KIASZROT

Rozpocznij przygodę z forum Kia Motors Klub! Przywitaj się i dyskutuj o motoryzacji.
fishhunter
Posty: 39
Rejestracja: 23 wrz 2021, 20:05
model samochodu: stonic

Re: KIASZROT

Post autor: fishhunter »

Cześć Marek! To prawda, że olewają swoich klientów na maxa. Podzespoły sprowadzają jak najtaniej z innych krajów, pakują w całość i sprzedają pod
marką kia. Obawiam się, że będzie coraz gorzej z jakością, Kiedyś robili dobre samochody ale to już bajka. Mam paru kolegów którzy kupili Stingery wizualnie moim zdaniem extra bryki i na tym pozytyw się kończy. Problemy co chwilę to taka mała dygresja o kia Polska.

Miłego weekendu
fishhunter
Posty: 39
Rejestracja: 23 wrz 2021, 20:05
model samochodu: stonic

Re: KIASZROT

Post autor: fishhunter »

Marsen!

Uśmiałem się po pachy, co ma wielkość sprzedaży do awaryjności? Samochód kupuje się moim subiektywnym zdaniem wizualnie, problemy zaczynają się później. Twoja dedukcja śledcza doprowadzi Cię w ślepy zaułek. nie będę już niczego tłumaczył bo to walenie głową w mur. Dodam tylko, że Twój trop w kierunku hejtu i pracy w siostrzanej firmie to abstrakcja, ale jest jak jest. Mądry człowiek uczy się całe życie, głupi myśli, że już wszystko wie. Twoje konsultacje z innymi rzekomo uczestnikami forum powinieneś kontynuować jak najczęściej. A może zapisz się i udzielaj na forum medycznym Wiesz o jakim kierunku medycyny myślę tam powinni Cię wyleczyć z kompleksów i psychozy. A propos głównego wątku, Masz krótką pamięć miało nie być już kopiowania i wklejania ( może wycinanki byś kupił) i wyrwanych z kontekstu cytatów. Miałeś też o ile wiem zabrać zabawki i iść na inne podwórko.

Czy to przypadkiem nie Twoje : Masz rację. Ja już milknę ;) sorry, że posłużyłem się Twoją techniką

:)Ale wiadomo, żadna przyjemność w gapieniu się we wskaźnik zużycia, nie po to się wymarzone auto kupuje:) Ja HEV wziąłem bo po prostu lubię to uczucie ciszy jak sunę powoli przez miasto:) A wyobraź sobie, że ja właśnie cały czas gapię się w to chwilowe zużycie
Odpowiedź forumowicza:
Akurat w MHEV jest wskaźnik spalania chwilowego, którego w HEV nie ma

No comment ( nie będę kopał leżącego )


Żegnam
marsen
Posty: 243
Rejestracja: 18 lut 2022, 22:32
model samochodu: Sportage V HEV 1.6 T-GDI, 230KM, FWD, 6AT, Business Line + PNS + AE+, Lunar Silver

Re: KIASZROT

Post autor: marsen »

fishhunter pisze: 01 kwie 2022, 23:57 Marsen!

Uśmiałem się po pachy, co ma wielkość sprzedaży do awaryjności? Samochód kupuje się moim subiektywnym zdaniem wizualnie, problemy zaczynają się później. Twoja dedukcja śledcza doprowadzi Cię w ślepy zaułek. nie będę już niczego tłumaczył bo to walenie głową w mur. Dodam tylko, że Twój trop w kierunku hejtu i pracy w siostrzanej firmie to abstrakcja, ale jest jak jest. Mądry człowiek uczy się całe życie, głupi myśli, że już wszystko wie. Twoje konsultacje z innymi rzekomo uczestnikami forum powinieneś kontynuować jak najczęściej. A może zapisz się i udzielaj na forum medycznym Wiesz o jakim kierunku medycyny myślę tam powinni Cię wyleczyć z kompleksów i psychozy. A propos głównego wątku, Masz krótką pamięć miało nie być już kopiowania i wklejania ( może wycinanki byś kupił) i wyrwanych z kontekstu cytatów. Miałeś też o ile wiem zabrać zabawki i iść na inne podwórko.

Czy to przypadkiem nie Twoje : Masz rację. Ja już milknę ;) sorry, że posłużyłem się Twoją techniką

:)Ale wiadomo, żadna przyjemność w gapieniu się we wskaźnik zużycia, nie po to się wymarzone auto kupuje:) Ja HEV wziąłem bo po prostu lubię to uczucie ciszy jak sunę powoli przez miasto:) A wyobraź sobie, że ja właśnie cały czas gapię się w to chwilowe zużycie
Odpowiedź forumowicza:
Akurat w MHEV jest wskaźnik spalania chwilowego, którego w HEV nie ma

No comment ( nie będę kopał leżącego )
Żegnam

What's??? 😂

To ja odniosę się tylko do pierwszego zdania bo reszta to jakiś zgiełk. Mogłoby się wydawać, że w chwili sprzedaży jej wielkość nijak się ma do ewentualnej późniejszej awaryjności. Producent jednak ma wieloletnie analizy, które mogą wskazać np. na zapchanie się serwisów (gdy następuje bum sprzedażowy).
Ale nie o te wyliczenia tu chodzi tylko o celowe sianie dezinformacji przez Ciebie.
Teraz wyraźnie potwierdziłeś co Tobą kieruje. Totalnie straciłeś wiarygodność. I nie muszę nikomu tłumaczyć, o co Ci tak naprawdę chodzi, bo pozostali użytkownicy tego forum są inteligentni 😉
Jak powiedział jeden z uczestników (parafrazując) - "zdążają się różne sytuacje ale nie jest tak, jak piszesz bo wszędzie są czasem problemy"
Tym samym Twoja nagonka spełzła na niczym i każdy, kto chce kupić KIA nie weźmie pod uwagę Twoich wybujałych fantazji 🤷🏻‍♂️🙂
Marek3003
Posty: 597
Rejestracja: 06 paź 2020, 10:52
model samochodu: ProCeed GT 1.6 T-GDI 6MT 2020
Lokalizacja: POMORSKIE

Re: KIASZROT

Post autor: Marek3003 »

Ślepy zaułek. Bardzo przepraszam, że cokolwiek napisałem . Ale człowiek ma stare nawyki z forum MB w210 a chyba najbardziej z forum klubu Hondy Accord nie mówiąc już a Alfie. Z forum A6 do dziś przychodzą maile. BMW to też inna bajka ale to ortodoksi. No tak ale tam to były kilkunasto letnie auta i były inne problemy. Dobrze, że tu nie ma zlotów tego typu jak w Klubie Hondy Accord. Mogłoby się nie skończyć na piwie przy ognisku. P.S. to może jakaś dumna naklejka na szybę albo podkładka pod tablice nie wspominając o koszulkach ….np. KIA Fan Club Polska 😂
fishhunter
Posty: 39
Rejestracja: 23 wrz 2021, 20:05
model samochodu: stonic

Re: KIASZROT

Post autor: fishhunter »

kto chce kupić KIA nie weźmie pod uwagę Twoich wybujałych fantazji 🤷🏻‍♂️.

Bardzo socjologiczne podejście. Nie będę już odnosił się do Twoich infantylnych postów. To że w coś nie wierzysz, nie znaczy, że tego nie ma. Jesteś inteligentny to widać i czuć. Parafrazując, burakiem pastewnym trącisz na kilometr.

Gwarancja nie gwarantuje bezusterkowości, tylko darmową naprawę gdy wystąpią. EUREKA!

Totalnie straciłeś wiarygodność. TY JESTEŚ WIARYGODNY JEŹDZISZ SAMOCHODEM I PATRZYSZ NA WSKAŹNIK, KTÓREGO NIE MASZ!
Bardzo Cie moje posty bolą ale cóż Twoje prostactwo i ignorancja przebija wszystko na tym forum. Zasada jest prosta Lew nie ogląda się za siebie na ujadającego ratlerka


A cha jeszcze jedno:

model samochodu: Sportage V HEV 1.6 T-GDI, 230KM, FWD, 6AT, Business Line + PNS + AE+, Lunar Silver - jeszcze się produkuje :D już bez mojego dopisku to i tak czysta błazenada.. Ja mam skromnego Lexusa RX ( o mocy z litości dla Ciebie nie piszę ). Jeszcze mi wpadniesz w kompleksy.
marsen
Posty: 243
Rejestracja: 18 lut 2022, 22:32
model samochodu: Sportage V HEV 1.6 T-GDI, 230KM, FWD, 6AT, Business Line + PNS + AE+, Lunar Silver

Re: KIASZROT

Post autor: marsen »

fishhunter pisze: 02 kwie 2022, 07:12 kto chce kupić KIA nie weźmie pod uwagę Twoich wybujałych fantazji 🤷🏻‍♂️.

Bardzo socjologiczne podejście. Nie będę już odnosił się do Twoich infantylnych postów. To że w coś nie wierzysz, nie znaczy, że tego nie ma. Jesteś inteligentny to widać i czuć. Parafrazując, burakiem pastewnym trącisz na kilometr.

Gwarancja nie gwarantuje bezusterkowości, tylko darmową naprawę gdy wystąpią. EUREKA!

Totalnie straciłeś wiarygodność. TY JESTEŚ WIARYGODNY JEŹDZISZ SAMOCHODEM I PATRZYSZ NA WSKAŹNIK, KTÓREGO NIE MASZ!
Bardzo Cie moje posty bolą ale cóż Twoje prostactwo i ignorancja przebija wszystko na tym forum. Zasada jest prosta Lew nie ogląda się za siebie na ujadającego ratlerka


A cha jeszcze jedno:

model samochodu: Sportage V HEV 1.6 T-GDI, 230KM, FWD, 6AT, Business Line + PNS + AE+, Lunar Silver - jeszcze się produkuje :D już bez mojego dopisku to i tak czysta błazenada.. Ja mam skromnego Lexusa RX ( o mocy z litości dla Ciebie nie piszę ). Jeszcze mi wpadniesz w kompleksy.
To nie kwestia wiary ale braku zgodności w zeznaniach ;)
To miłe, że piszesz o mnie jak o lwie :D Postanowiłem się jednak po dłuższej przerwie obrócić :)
Źle zrozumiałeś posty o wskaźniku chwilowego spalania. Specjalnie dla Ciebie wrzucam zdjęcie, że mam i patrzę na niego ;)
A dlaczego po raz kolejny wklejasz uzupełnione przeze mnie pole "model samochodu" :?: :?
Załączniki
wskaźnik.jpg
wskaźnik.jpg (113.5 KiB) Przejrzano 549 razy
marsen
Posty: 243
Rejestracja: 18 lut 2022, 22:32
model samochodu: Sportage V HEV 1.6 T-GDI, 230KM, FWD, 6AT, Business Line + PNS + AE+, Lunar Silver

Re: KIASZROT

Post autor: marsen »

fishhunter pisze: 02 kwie 2022, 10:43 O jest troll sidek pajacu nie jestem fish. A ty i Twój ciepły kolega wiecie wszystko o tym forum. Znacie myśli innych i decydujecie za nich. A Wasza wiedza w dziedzinie motoryzacji jest przeogromna. Idź sobie gmerać gdzie indziej tyle jest postów. Odp. się od mojego nie wnosisz nic do niego. Obiecuję, że nie zajrzę na żaden twój!

Za chwilę pewnie odezwie się przydupas.
Nie wiem z jakiego środowiska się wywodzisz ale, jak wielokrotnie Ci pisali różni forumowicze, tu w taki sposób się nie rozmawia. Mimo takiej agresji słownej nikt inny nie zniżył się do poziomu Twoich wypowiedzi i nie wyzywał Cię, jak Ty robisz to notorycznie. Nie dało Ci to do myślenia? Może czas zacząć...
Grundi
Posty: 165
Rejestracja: 24 paź 2021, 13:18

Re: KIASZROT

Post autor: Grundi »

Panowie, ktoś bardzo mądry ( dokładniej MARK Twain) kiedyś powiedział
„ Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...„

Ten wątek to właśnie pokazuje, kolega z „rybą” w nazwie, prowokuje, opluwa, obraża, żaden z nas nie dał się sprowokować do dyskusji na jego poziomie.

Domyślam się ze w młodości nie miałeś lekko, a teraz wylewasz cały swój żal i frustracje na „normalnych” ludzi. Odnoszę wrażenie ze teraz Twoi sąsiedzi nie maja z Tobą lekko, „Halo Straż Miejsak? Uprzejmie informuje ( bo przecież nie donoszę) ze sąsiad od 7 minut ma odpalony samochód i siedzi sobie w srodku i tyłek grzeje” „a Pani spod nr5 wyszła z psem bez smyczy i kagańca” Normalnie jest mi żal ludzi którzy w dzieciństwie nawet na bramkę nie byli wybierani. Ale przez Twoje aroganckie zachowanie Ciebie wyjątkowo mi nie szkoda, i uwierz mi ze jeżeli w życiu codziennym zachowujesz się tak jak na tym forum, to myśle ze powinieneś zapamiętać jedno przesłanie. Społeczeństwo jest coraz bardziej nerwowe z powodu co się dzieje wokoło nas. A „Twoje zęby trzeci raz nie wyrosną”

Miałem się nie wypowiadać w tej dyskusji, ale myśle że cytat Twaina w 100% opisuje Twoje zamiary i zachowanie, a ostatnie moje słowa….. oby nie były dla Ciebie prorocze.
fishhunter
Posty: 39
Rejestracja: 23 wrz 2021, 20:05
model samochodu: stonic

Re: KIASZROT

Post autor: fishhunter »

Marsen!

Bądź tak miły i wytłumacz laikowi i Twoim dozgonnym wiarusom co oznacza km 166874 na załączonym Twoim zdjęciu i z jakiego samochodu to zdjęcie.



Jeżeli to jest deska rozdzielcza z Kia Sportage 2022 Biznes line to gratuluję pomysłowości!

Jestem w stanie wszystkich przeprosić i wynieść się z tego portalu i dodatkowo nigdy nie wracać, choć przyznam, że będzie mi Ciebie brakować. Jeżeli to prawda bu ha ha ha ha.

Jeżeli nie to Ty "иди на хуй!

METRO GOLDWYN MAYER
Załączniki
IMG_20210805_163358_4.jpg
IMG_20210805_163358_4.jpg (66.58 KiB) Przejrzano 624 razy
IMG_20210805_163358_4.jpg
IMG_20210805_163358_4.jpg (66.58 KiB) Przejrzano 624 razy
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2022, 14:54 przez fishhunter, łącznie zmieniany 1 raz.
marsen
Posty: 243
Rejestracja: 18 lut 2022, 22:32
model samochodu: Sportage V HEV 1.6 T-GDI, 230KM, FWD, 6AT, Business Line + PNS + AE+, Lunar Silver

Re: KIASZROT

Post autor: marsen »

fishhunter pisze: 02 kwie 2022, 14:43 Marsen!

Bądź tak miły i wytłumacz laikowi i Twoim dozgonnym wiarusom co oznacza km 166874 na załączonym Twoim zdjęciu i z jakiego samochodu to zdjęcie.

Jeżeli to jest deska rozdzielcza z Kia Sportage 2022 Biznes line to gratuluję pomysłowości!

Jestem w stanie wszystkich przeprosić i wynieść się z tego portalu i dodatkowo nigdy nie wracać, choć przyznam, że będzie mi Ciebie brakować. Jeżeli to prawda bu ha ha ha ha.

Jeżeli nie to Ty "иди на хуй!

METRO GOLDWYN MAYER
:lol: :lol: :lol:
Wielu Twoich błędnych wypowiedzi nie wyjaśniałem bo myślałem, że nie masz się czego czepiać, więc na siłę przekręcasz czyjeś słowa żeby mieć co pisać poza obrażaniem innych. Teraz jednak pokazałeś, że totalnie nie ogarniasz tematów...
Tyle razy kopiowałeś i wklejałeś z mojego profilu pole "model samochodu" (nadal nie wiem po co) razem z ostatnimi trzema słowami! Jakimi??

"jeszcze się produkuje" - więc na zdjęciach oczywiście nie jest KIA!!

To jest ten moment w którym pokazałeś całemu światu, że poza agresją słowną nic nie oferujesz. I to wszystko tłumaczy...

Na Twoje odchodne (jak obiecałeś) napiszę Ci jeszcze raz... Weź sobie do serca słowa ludzi, którzy Cię nie znają i nie muszą z Tobą przebywać ale mimo wszystko piszą Ci w sposób kulturalny abyś zmienił sposób odzywania się. Z pewnością zyskają ludzie z Twojego otoczenia.
I jeszcze raz... Przekaż swojej małżonce, że życzymy jej by jak najszybciej udało się naprawić jej auto.
A teraz czekamy na Twoje "przepraszam" (obiecane).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”