Kupno XCeeda - serwis i zabezpieczenia

forum użytkowników modelu Kia XCeed
_snufkin_
Posty: 69
Rejestracja: 14 paź 2021, 20:53
model samochodu: Kia XCeed 1.5 T-GDI 160KM 7DCT BL+AEB

Re: Kupno XCeeda - serwis i zabezpieczenia

Post autor: _snufkin_ »

QRST pisze: 18 gru 2021, 11:01 Nawiązując do offtopa z "czas oczekiwana na Xceeda"
Zabezpieczenia Omega Car Guard a także EMG QX-IMMO wg mojej wiedzy oba są polskimi zabezpieczeniami.
Zalecam ostrożność w udzielaniu szczegółów w tym temacie.
W 100% wystarczającą odpowiedzią byłoby dla mnie "zabezpieczenie X chroni przed większą liczbą sposobów włamania niż zabezpieczenie Y", albo "nie ma znaczenia, oba robią to samo, wybierz to którego nazwa jest fajniejsza".
QRST
Posty: 106
Rejestracja: 04 wrz 2021, 10:53
model samochodu: XCEED 1.5 T-GDI 7DCT +AEB

Re: Kupno XCeeda - serwis i zabezpieczenia

Post autor: QRST »

Takich informacji raczej nie uzyskasz. Raczej nikt nie prowadzi statystyk ile aut z X a ile z Y miało próby kradzieży a ile z nich zawiodło.
Nawet jeśli producenci, policja lub ubezpieczyciele mają jakiekolwiek informacje ile było kradzieży z danym rodzajem zabezpieczenia, to pewnie ich nie opublikują. Ja rozważam jeszcze jedno - czyli 3 wraz z fabrycznym - zabezpieczanie z innego źródła, ale tym się nie pochwalę 🤐

Ku przestrodze...
https://android.com.pl/news/331888-game ... amochodow/
Do kupienia na allegro za 69 tys zł.
Ten sam sku%yn! "sprzedawca" posiada w swojej ofercie odpalarki, emulatory alarmów, piloty, programatory pilotów itd. pod konkretne marki a nawet uniwersalne zaprogramowane pod kilka marek i modeli.
To jest właśnie Polska i allegro :evil:
Załączniki
all2.jpg
all1.jpg
all.jpg
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”