czas oczekiwania?

forum użytkowników Kia Stinger
Awatar użytkownika
GeRRaD
Posty: 460
Rejestracja: 07 cze 2018, 14:26
model samochodu: STINGER 3.3 GT 370 V6 K&N Intake

Re: czas oczekiwania?

Post autor: GeRRaD »

Hej, jak tak rzucacie cenami - to powiem, drogo - za 20 k netto po idzie polakierować całe auto od nowa ;)
Genocider
Posty: 117
Rejestracja: 15 cze 2021, 12:20
model samochodu: Stinger MY22

Re: czas oczekiwania?

Post autor: Genocider »

To ja też się pochwalę --> zrobiłem cały front + zabezpieczanie progu bagażnika, próg kierowcy, klamki oraz listwy czarne przy drzwiach, + wszędzie ceramika, do tego przednia wycieraczka i zabezpieczanie skór --> 4500 zł :mrgreen:
ACextreme
Posty: 308
Rejestracja: 13 lis 2018, 20:38
model samochodu: Stinger

Re: czas oczekiwania?

Post autor: ACextreme »

Nie ma co się przerzucać - każdy mieszka w innym miejscu, każde studio detailingu ma inne ceny. Jeden okleja, drugi nie. Jeden twierdzi ze się opłaca, inny ze szkoda kasy. Mocno indywidualny temat.

Ja na oklejenie umawiałem się prawie rok jako ze samochód miałem odebrać po pół roku, a nie po półtora i tak jak cenę zakupu samochodu miałem utrzymaną z dnia zamówienia, tak chłopaki od oklejania utrzymali mi pierwotną ofertę.
Kemp
Posty: 96
Rejestracja: 17 wrz 2019, 20:17
model samochodu: Kia Stinger GT
Lokalizacja: Gdańsk

Re: czas oczekiwania?

Post autor: Kemp »

Informacyjnie. Jak coś to w Lublinie jest od ręki w promocyjnej cenie :lol:

https://www.otomoto.pl/oferta/kia-sting ... EVdmq.html
seeya
Posty: 92
Rejestracja: 30 lip 2022, 14:18
model samochodu: STINGER GT

Re: czas oczekiwania?

Post autor: seeya »

Genocider pisze: 25 wrz 2022, 11:06 To ja też się pochwalę --> zrobiłem cały front + zabezpieczanie progu bagażnika, próg kierowcy, klamki oraz listwy czarne przy drzwiach, + wszędzie ceramika, do tego przednia wycieraczka i zabezpieczanie skór --> 4500 zł :mrgreen:
gdzie tak tanio>
seeya
Posty: 92
Rejestracja: 30 lip 2022, 14:18
model samochodu: STINGER GT

Re: czas oczekiwania?

Post autor: seeya »

nie zamawiaj!! nie warto!!! już pisze dlaczego:

- kupujesz auto za ponad 250 tys. a jesteś traktowany jak śmieć, jak typowy uzytkownik kia stonic czy tego najtanśzego modelu.
- serwisy sie nie znają na stingerach i uważają twoją zgłaszana usterkę jako normalną,
- auto przyjeżdża uszkodzone - porysowany lakier starymi, suchymi szmatami, ja miałem uszkodzony słupek czarny drzwi zewnętrzny oraz porysowany panel ze stali szczotkowanej obok skrzyni biegów,
- KIA motor polska odpisuje głupoty na twoje skargi i za każdym razem co innego,
- KIA motor polska nie ma sobie nic do zarzucenia w przypadku opóźnienia auta o 3 miesiące, zwalają to na Ciebie lub ostatecznie na salon sprzedaży (od kiedy salon sprzedaży ma wpływ na czas produkcji :lol: :lol: :lol:
- liczne wady i usterki juz po przejechaniu 2000 km,
- miernej jakości skrzynia biegów, szarpanie w trybie eco a w trybie sport szarpie jak w 10 letnim aucie, ściąganie w bok, kiepskie opony, nagrzewanie się tarcz, kloców, felgi i zapiekanie klockow
- tylko nie zamawiaj wydechu od mg motorsport - to jeszcze większa farsa!! 3 miesiące oczekiwania mimo tego, nikt nie zna terminów, KIA Polska ma to w dupie!! a jakże by inaczej,
- testy na youtube są przekłamane!! auto ma mnóstwo wad i niedopracowań.
rotterr
Posty: 12
Rejestracja: 04 maja 2022, 22:42
model samochodu: Stinger

Re: czas oczekiwania?

Post autor: rotterr »

Kolego dużo narzekasz! I tak już nie można zamawiać.

Co do serwisów, no to różnie bywa. Słynna sprawa z mercedesem za ponad pół bańki i wywalenie się na ściąganie auta na prawo. Nawet marka czasem nie ma znaczenia.
Zależy na kogo trafisz i gdzie trafisz.

Ja na swoje autko jeszcze czekam.
Znajomy ma Stingera 2021 jedynie na co narzekał, to, że mu szyberdach na wybojach stukał.
Tak, praktycznie żadnych wad, władował autko w PPF, wygląda jak nówka, śmiga jak złoto.
Kemp
Posty: 96
Rejestracja: 17 wrz 2019, 20:17
model samochodu: Kia Stinger GT
Lokalizacja: Gdańsk

Re: czas oczekiwania?

Post autor: Kemp »

rotterr pisze: 20 paź 2022, 11:31 Kolego dużo narzekasz! I tak już nie można zamawiać.

Co do serwisów, no to różnie bywa. Słynna sprawa z mercedesem za ponad pół bańki i wywalenie się na ściąganie auta na prawo. Nawet marka czasem nie ma znaczenia.
Zależy na kogo trafisz i gdzie trafisz.

Ja na swoje autko jeszcze czekam.
Znajomy ma Stingera 2021 jedynie na co narzekał, to, że mu szyberdach na wybojach stukał.
Tak, praktycznie żadnych wad, władował autko w PPF, wygląda jak nówka, śmiga jak złoto.
Kiedy zamawiałeś i jaki termin?
seeya
Posty: 92
Rejestracja: 30 lip 2022, 14:18
model samochodu: STINGER GT

Re: czas oczekiwania?

Post autor: seeya »

rotterr pisze: 20 paź 2022, 11:31 Kolego dużo narzekasz! I tak już nie można zamawiać.

Co do serwisów, no to różnie bywa. Słynna sprawa z mercedesem za ponad pół bańki i wywalenie się na ściąganie auta na prawo. Nawet marka czasem nie ma znaczenia.
Zależy na kogo trafisz i gdzie trafisz.

Ja na swoje autko jeszcze czekam.
Znajomy ma Stingera 2021 jedynie na co narzekał, to, że mu szyberdach na wybojach stukał.
Tak, praktycznie żadnych wad, władował autko w PPF, wygląda jak nówka, śmiga jak złoto.
nie narzekam, jedynie skrupulatnie punktuje wszystkie wady i usterki. Nie można brać wszystkiego co dają... jeśli każdy będzie odpuszczał to będą sprzedawać, które po 3 miesiącach będa sie rozlatywać
Virulent
Posty: 14
Rejestracja: 20 lut 2018, 18:04
model samochodu: SW GTL

Re: czas oczekiwania?

Post autor: Virulent »

Czy Ty może kupiłeś czerwonego Stingera który był wystawiony na otomoto? Bo jeśli tak to była to demowka, która stała na salonie i cała była odrapana w środku jak i na zewnątrz, wiem bo zarezerwowane miałem to auto ale po oględzinach zrezygnowałem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”