Xceed po FL

forum użytkowników modelu Kia XCeed
maniek244
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2021, 12:37

Xceed po FL

Post autor: maniek244 »

Witam serdecznie. Na poczatku września zamówiłem Xceeda u dilera który miał już być wyprodukowany po faceliftingu i otóż moje pytanie. Czy wie ktoś jak będzie wyglądał samochód(wiem ze będzie podobny do zwykłego ceeda, ale jednak jakieś różnice bedą) po tym całym liftingu? Cała gama ceeda oprócz X już ma lift, a ja po 2 miesiącach od zamówienia auta nie wiem jak będzie dokładnie ono wyglądać(nawet diler nie wie). Nie ukrywam że wkurza mnie to trochę :x Pozdrawiam.
Fred.X
Posty: 365
Rejestracja: 27 cze 2021, 09:38

Re: Xceed po FL

Post autor: Fred.X »

X ceed nie miał faceliftingu, zmieniono logo jak we wszystkich modelach , tapicerke w środku i tyle


https://www.youtube.com/watch?v=u9ntPWNQa7M&t=402s


tutaj wersja Prestige Line ze zmienionymi nieco fotelami
maniek244
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2021, 12:37

Re: Xceed po FL

Post autor: maniek244 »

Tak, nie miał jeszcze, ale będzie miał.

https://www.youtube.com/watch?v=3oSgdTlzyNs

Proszę obejrzeć od 1:48

Wkurzające jest te 3 miesiące od zapowiedzi lifta na Xceeda :evil:
Fred.X
Posty: 365
Rejestracja: 27 cze 2021, 09:38

Re: Xceed po FL

Post autor: Fred.X »

Ja pierdziu , pytasz o Xceeda a wstawiasz film z Ceedem , kolego to 2 różne modele , wstawiłem Ci film z aktualnym modelem Xceeda
maniek244
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2021, 12:37

Re: Xceed po FL

Post autor: maniek244 »

Wstawiłem film z prezentacją całej gamy Ceed na którym azjatka mówi że Xceed przejdzie metamorfozę ''wkrótce'' czyli było to 3 miesiące temu. Od dilera mam tylko informacje że przód auta będzie inny. Temat jest założony dla osób które mają informację o liftingu tego modelu. Może listopad będzie tym miesiącem gdzie pierwsi klienci odbiorą odświeżony model z przeprojektowanym frontem auta :D
Fred.X
Posty: 365
Rejestracja: 27 cze 2021, 09:38

Re: Xceed po FL

Post autor: Fred.X »

Tłumaczę Ci po raz kolejny , zmieniony znaczek , inna tapicerka, zamiast wyswietlacza 3,5 cala jest 4,2 cala między zegarami , sportowe fotele w wersji prestige line i tyle w temacie
mercapan
Posty: 56
Rejestracja: 13 paź 2021, 09:48
model samochodu: Iksik 1.5 T-GDI MT

Re: Xceed po FL

Post autor: mercapan »

Fred.X pisze: 31 paź 2021, 13:30 Tłumaczę Ci po raz kolejny , zmieniony znaczek , inna tapicerka, zamiast wyswietlacza 3,5 cala jest 4,2 cala między zegarami , sportowe fotele w wersji prestige line i tyle w temacie
I pozamiatane ;)
Dealer z Kia mówił, że też parę bolączek wieku dziecięcego zlikwidowano. Ale czy nie dojdą nowe?
Dominik21
Posty: 77
Rejestracja: 12 wrz 2021, 17:03
model samochodu: KIA XCEED

Re: Xceed po FL

Post autor: Dominik21 »

Wejdz sobie w temat "Czas oczekiwania na Xceeda" Strona 7 i tam są wrzucone zdjęcia xceeda po drobnym lifcie.
Tak jak kolega pisał główne i jedyne zmiany to logo oraz fotele
Bartosz
Posty: 120
Rejestracja: 12 mar 2021, 12:07
model samochodu: Xceed prestige 1.5 T-GDI

Re: Xceed po FL

Post autor: Bartosz »

Xceed przejdzie metamorfozę ''wkrótce czyli może przyszły rok a teraz tylko dali nowe siedzenia podsufitka ciemna i nowe felgi 18: bardziej czarne a zdjęcia wstawiłem czas oczekiwania na xceeda
mercapan
Posty: 56
Rejestracja: 13 paź 2021, 09:48
model samochodu: Iksik 1.5 T-GDI MT

Re: Xceed po FL

Post autor: mercapan »

Bartosz pisze: 02 lis 2021, 16:22 Xceed przejdzie metamorfozę ''wkrótce czyli może przyszły rok a teraz tylko dali nowe siedzenia podsufitka ciemna i nowe felgi 18: bardziej czarne a zdjęcia wstawiłem czas oczekiwania na xceeda
A gdzie widziałeś te nowe felgi? Masz jakiegoś linka?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”