittt »

Jak to, co to za pytanie jakie to forum? To forum wzajemnej adoracji i onanizacji, chyba już wiesz :D
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: STINGER AMERYKA RADIO

Post autor: lukasmasdes »

Pittt, a Ty kiedy odbierasz swojego Stingera?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”